26.03.2017, Petr Chudoba

U19: Těsná prohra s Příbramí

U19: Těsná prohra s PříbramíStarší dorostenci U19 sehráli další utkání, tentokrát na půdě soupeře v Příbrami. Domácí byli velmi dobře připraveni a v utkání na stadionu Na Litavce rozhodli jediným gólem z 59. minuty.

PříbramPříbram
22.kolo, sobota 25.3.2017, 14:00
1:0
(0:0)

Góly: 59. Matoušek ŽK: 54. Pejřimovský
Diváci: 80
FC Vysočina: Konrád – Vašíček, Pavlík, Mikuška, Kafoněk (76. Matulka) – Karmazín, Pejřimovský (64. Fikar) – Křivánek (86. Průša), Bojo (60. Smejkal), Svoboda – Lorenc (67. Časta).

Příbram se představila jako velmi kvalitní tým. Od úvodních minut byla více u míče a dostávala nás pod tlak, z kterého pramenily stanardní situace. V první půli nás dvakrát podržel výborný Konrád. My jsme měli také jednu vyloženou příležitost po hlavičce Svobody, kterou však bravurně zlikvidoval domácí brankář.

Úvod druhé půle se velmi podobal prvnímu poločasu. Navíc po rozehraném přímém kopu a přesné střele Matouška šli domácí do vedení. Jednu stoprocentní šanci Ayonga chytil Konrád. Ve druhé polovině druhého poločasu jsme již vsadili střídáním pouze na ofenzivu. Myslím, že jsme byli aktivní, ale ani jednou se nám nepodařila finální fáze. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě. Směrem dopředu jsme byli bezzubí. Hráčům však nemohu upřít snahu. Myslím, že výkony Konráda, Karmazína a Křivánka snesla ta nejpřísnější měřítka. Rovněž si myslím, že nová stoperská dvojice Pavlík – Mikuška nezklamala a celkem dobře si poradila s velmi kvalitním útočníkem Ayongem, který již za áčko Příbrami sbírá starty v nejvyšší soutěži. Navíc jsme zvládli šestnáct obranných rohových kopů. Škoda, že jsme nezareagovali na rozehraný přímý kop, z kterého jsme inkasovali!“ řekl trenér Kamil Průša.