23.05.2009, Miroslav Fuks

Dorost odmítl výhru a byl v 94. minutě potrestán

Dorost odmítl výhru a byl v 94. minutě potrestánStarší dorostenci nedotáhli do konce dobře se vyvíjející domácí duel s Hradcem Králové. V utkání byli lepším celkem, vypracovali si řadu gólových šancí a od 51. minuty díky trefě Jiřího Pikla vedli. Jejich nekoncentrovanost a benevolentní přístup k zakončení však nakonec mladí „votroci“ vytrestali, když na konečných 1:1 vyrovnali v 94. minutě.

 
FC VysočinaFC Vysočina
27.kolo, sobota 23.5.2009, 11:00
1:1
(0:0)
Hradec Kr.Hradec Kr.
 
Gól Vysočiny: 51. Pikl.
Diváci: 100
FC Vysočina: J.Procházka – Bambula, Busta, Z.Kučera, Dobrovolný – Šandera (46. Fadrný), Leligdon, Vacek (46. T.Kučera), Kopic - Kosak (78. Štěpán), Pikl.
 

Komentář

„Zápas jsme jednoznačně měli vyhrát. Bohužel jsme doplatili na benevolentní a příliš uvolněný přístup hráčů ke koncovce. Díky tomu a jejich nízké efektivitě jsme nezužitkovali 6 – 7 velkých šancí. V závěru jsme zbytečně zalezli do defenzívy a soupeř nás v 94. minutě vytrestal vyrovnáním. Přestože už jsme hodně blízko záchraně, tak bychom měli vždy hrát až do konce s pokorou a s plněním taktických pokynů,“ řekl po utkání kouč Roman Kučera.

 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Permanentkáři, potvrďte své místo na stadiónu pro duel s Hradcem!

Fotbalové stadióny pod vlivem vládních opatření své brány stále nemohou otevřít dokořán, ale volných míst přibývá! Dle aktuálního limitu je na nich místo pro zhruba 300 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme pro část držitelů permanentních vstupenek,... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu