06.09.2002, Redakce

Slávia se prosadila až v závěru

Přátelské charitativní utkání bylo sehráno v pátek 6. září a neslo se zcela v duchu otevřeného ofenzivního fotbalu, na kterém se páslo každé oko diváka. Hvězdami nabitá Slavia, v jejíž dresu se představil i uzdravený exjihlavský hráč Radek Sláma, se střelecky prosadila až v závěru díky hattricku Vachouška. Celý výtěžek z prodeje více než dvou tisíc vstupenek putoval do povodněmi postižené obce Majdalena na Třeboňsku. Ředitel klubu ing. Tulis zde jedné z postižených rodin osobně předá 50 tis. Kč.

 
Branky: 21. Slavík, 49. P. Bartoš – 69., 86., 90. Vachoušek, 14. Adauto

VYS: J. Bartoš – Kadlec (Bratršovský), Večeřa, Pacholík (Vladyka) – Vaculík (Veselý), P. Bartoš, Ryška, Slavík (Frolda), Kotrys – Kaplan (Gottwald), Šebek.

SLA: Václavík – L. Došek (Müller), Šuškavčevič, Bejbl, P. Novotný – Piták (Sláma), Gedeon (T. Došek), Dostálek, Skácel – Vachoušek, Adauto.

 
Aktuálně

U17: Prohra v Plzni

Jihlavský mladší dorost nedokázal, i díky červené kartě z 55. minuty, vyzrát na domácí Viktorii Plzeň a prohrál 4:2 (1:1). V prvním poločase v 9. minutě poslal Vysočinu do vedení Karel Jančok a poté v druhém poločase už jen upravoval finální skóre v 90. minutě Dominik Holec. Jihlavští se tak momentálně nachází na 14. místě tabulky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu