Ptejte se: Ing. Zdeněk Tulis

Ptejte se ředitele a místopředsedy představenstva Ing. Zdeňka Tulise!Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 182 odpovědí v této kategorii celkem.

tak zase nic...
3.3.2012, 12:18
 
s jedním útočníkem schopným dág gÓl (Tecl) můžete na postup zapomenout. Pivarník chtěl mj. dalšího útočníka a neschopné vedení opět nikoho nepřivedlo. Opět fráze, že se věří stávajícím kádru a potom opět údiv, že se nepostoupí. Jě pěkný, že přišel Blažek, ale tam FCV bota netlačila.
V Ústí místo výhry jen šťasná remíza

Odpověď:
O víkendu jsem měl možnost sledovat 3 druholigová utkání a mohu říci, že utkání v Ústí, zejména v I. poločase a zvláště z naší strany, mělo prvoligové parametry. Dle mého názoru na sebe narazily dvě z nejlepších mužstev ve II. lize a tomu odpovídala i úroveň. Druhý poločas už byl protkán nervozitou a obavami z možného vítězství jedné strany, čímž by ta druhá hodně ztratila. V konečném účtu je remíza zasloužená pro obě strany a více jsme z této remízy získali my. Mimochodem, pro Ústí to byla první domácí ztráta v sezóně.
Otázka útočníků je hodně specifická záležitost. Jde o nedostatkové zboží a i prvoligové kluby ji nemají vyřešenou - viz obrovský zimní zájem Olomouce a Mladé Boleslavi o Tecla. Myslíme si, že na českém trhu za rozumné peníze nebyl volný útočník, který by okamžitě zapadl do základní sestavy.
27.2.2012, 21:40
 
Dobrý den pane řediteli, chci se zeptat jestli je v plánu rozšiřovat nabídku suvenýrů třeba o kalendář, potítka nebo podobné věci?! Děkuji

Odpověď:
Již odpovídáno. Každou připomínku vítáme.
Dotaz
26.2.2012, 11:38
 
Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jak je u nás finančně ohodnocen Jarda Blažek?

Patří k nejlépe placeným hráčům u nás?

Odpověď:
Ano, Jaromír Blažek náleží v našem klubu mezi skupinu nejlépe ohodnocených hráčů. Mohu zdůraznit, že u něj působení v našem klubu není otázkou peněz, ale otázkou sportovní motivace s ohledem na blížící se konec kariery.
onno
23.2.2012, 17:22
 
Dobrý den pane řediteli,
nejprve bych Vám chtěl poděkovat za to co jste pro sport a zvlastě fotbal v jihlavě udělal. A také bych se rád zeptal na pár, možná už zapomenutých otázek.
1) Při stavbě tribuny se mluvilo o využití prostor pod ní, ty mě přijdou ale celkem nevyužity. Mluvilo se o KFC, značkovém obchodě a jiném. Nyní je tam malý fanshop, jeden stánek s parkem v rohlíku a další občerstvení. Když jsou prostory nevyužity, nešlo by je více opticky zaplnit. tím co tam je? Udělat vše zděné a celistvé, tím myslím zaplášťovat zadek tribuny. Působilo by to myslím lépe, a vznikla by tak další reklamní plocha. Nebo by se zde mohli spustit plátna s fotografiemí hráčů, maskota, tak jak to je an jiných stadionech.
2) Když už jsem zmínil maskota, také se mluvilo a plyšácích v podobě maskota. Mluvilo se o nich již předloni před Vánocemi. Co ztroskotalo? Stejně tam me chybí klasické suvenýry, jako rucnik. sklenička, kalendář, rukavice, fandítka, puzzle, podložka pod myš. Více také využít maskota a dát jej na nějaké suvenýry pro děti. Něco levného, ne každý si může dovolit drahé suvenýry, a dítěti nechcete odmítnout. Co takhle pastelky, křídy, omalovánky. Cena za obyčejnou propisovací tužku 30 Kč mě příjde přehnané, zvláště když dříve stála 15 a je vlastně úplně stejná. Co se například domluvit s nějakou malou reklamní společností, který by natiskla nějaký katalog, ve kterém by byli suvenýry na objednávku. Fanoušek by si je objednal a na dalším zápase vyzvednul. Malá firma by neměla problém je do týdne vyrobit si myslím. A vy by jste viděly co se prodává a to by jste mohli objednat do zásoby. Ve fanshopu se také prodává značkové oblečení Hummel. Nebyl by ze strany Hummelu zájem udělat pod tribunou svojí prodejne, jejíž součástí by byl i fanshop FCV?
Doufám že Vás moje náměty donutili k zamyšlaní, a děkuji za každou odpověď

Odpověď:
Děkujeme za návrhy. Opravdu jsem si myslel, že nalezneme využití tohoto prostoru. Variant se nabízelo více, ovšem doba a ekonomická situace tomu nenahrála. Jsme rádi, že nám nyní tribuna slouží a disponujeme tolik potřebným zázemím pro mládež a chod klubu v rohových objektech.
Těmto připomínkám se snažíme věnovat velkou pozornost v rámci pravidelných marketingových porad s marketingovým manažerem panem Fuksem a zástupcem fanoušků panem Zemanem, popř. panem Pechem ml. Snažíme se tuto nabídku optimalizovat pro podmínky Vysočiny. Každou připomínku vítáme a budeme se jí zabývat. Naší snahou je velice úzké propojení sportovního chodu klubu s fanoušky a vytvoření jim co nejoptimálnějších podmínek pro sportovní zážitky.
Doplnění M.Fukse: ručník bude od jara k dispozici, rukavice zvažujeme pro příští zimu, místo skleničky máme půllitr a hrníček, kalendář nemá pro II. ligu efekt, fandítka na jaře přibudou, o puzzle neuvažujeme, podložka pod myš se v dnešní době využívá velmi málo. Maskota se snažíme v rámci našich možností a zájmu veřejnosti o suvenýry propagovat maximálně. Nově se můžete těšit na magnety na lednici s motivem Ježoura.
Eddie
22.2.2012, 13:16
 
Dobrý den. Zajímal by mne váš názor na kauzu ”Dort”? A dále, proč se nepodařilo dříve jednat s Dolejšem o prodloužení jeho smlouvy?

Odpověď:
Je to smutná záležitost. Hráč, který měl v dřívějších letech reprezentační potenciál, dle mého názoru psychicky neunesl nový způsob života, když se dostane do let zralého muže a ty příjmy nejsou takové, jaké byly, když hrál za Liberec. V tomto okamžiku přehodnocuje způsob začlenění do dalšího života v návaznosti na fotbal.
S Dolejšem jsme jednali o prodloužení smlouvy v průběhu podzimu. Byli jsme domluveni na podmínkách další spolupráce, ale do jednání vstoupily Teplice a využily klauzule, že hráč půl roku před koncem smlouvy může podepsat kontrakt s jiným klubem. Jejich argumenty byly daleko silnější, než argumenty Vysočiny. Dolejšovi přejeme hodně úspěchů v I. lize a věříme, že se s ním jako soupeři potkáme v příští sezóně.
Filip Pokorný (pokypegas@seznam.cz)
21.2.2012, 16:21
 
Dobrý den chci se zeptat jestli nebudete oslovovat vetší firmy jako např:bosch,kronospan a můžu ještě jmenovat


Odpověď:
Již jsem odpověděl.
Dvořák Pavel (malidvor@seznam.cz)
20.2.2012, 23:09
 
Dobrý den pane řediteli, co se stane s Vaší pozicí v klubu, když opět ”prokoučujete” postup. Jak sám dobře víte hráčská kvalita mnohdy, spíše většinou, nestačí.

Odpověď:
Moje pozice je taková, že klub na Vysočině považuji s panem Vaculíkem za společné dítě a chtěli bychom, aby se neustále rozvíjel. Fotbal je však velmi často o penězích a ty se v dnešní době velice těžko shánějí. Uvidíme, co přinese čas. V práci pro klub bych chtěl nadále pokračovat.
16.2.2012, 13:48
 
Dobrý den,

chci se zeptat, jak vypadá situace ohledně Uvarenka, jestli jde skutečně jen o peníze?

Zůstane B tým v MSFL + další tým v juniorské lize jako v Olomouci? Chystáte s některým z týmu z Vysočiny projekt farmy?

Přišla Jihlava kvůli novému loterijnímu zákonu o peníze od sponzorů.

Jak to vypadá s porjektem rozhodčích, který se pod další tribunou mohl rozjet. Sice už vznikl obor v Brně, ale přesto jestli něco takového tady nebude či nebude nějáký projekt, který by pomohl postavit další tribuny a zda-li se neobjevili zájemci o prostory pod nynější novou tribunou.

Děkuji za odpovědi.

Odpověď:
Brankáře Uvarenka jsme před rokem a půl koupili z Liberce jako perspektivního mladého gólmana, který u nás v tomto období dostal mimořádnou příležitost chytat II. ligu a zlepšovat svoji sportovní výkonnost. Bohužel, momentální stav, protože je to cizinec, je takový, že zvažuje odchod buď domů nebo do zemí z bývalého Sovětského svazu, ve kterých jsou fotbalisté mnohem lépe finančně ohodnoceni. Přes všechny tyto důvody s ním sportovní manažer Jinoch neustále jedná o možnosti další spolupráce.
"B" mužstvo zatím jako jeden ze 4 druholigových celků přechází do 20ti členné celostátní juniorské soutěže, která startuje od příštího soutěžního ročníku, a bude určená pro hráče narozené po 1.1.1992 + zde může startovat 5 hráčů starších, z čehož mohou být 2 hráči z "A" mužstva a případně až 3 hráči ze zahraničí, kteří by zde byli na testech.
Farma je složitější pojem, protože chceme spolupracovat se všemi kluby Vysočiny a rovnoměrně je podporovat. Nechceme se uvázat na jeden klub a tím ostatní znevýhodňovat. Zatím tedy farma ne.
Zatím nedoplatila, ale mohu říci, že jednáme s velice silným partnerem, který do této kategorie náleží. Jihlava by ho zajímala jen v případě postupu do ligy.
Bohužel, tento projekt, v němž jsem se 2 - 3 roky angažoval a chtěl jsem ho přivést do Jihlavy v návaznosti na využití financí z IPRM spojený s výstavbou druhé tribuny za brankou, díky ekonomické situaci, potažmo i politické konstelaci a též i odchodu některých lidí z regionální politiky, tak celý projekt ustrnul a našel naplnění v Brně v rámci studijního kampusu MU. Přesto jsem s představiteli MU v kontaktu a máme příslib, že v případě vytvoření podmínek, by tento projekt, jako odloučené pracoviště, mohl působit v budoucnu také v Jihlavě. Ten hlavní okamžik jsme však zatím promeškali.
Novák
14.2.2012, 13:38
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaký je rozpočet na sezonu? Děkuji, přeji mnoho sportovních úspěchů

Odpověď:
Rozpočet je postaven ve 3 modelech - 1. model je jarní působení ve II. lize a podzim v I. lize, 2. model představuje celoroční působení mužstva ve II. lize a 3. model představuje úspornou variantu působení ve II. lize, který vnímá ekonomickou situaci v blízké budoucnosti. Tyto modely se hýbou v rozsahu od 30 do 50 milionů korun. Samozřejmě, že v případě 4. modelu, což znamená roční působení v I. lize, by bylo optimální pracovat s částkou cca 60 mil. Kč.
Hunter
14.2.2012, 12:30
 
Dobrý den neuvažujete o prozatímní montované tribuně jako má třeba Hradec?
Jste s městem na sto procent domluveni na vybudování vyhřívaného trávníku a jaká technologie bude použita?
Když se podaří postoupit(já tomu plně věřím) oslovíte firmu Bosch aby už konečně taky něco dala?
Děkuji a ať se daří.

Odpověď:
V předchozím dotazu jsem se na toto téma pokusil odpovědět. Souhlasím s tím, že toto je jedna z lacinějších variant, pokud by to bylo nutné. Dokonce jsem navrhoval Kraji Vysočina, že v případě, pokud se budou dělat montované tribuny v lyžařském areálu v Novém Městě, tak by stálo za zvážení, část těchto tribun využít mimo zimní sezónu pří. na našem stadiónu. Vše je samozřejmě podmíněno postupem, výkonností mužstva a zájmem veřejnosti.
Vybudování vyhřívaného trávbnku je finančně schváleno, je stavební povolení a je vybraný dodavatel. Systém vyhřívání bude klasický - plynová kotelna, v trubkách bude proudit nemrznoucí směs, jde vlastně o stejný princip jakým je podlahového vytápění v rodinných domcích. Současně dojde k úpravě složení všech vrstev pod trávníkem takovým způsobem, aby přesně odpovídaly požadavkům FA ČR.
V případě postupu jsme připraveni oslovit nejen všechny firmy v Jihlavě, ale i všechny schopné firmy na celé Vysočině, neboť si myslíme, že v případě postupu a působení v I. lize, je určitou morální povinností těchto firem pomoci udržet a podpořit nejvyšší soutěž v jednom z nejpopulárnějších sportů v Česku právě tady v Jihlavě a v Kraji Vysočina. To vše pro 540 tisíc obyvatel Kraje Vysočina a jejího hlavního města Jihlavy.

Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Juniorka veze cennou výhru z Velké Bíteše

Velmi vydařený fotbalový víkend FC Vysočina, který krom "áčka" přinesl výhry všech čtyř dorosteneckých celků (nad Ostravou a Třincem), dotvořil i výsledek juniorského týmu. Naši mladíci vybojovali cennou divizní výhru v krajském derby na stadiónu Velké Bíteše. Jedinou branku utkání vstřelil osmnáctiletý Pavel Jelínek. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu