Ptejte se: Trenér Radim Kučera

Ptejte se Radima Kučery, kouče FC Vysočina, olomoucké legendy a bývalého bundesligového hráče.Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 10 odpovědí v této kategorii celkem.

Míša (Míša)
5.8.2019, 20:41
 
Dobrý den, pamatuje si ještě, co přesně jste vy, Lukáš Vaculík a další členové klubu říkali po skončení baráže na hrišti „rozhodčímu“ Nenadálovi? Dost by mě zajímalo, jak taková konverzace probíhá.

Odpověď:
Sudím jsem řekl, že by se měli zodpovídat někde jinde a že jim za jejich výkon ruku rozhodně nepodám. Ale jinak jsem své emoce v sobě hodně držel.

Děkuji za dotazy a pozornost. Držte nám palce!
kluci (kluci)
5.8.2019, 12:09
 
Zdravíme pane trenére,chtěli jsme se zeptat kolik stoperů jste měl k dispozici na jaře 2019 ? V idnes článku o Tijanim nám to nějak nesedělo.Další dotaz:Všeobecně, proč podle Vás to mají odchovanci těžké dostat se do A týmu ? Kdy odejít na hostování z dorostu či Juniorky a sbírat zkušenosti s muži ?
Jaký typ hráče máte nejraději, přednosti ?

Odpověď:
Na jaře byl určitě k dispozici i Filip Vedral, ale k prvnímu jarnímu kolu jsem se do základní sestavy rozhodoval mezi trojicí Tlustý, Tijani a Chlumecký.
Odchovanci to nemají těžší. Jen musí prokázat kvalitu na to, aby se do sestavy prosadili. Aktuálně se do sestavy protlačil odchovanec Smejkal. O sestavu se pere Vedral a nejen v letní přípravě se nadějně jevili Svoboda a Ritter. Herně se zvedá i Křivánek. Bohužel, Rittera a Svobodu zabrzdilo zranění v nejhorší moment.
Za celou moji kariéru vnímám, že pro mladého hráče je nejlepší co nejdříve hrát mužský fotbal. Čím později do dospělého fotbalu vstoupí, tím horší pro něj aklimatizace je.
a (b)
1.8.2019, 18:55
 
Dobrý den, jak tým reaguje na změny v pravidlech fotbalu? Informovali jste hráče, co je v pravidlech nového?

Odpověď:
Asistent Josef Mucha byl na školení nových pravidel v Olomouci a poté jsme veškeré novinky prezentovali hráčům. Myslím, že se s nimi sžili dobře. Ostatně, stejně jako v dalších týmech.
1.8.2019, 18:06
 
Dobrý den,
při sledování utkání Olympiakos - Plzeň se opět ukázalo, jak jsou důležité standartní situace. Nám se situace příliš nedaří. Neuvažujete o změně zahrávajícího hráče? Dále se chci zeptat. Dříve v týmu působilo podstatně více odchovanců. V dnešním kádru je z odchovanců více méně pouze Vedral. Chci se zeptat, jaká je jeho perspektiva zapracování do základní sestavy? Děkuji za odpověď?

Odpověď:
Standardní situace nejsou jen o zahrávajících hráčích, kterých je určeno více, ale i o těch nabíhajících. Určitě jsme si v některých duelech vytvořili šance, které jsme prostě neproměnili. Zkoušíme různé varianty rohů podle postavení soupeře, často je rozehráváme, zkoušíme i nákopy. Gól se nám ale zatím vstřelit nepodařilo. Navíc současný tým nedisponuje velkým počtem urostlých hráčů.
1.8.2019, 10:52
 
Dobrý den pane Kučero, nemám ani tak dotaz jako spíše přání,aby se Vám dařilo v celé sezoně,která by byla korunována postupem do nejvyšší soutěže,už jen kvůli tomu co bylo možné zažít v červnové baráži za blamáž se strany delegovaných rozhodčích. Přeji Vám,aby se v následující sezoně postup podařil a také,aby fotbal,kterým se bude Vysočina prezentovat byl koukatelný.


Odpověď:
Moc děkujeme za podporu. Také věříme, že jsme nastartovali úspěšnou sezónu.
Vráťa (cizinci?)
1.8.2019, 08:27
 
Dobrý den! Jak je to s cizinci Trajkovičem, Beltranem a Maksimovičem? Už jsou registrovaní v FCV? Mají šanci dostat se do sestavy ”áčka”?

Odpověď:
Maksimović už působení v klubu ukončil. Beltrán i Trajković jsou registrovaní v FC Vysočina. Oba vypadají zajímavě a perspektivně, ale zatím nepřevyšují hráče současného kádru. Na svoji šanci si musí počkat.
Tom (Tom)
1.8.2019, 08:25
 
Můžete porovnat jarní tým s tím současným? Který je lepší? Mně přijde, že ten současný, pokud přijde ještě útočník ke zvýšení konkurence, by mohl být dokonce o malinko lepší. Díky za reakci

Odpověď:
Oba celky jsou celkem vyrovnané, ten jarní byl zkušenější. Díky nim velmi dobře zvládl i baráž. Současný tým je mladší, dravější a pohyblivější, což úbytek zkušeností kompenzuje. Mladí hráči nyní zkušenosti sbírají.
Jarda (jarda)
1.8.2019, 07:50
 
Dobrý den,

jak často je a jak dlouho trvá trénink A mužstva? Má nějaký pevný řád či program? Můžete trochu přiblížit, jak to na tréninku ligového mužstva asi vypadá? Děkuji

Odpověď:
Trvá 70-90 minut. V zápasovém cyklu se jedná o 6-7 tréninků týdně. Hráči musí přijít 45 minut před tréninkem a odcházet 30 minut po tréninku po důkladné regeneraci. Trénink probíhá zhruba v režimu: rozcvičení - bago - přihrávkové cvičení - hlavní část (nácviky, intervalové hry, taktické hry) - na závěr standardní situace.
31.7.2019, 08:55
 
jak moc bude chybět talentovaný Šulc, který šel do Opavy? a hodně zdaru Radime ze Znojma

Odpověď:
Zatím to bez něj zvládáme. Přišla za něj adekvátní náhrada v podobě Fortelného. Ale dokázal bych si představit, že by tady byli oba dva. Jistě bychom s ním byli o něco silnější.
Eddie (-)
30.7.2019, 17:31
 
Dobrý den. Prosím, zkuste sestavit ideální jedenáctku ze svých bývalých spoluhráčů? Hodně úspěchů v Jihlavě

Odpověď:
Viděl bych ji takto: Vaniak - Ujfaluši, Rozehnal, R.Hubník, Marcus Schuler - Látal, Kováč, Hapal - Lvček, Artur Wichniarek, Subusiso Zuma.

Další stránky
1>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Stopeři Adam Hink a Matyáš Hnízdil u remízy U15 s Maďarskem

Reprezentace U15 dnes odehrála druhé listopadové přípravné utkání s Maďarskem. Po úterní výhře 2:0 tentokrát svěřenci trenéra Karla Havlíčka remizovali 1:1. V základě sestavě Česka nastoupili jihlavští stopeři Adam Hink a Matyáš Hnízdil. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu