M-soft
 

Divize D 2004/05

kolodatumkdedomácíhosté  
1. ne 15.8.04   Kyjov  FC Vysočina B 2:4 (1:1)
2. so 21.8.04   FC Vysočina B  Slavičín 2:1 (0:0)
3. ne 29.8.04   Mutěnice  FC Vysočina B 1:2 (1:1)
4. so 4.9.04   FC Vysočina B  Žďár n. Sázavou 3:1 (1:0)
5. st 8.9.04   FC Vysočina B  Hrušovany n.J. 5:1 (0:0)
6. so 11.9.04   Prostějov  FC Vysočina B 1:2 (1:0)
7. ne 19.9.04   FC Vysočina B  Třebíč 3:0 (1:0)
8. so 25.9.04   Napajedla  FC Vysočina B 2:4 (2:1)
9. so 2.10.04   FC Vysočina B  Rousínov 6:0 (2:0)
10. ne 10.10.04   Vyškov  FC Vysočina B 4:0 (1:0)
11. so 16.10.04   FC Vysočina B  Brumov 12:0 (6:0)
12. so 23.10.04   Horka n. M.  FC Vysočina B 4:3 (0:2)
13. so 30.10.04   Břeclav  FC Vysočina B 4:3 (1:2)
14. so 6.11.04   FC Vysočina B  Lipník n. Beč. 4:0 (1:0)
15. ne 14.11.04   Ždírec n. Doubravou  FC Vysočina B 0:0 (0:0)
16. so 26.3.05   FC Vysočina B  Mutěnice 1:1 (1:0)
17. ne 3.4.05   Žďár n. Sázavou  FC Vysočina B 2:5 (0:1)
18. so 9.4.05   FC Vysočina B  Prostějov 4:0 (4:0)
19. st 13.4.05   FC Vysočina B  Kyjov 2:0 (2:0)
20. ne 17.4.05   Třebíč  FC Vysočina B 1:3 (1:1)
21. so 23.4.05   FC Vysočina B  Napajedla 3:0 (3:0)
22. so 30.4.05   Rousínov  FC Vysočina B 1:0 (1:0)
23. ne 8.5.05   FC Vysočina B  Vyškov 4:1 (1:0)
24. st 11.5.05   Slavičín  FC Vysočina B 0:3 (0:1)
25. ne 15.5.05   Brumov  FC Vysočina B 2:2 (0:1)
26. so 21.5.05   FC Vysočina B  Horka n. M. 3:0 (1:0)
27. so 28.5.05   FC Vysočina B  Břeclav 1:3 (0:1)
28. so 4.6.05   Lipník n. Beč.  FC Vysočina B 0:3 (0:0)
29. ne 12.6.05   FC Vysočina B  Ždírec n. Doubravou 2:1 (1:0)
30. st 15.6.05   Hrušovany n.J.  FC Vysočina B 2:1 (2:0)
 

Konečná tabulka:

1.

Vysočina Jihlava B

30

21

3

6

90:35

66

2.

Břeclav

30

16

8

6

54:41

56

3.

Mutěnice

30

16

4

10

71:44

52

4.

Napajedla

30

16

3

11

55:43

51

5.

Slavičín

30

15

6

9

53:41

51

6.

Brumov

30

15

5

10

51:48

50

7.

Třebíč

30

13

6

11

42:44

45

8.

Vyškov

30

12

8

10

44:39

44

9.

Hrušovany nad Jevišovkou

30

11

10

9

52:44

43

10.

Horka na Moravě

30

11

9

10

45:50

42

11.

Ždírec nad Doubravou

30

9

10

11

34:38

37

12.

Rousínov

30

10

6

14

38:64

36

13.

Kyjov

30

9

6

15

48:49

33

14.

Žďár nad Sázavou

30

7

10

13

54:67

31

15.

Spartak VTJ Lipník n. B.

30

4

5

21

23:68

17

16.

Prostějov

30

4

3

23

27:66

15

Soupiska mužstva:
Brankář: Kremín Jaroslav (1985), Serfözö Tomáš (1986),
Obránci: Bratršovský Daniel (1977), Hes Jiří (1983), Maňhal Zdeněk (1982), Kopic Milan (1985), Komínek David (1985)
Záložníci: Brabec Vít (1982), Slavík Lubomír (1973), Flekal Jan (1985), Janíček Kamil (1986), Čermák Ivan (1985), Chlup Jiří (1986)
Útočníci: Šplíchal Josef (1986), Peška Ladislav (1985)

Změny v kádru:
Příchody: Chlup, Janíček, Šplíchal, Serfözo (přeřazeni z dorostu), Čermák, Peška (přeřazeni z “A“ mužstva), Hes (hostování SFK Vrchovina)
Odchody: Lovětínský, Wasserbauer (přeřazeni do "A" mužstva), Kain (hostování SFK Vrchovina), Cvach (hostování Ždírec n.D.),

Realizační tým mužstva:
Trenér: Jindřich Březina (1953)
Asistent: Josef Vrzáček (1964)
Vedoucí: Lubomír Pekárek (1961)

 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu