Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2005 vyšly tyto články:

24.5.Informace fanouškům před utkáním Vysočina vs. KladnoRedakceKlíčové utkání II. ligy ČMFS mezi FC Vysočina Jihlava a SK Kladno bude sehráno v neděli 29. května od 17:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici.
23.5.Kaplan: „Na Kroměříž bych už mohl být připraven!“RedakceJihlava – Tomáš Kaplan je klíčovým hráčem jihlavského druholigového mužstva. V loňské sezóně se stal nejlepším střelcem II. ligy, vévodí historické tabulce střelců FC Vysočina a v počtu druholigových startů mu patří 2. místo. Startů by však mohlo být mnohem více nebýt posledního zpackaného roku plného zranění. Smolné období vyvrcholilo v neděli 17. dubna, kdy Tomáš utrpěl těžké zranění v podobě natržené sleziny.
19.5.FC Vysočina pořádá nábory do přípravek!RedakceMalí adepti fotbalového dresu pozor! FC Vysočina Jihlava pořádá nábory do jednotlivých týmů přípravek pro ročníky 1995 až 1999. Chlapci ročníků 1995 se mohou hlásit každé pondělí od 16:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici u trenéra Richarda Chylíka (mobil: 736 712 994). Fotbalisté ročníku 1996 a 1997 mají tuto možnost každé pondělí od 18:00 v areálu Na Stoupách u trenéra Vladimíra Hekerleho (mobil: 721 914 564). A konečně nejmladší benjamínci ročníků 1998 a mladších mohou začít svoji fotbalovou kariéru každý čtvrtek od 15:30 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici. Zde se mohou hlásit u trenéra Pavla Kračmara (mobil: 603 750 258).
16.5.FC Vysočina doveze fanoušky zdarma do Kunovic!RedakceV neděli 22. května čeká FC Vysočinu důležitý duel v Kunovicích, který tým může ještě více přiblížit k vysněnému postupu do Gambrinus ligy. Z tohoto důvodu rozhodl ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis o vypravení autobusového zájezdu na toto utkání, přičemž autobus doveze na místo všechny fanoušky zcela zdarma! Autobus či autobusy budou ze stadiónu v Jiráskově ulici vyjíždět v 7:30 hodin. Všichni zájemci se musí přihlásit vedoucímu marketingu FC Vysočina Miroslavu Fuksovi na e-mailu fuks@psj.cz nebo na telefonech 567 550 223 nebo 607 628 868. Zájezd se 100% uskuteční! Hlásit se mohu další zájemci!
16.5.Juniorka dohraje sezónu v Jiráskově uliciRedakceDivizní "B" tým FC Vysočina dohraje zbylé tři domácí utkání v této sezóně na hlavním stadiónu v Jiráskově ulici. Tým chce takto v důstojných prostorách oslavit postup do MSFL a zároveň se tak více sžít s prostředím, ve kterém od nové sezóny bude nastupovat k duelům ve třetí nejvyšší soutěži. První divizní duel bude v Jiráskově ulici sehrán tuto sobotu 21. května od 10:15 hodin, kdy svěřenci trenéra Březiny hostí celek Horky na Moravě.
 
Historie
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu