Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2007 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.5.Juniorka neproměnila šance a v závěru zkolabovalaJIH - ZLB 1:4, 23.kolo | Miroslav FuksPo sobotním vítězství nad juniorkou Brna chtělo naše „béčko“ získat další tolik potřebné body v úterním vloženém kole MSFL. Soupeřem opět byla prvoligová juniorka, tentokráte Zlína. Zápas se bohužel svěřencům trenéra Tomáše Jansy vůbec nevydařil. V prvním poločase tým nepřetavil šance v góly a naopak ve druhé části hned čtyřikrát inkasoval. Jedinou branku Vysočiny přidal za stavu 0:2 Šamánek.
2.5.Bokša: „Velký otazník visí nad startem Vladyky a Baláže“BOH - JIH 1:0, 24.kolo | Miroslav FuksV neděli 6. května čeká Vysočinu velmi důležitý a zároveň divácky nesmírně zajímavý duel na půdě Bohemians 1905. O aktuální rozhovor vážící se k tomuto utkání jsme požádali osobu nejpovolanější – trenéra Milana Bokšu
3.5.Na Bohemku zbývá sedm posledních míst!Miroslav FuksV nedělním podvečeru nebudou hráči FC Vysočina v boji na půdě pražských Bohemians zcela osamoceni. Podpoří je zhruba 200 fanoušků, kteří do Vršovic dorazí autobusy nebo po vlastní ose automobily. V Ďolíčku nebude chybět ani jihlavský maskot „Ježour“. Autobusy budou vyjíždět ze stadiónu v Jiráskově ulici v neděli 6. května ve 14:30 hodin. Cena pro jednoho fanouška činí 100,- Kč.
5.5.Dorost podlehl zachraňujícím se VítkovicímVIT - JIH 3:1, 24.kolo | Miroslav FuksStejně jako na podzim, tak i na jaře náš dorost se zachraňujícími se Vítkovicemi prohrál. Přestože měli naši mladíci opticky více ze hry, Vítkovice byly gólově mnohem efektivnější a zvítězili 3:1. Jedinou jihlavskou branku vstřelil v 72. minutě Stoszek.
6.5.Neuvěřitelná gólová přestřelka přinesla tři body z Uničova!UNI - JIH 3:4, 24.kolo | Miroslav FuksÚterní domácí porážka se Zlínem juniorce výrazně zkomplikovala plány na záchranu v MSFL a proto svěřenci trenéra Tomáše Jansy odjeli do Uničova s cílem vysokou porážku napravit. A to se jí v boji proti čtvrtému celku tabulky bezezbytku povedlo! V zápase se hned čtyřikrát ujali vedení, které nakonec uhájili a z Uničova po málo vídané přestřelce vezou tři body za výhru 3:4. Dvě branky našeho týmu zaznamenal Vladimír Vácha, poprvé v jihlavském dresu se trefil Radek Gorol a rozhodnutí přinesla hlavička Jiřího Chlupa.
6.5.Z velké bitvy v Ďolíčku vyšly lépe BohemiansBOH - JIH 1:0, 24.kolo | Miroslav FuksVelká fotbalová bitva v Ďolíčku a možná jeden z klíčových utkání jarní II. ligy skončil nejtěsnějším vítězstvím domácích Bohemians, když jedinou branku utkání vstřelil v 70. minutě Bálek. Vysočina si ve vyrovnaném zápase vypracovala řadu šancí, bohužel však žádnou do sítě Sňozíka nedopravila. Po porážce se jihlavští propadli na 4. příčku tabulky s tříbodovou ztrátou na Bohemians a HFK Olomouc.
6.5.Hráči: „Minimálně bod jsme si odvézt zasloužili!“BOH - JIH 1:0, 24.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina po prohrané bitvě na Bohemians neskrývali své zklamání. Po dobrém výkonu cítili, že v jejich silách bylo odvézt z Ďolíčku minimálně bod. Zároveň v žádném případě v boji o I. ligu neskládají zbraně a hodlají bojovat až do posledního kola.
7.5.Předprodej na Blšany bude zahájen ve středuMiroslav FuksPředprodej na nadcházející domácí utkání FC Vysočina proti Blšanům bude zahájen ve středu 9. května. Měření sil dvou exligistů má výkop v pátek 11. května od 19:00 hodin. Prodej lístků bude probíhat na tradičních místech v Trafice v kině Sokol a Tipsportbaru v Mrštíkově ulici. Využijte předprodeje a zajistěte si v předstihu ta nejlepší místa na tribunách!
7.5.Bokša: „Rozhodně boj o postup nevzdáváme!“Miroslav FuksV pondělí dopoledne jsme o tradiční pozápasový rozhovor požádali kouče Milana Bokšu, přičemž úvodní otázka se týkala obligátního hodnocení duelu. "Měli jsme hodně šancí, bohužel jsme nebyli důrazní a agresivní v koncovce. S první půlí příliš spokojen nejsem, protože nám chyběla větší aktivita směrem dopředu.
9.5.Představujeme domácího soupeře - FK Chmel BlšanyJIH - BLS 0:1, 25.kolo | Miroslav FuksV pátek 11. května dojde na stadiónu FC Vysočina ke vzájemnému měření sil loňských účastníků Gambrinus ligy. Náš celek tedy v tradičních 19:00 nastoupí proti Chmelu Blšany a podle všeho ho čeká velmi těžký duel, ve kterém se rozhodně neobejde bez podpory svých fanoušků!
9.5.Právě teď hráči potřebují vaši podporu!JIH - BLS 0:1, 25.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina si prohrou na Bohemians zkomplikovali svůj sen o postupu do Gambrinus ligu. Do konce však ještě zbývá šest kol, ve kterých se bude hrát o 18 bodů. Při vyrovnanosti soutěže se tudíž v tabulce ještě může mnohé změnit a proto postupový boj nadále zůstává zcela otevřený! A právě v nadcházejících rozhodujících duelech bude nesmírně důležitá podpora vás, fanoušků klubu! Nezůstávejte tedy doma a přijďte své hráče podpořit! A jaké by mohly být další důvody vaší páteční cesty do ochozů stadiónu FC Vysočina?
10.5.V pátek se budeme ptát na hrací den a v prodeji budou dresy!Miroslav FuksPátečního druholigového zápasu vedení FC Vysočina využijte k průzkumu názorů mezi fanoušky. Žáčci klubu u pokladen příchozím divákům položí jednoduchou otázku: „Jaký hrací den je z vašeho pohledu pro mistrovské zápasy FC Vysočina nejvhodnější?“ K výsledkům této ankety vedení klubu výrazně přihlédne při letním zpracování termínové listina pro novou sezónu. Mnozí fanoušci jistě po určité odmlce uvítají zprovoznění stánku se suvenýry. K dispozici budou mimo jiné klubové čepice, vlaječky a především repliky dresů (od velikosti S) včetně hraných dresů! Jednotná cena ze dres bude činit 500,- Kč a výtěžek z prodeje bude použit ve prospěch mládežnických týmů FC Vysočina.
11.5.Šokující prohra výrazně vzdálila postupové břehyJIH - BLS 0:1, 25.kolo | Miroslav FuksFotbalisté Vysočiny důležitý domácí duel proti Blšanům absolutně nezvládli. V zápase sice měli trvalou převahu, ta však byla spíše platonická a vyložených šancí si jihlavští mnoho nevytvořili. Stále více tak bylo jasné, že duel rozhodne jediný gól, který k úžasu přítomných po zdařilém brejku vstřelil zachraňující se hosté. Pět kol před koncem FC Vysočina ztratila další body a její postupové šance se začínají dostávat do oblasti teorie.
11.5.Pozápasové ohlasy nejen z jihlavského táboraJIH - BLS 0:1, 25.kolo | Miroslav FuksMilan Bokša: podali jsme velmi slabý výkon. Vedle zápasu na Žižkově patřil k nejhorším v této sezóně. Nedařilo se nám a navíc jsme nedokázali využít to minimum šancí, které jsme si vytvořili. Hlavně příležitost Svobody z 10. minuty mužstvo poznamenala a na tým psychicky dolehla.
