V září 2022 vyšly tyto články:

2.9.FC Vysočina, druhý tým F:NL, v neděli vyzve osmou OpavuJIH - OPA 0:1, 7.kolo | Miroslav FuksFotbaloví příznivci se v neděli od 17:00 hodin mohou těšit na parádní zápas! FC Vysočina, aktuálně druhý celek FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, na svém stadiónu vyzve tradičně vždy velmi silného exligového soka – Slezský FC Opava. Přijďte svůj tým podpořit!
2.9.Kameník je trenérem měsíce F:NLF:NLAnketa Hráč a trenér měsíce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY zná své premiérové letošní vítěze. Trenérem měsíce se podle stal náš kouč áčka Honza Kameník a my mu tímto gratulujeme!
4.9.Bitvu s Opavou rozhodla jediná branka po hrubce GabrielaJIH - OPA 0:1, 7.kolo | Miroslav FuksNedělní bitva o čelo druholigové tabulky nabídla vypjatou a bojovnou podívanou, v níž si útočné snahy FC Vysočina vylámaly zuby na skvělé defenzívě Opavy. Ta v Jihlavě podala velmi dobrý výkon a po hodině hry dostala velký dárek po hrubé chybě domácího stopera Šimona Gabriela, kterou k jediné brance duelu využil Kramář – 0:1 (0:0).
4.9.Kameník: Za dnešní atmosféru a podporu fanouškům moc děkujemeJIH - OPA 0:1, 7.kolo | Miroslav FuksVelká škoda. Vysočina ve skvělé atmosféře promarnila šanci upevnit svoji pozici na 2. příčce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a podlehla ambiciózní Opavě 0:1. Po utkání vám samozřejmě přinášíme slova jeho zklamaných aktérů na jihlavské straně.
8.9.Jan Kameník: V Líšni budeme mít dvojnásobnou motivaciLIS - JIH 2:0, 8.kolo | Miroslav FuksVe čtyřech venkovních duelech aktuálního ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vybojoval FC Vysočina skvělých 9 bodů. V sobotu 10. září je před jihlavským týmem velký test jeho schopností bodovat na půdě soupeře, neboť se představí na stadiónu lídra tabulky – SK Líšeň. Magnet 8. kola má výkop stanoven na 17:00 hodin.
10.9.Vysočina v magnetu kola podlehla na půdě lídra tabulky 2:0LIS - JIH 2:0, 8.kolo | Miroslav FuksVysočina podlehla v magnetu 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na stadiónu lídra tabulky 2:0 (0:0). Proti SK Líšeň sehrála vyrovnaný duel, který rozhodla přesná střela Machalíka z úvodu druhé půle. V závěru dal výsledku konečnou podobu Ulbrich. Jihlava tak prohrála ve druhém utkání v řadě a na bod z Líšně čeká již tři zápasy.
10.9.Kameník: Prohráli jsme díky individuálním chybám a neschopnosti ohrozit brankuLIS - JIH 2:0, 8.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina jeli do Líšně s velkou touhou získat zpět body ztracené v domácím duelu s Opavou a připravit tak Líšni první porážku v sezóně. Jenže brněnský celek ve vyrovnaném duelu dokázal vstřelit klíčový úvodní gól a své vedení díky precizní defenzívě a nebezpečným brejkům dotáhl až do konce utkání.
13.9.Vysočina v pátek hostí Varnsdorf a potřebuje zvítězitJIH - VAR 1:2, 9.kolo | Miroslav FuksFC Vysočina se po dvou porážkách potřebuje vrátit na vítěznou vlnu. Příležitost k tomu bude mít tento pátek 16. září, kdy od 18:00 hodin hostí souseda v našlapané tabulce a taktéž třináctibodový celek – FK Varnsdorf. Přijďte svůj tým podpořit a navázat tak na skvělou atmosféru, která na jihlavském stadiónu panovala v předchozím domácím duelu!
16.9.Vysočina se na vítěznou vlnu nevrátila a utrpěla třetí prohru v řaděJIH - VAR 1:2, 9.kolo | Miroslav FuksDobrý vstup do soutěže je minulostí. FC Vysočina prohrál třetí zápas v řadě a opouští lichotivé příčky tabulky. Páteční bitvu dvou třináctibodových týmů totiž na jihlavském stadiónu rozhodl Varnsdorf díky dvěma brankám Dordiće. Na tu první do půle dokázal Šimon Gabriel odpovědět, ale ve druhém dějství už domácí střelci vyšli naprázdno – 1:2 (1:1).
16.9.Jan Kameník: Kvalita v koncovce nás sráží dolůJIH - VAR 1:2, 9.kolo | Miroslav FuksVysočina v 9. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY utrpěla už čtvrtou porážku sezóny. Navíc hned třetí v jednom sledu. Není divu, že po domácím zklamání z duelu s Varnsdorfem nepanovala v útrobách jihlavského stadiónu příznivá atmosféra. Jak své dojmy z duelu prezentoval domácí kouč Jan Kameník?
19.9.Vysočina jede potvrdit roli jasného favorita do přeborových LibišanLBS - JIH 1:3, 2.kolo | Miroslav FuksObec Libišany, které se nachází v okrese v nejsevernější části Pardubického kraje, pouhých 10 kilometrů od Hradce Králové, čeká ve středu 21. září fotbalový svátek. Místní lídr krajského přeboru od 16:00 hodin nastoupí do největšího duelu klubové historie, když ve 2. kole MOL Cupu změří síly s druholigovým FC Vysočina.
21.9.FC Vysočina v Libišanech odvrátil blamáž až v prodlouženíLBS - JIH 1:3, 2.kolo | Miroslav FuksFC Vysočina odvrátil pohárovou blamáž na půdě FC Libišany až v prodloužení. Domácí celek, který je nováčkem MOL Cupu i Přeboru Pardubického kraje, dokázal ve druhé půli vyrovnat nepříznivý stav po penaltě proměněné Filipem Vedralem a skóre 1:1 udržel až do konce základní hrací doby. Druholigový favorit své střelecké trápení protrhl až ve 108. minutě, kdy se trefil Tomáš Svoboda a o chvíli později na konečných 1:3 upravil Mame Tall.
27.9.Vysočina chce ukončit sérii proher na půdě Radovy Dukly PrahaDUK - JIH 5:0, 10.kolo | Miroslav FuksFotbalová Vysočina potřebuje zastavit výsledkový propad. Třízápasový bodový půst touží ukončit v pátek 30. září na půdě jednoho z favoritů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY – Dukly Praha. Tedy celku, jenž koučuje kovaný Duklák, bývalý reprezentant a legendární kouč Petr Rada, jenž rok strávil na lavičce FCV v I. lize.
30.9.Šance zahazující Vysočina veze z Julisky vysokou porážkuDUK - JIH 5:0, 10.kolo | Miroslav FuksStřelecké a výsledkové trápení FC Vysočina bohužel pokračuje. Jihlavský celek na Julisce sehrál vydařený první poločas, neproměnil několik vyložených šancí a před odchodem do kabin inkasoval dvě branky v rychlém sledu. Dukla Praha poté ovládla druhý poločas, v němž přidala další tři branky na potupných 5:0 (2:0).
30.9.Jan Kameník: Hráči musí v mnoha ohledech přidat DUK - JIH 5:0, 10.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina z Dukly vezou ostudného „bůra“. Výsledek, který by po prvních čtyřiceti minutách nikdo z přítomných diváků nehádal. Bohužel, zatímco hosté trefovali tyče nebo skvělého gólmana Šťovíčka, tak domácí skórovali ze své první střely na branku. Čtvrtá jihlavská porážka v řadě se kouči Janu Kameníkovi rozhodně nehodnotila dobře.