12.5.Tulis: „Výkon byl nedůstojný našeho klubu!“Miroslav FuksPo obvyklé pozápasové tiskové konferenci trenérů před přítomné novináře netradičně předstoupil i ředitel klubu a předseda představenstva Ing. Zdeněk Tulis. Mluvil velmi rozvážně a neskrýval své zklamání nad aktuálními výsledky a výkony.

„Zápas se mi hodnotí těžko. Nepodali jsme kvalitní výkon a výsledkem byla prohra, se kterou jsme absolutně nepočítali. Naše postupové ambice se tak nyní posouvají spíše do oblasti teorie. Každopádně po odehrání tohoto kola budeme mnohem chytřejší. Rozhodně necháme vychladnout hlavy a společně s akcionáři klubu si sedneme a z nastalé situace vyvodíme nějaké opatření. Musíme nějaký krok směrem ke zlepšení učinit. Naše stanovisko budete znát v úterý.

12.5.Juniorka výhru z Uničova nepotvrdila a pouze remizovalaJIH - SVB 0:0, 25.kolo | Miroslav Fuks„Béčko“ FC Vysočina dnes mohlo případnou výhrou udělat velký krok k záchraně v MSFL. Proti druhému celku tabulky se mu to bohužel nepodařilo a zápas skončil bezbrankovou remízou. Překvapivá výhra na půdě Uničova tak doma nebyla potvrzena a boj o udržení juniorky nadále pokračuje.
12.5.Tráva na vedlejším hřišti začíná růstMiroslav FuksNa vedlejší hrací ploše areálu FC Vysočina Jihlava v Jiráskově ulici již skončily zemní práce, zcela funkční je systém automatického zavlažování a začíná rašit speciální odrůda travního semene. Již v polovině června letošního roku (!!!) zde bude možné sehrát první zápasy! Hřiště se kvalitního trávníku a rozměrů pro republikové soutěže dočká díky výrazné finanční podpoře společnosti Automotive Lighting. Obnova hřiště probíhá zcela bez finanční podpory jeho vlastníka, kterým je město Jihlava.
12.5.Fanoušci se v drtivé většině vyslovili pro pátekMiroslav FuksPrůzkum názoru fanoušků, který proběhl před domácím utkání proti Blšanům vyzněl zcela jasně. Na otázku, který den by z pohledu fanoušků byl nejlepší pro domácí zápasy FC Vysočina, odpovědělo 74% příchozích, že jim nejvíce vyhovuje pátek. 12% z oslovených by volilo sobotu a zbývajících 14% nedělní hrací den. Celkem se starším žákům FC Vysočina podařilo oslovit 1.046 diváků. K výsledku průzkumu bude vedení FC Vysočina přihlížet při hledání vhodného hracího dne pro příští sezónu.
12.5.Starší dorost potěšil pouze výkonemJIH - SLO 1:3, 25.kolo | Miroslav FuksStarší dorostenci neodčinili porážku ve Vítkovicích a prohráli i na domácí půdě proti 1.FC Slovácko. Náš tým nastoupil s řadou hráčů mladšího ročníku a proti jedenáctému celku tabulky podal dobrý výkon. Chyby v defenzívě však způsobily, že spokojenost s výsledkem 1:3 panovat nemůže. Jedinou branku domácích zaznamenal z penalty po faulu na Kratochvíla Šamánek.
16.5.Ředitel Tulis zodpověděl vaše dotazyRedakceŘeditel a předseda představenstva Ing. Zdeněk Tulis se dnes takřka dvě hodiny věnoval odpovědím na mnohdy nepříjemné otázky fanoušků, Prohlédnout si je můžete ZDE. Zároveň však můžete pokládat otázky nové, které budou zodpovídány průběžně a nepravidelně.
Další stránky
123>>
 
Historie
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu