Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2002 vyšly tyto články:

28.6. Na úvod II. ligy hostíme FK AS PardubiceRedakceVe čtvrtek 27. června byl v Praze rozlosován nový ročník II. ligy ČMFS. V jeho prvním kole na domácí půdě hostíme celek FK AS Pardubice. V dalším utkání nás hostí Olomouc "B" a ve třetím kole v Jihlavě přivítáme SFC Opavu. Kompletní los ročníku 2002/2003 naleznete ZDE.
20.6.První posilou se stal Petr BaštařRedakceVedení druholigového FC Vysočina získalo pro nadcházející fotbalovou podzimní část ročníku 2002/2003 první posilu. Stal se jí zkušený obránce SA Brno Petr Baštař (28.8.1974), který v Jihlavě podepsal tříletou smlouvu. Tento brněnský odchovanec v minulosti hostoval v Poštorné, zpátky v Brně je od léta 1997. V nejvyšší soutěži dosud nastoupil 87 utkáních. V podzimní sezóně nastoupil ve všech šestnácti prvoligových utkáních, na jaře však i vinou zranění hrál pouze v brněnské juniorce MSFL.

O příchodech dalších hráčů vede nyní ředitele klubu ing. Zdeněk Tulis intenzivní jednání. Řada hráčů se v Jihlavě dále objeví na zkoušku na začátku letní přípravy, která bude zahájena ve středu 26. června. S mužstvem se též budou připravovat mladicí z "B" týmu - Aleš Frolda a Vít Brabec.

Soupisku mužstva naopak opustili hostující hráči Jirásek (přestup do Xaverova) a Černoch (v jednání). Do divizního "B" mužstva byl přeřazen Tržil.

12.6.FC Vysočina uspořádala sportovní hry postižených dětíRedakceVe středu 12. června proběhly v areálu stadiónu FC Vysočina Jihlava v pořadí již třetí Sportovní hry mentálně a tělesně postižených dětí. Více než 40 dětí z jihlavských sportovních kroužků “Kamínek” a “Ježci” při Zvláštní škole v Březinově ulici soutěžilo ve skoku do dálky, střelbě penalt, štafetě vozíčkářů a závěr patřil fotbalovému utkání. Akci uspořádali mládežničtí trenéři FC Vysočina za přispění věcných darů společností JME a JMP.

Sportovní hry proběhly za krásného počasí a zcela bez problémů. Všichni zúčastnění se na nich mohli přesvědčit, že sport a potažmo každý pohyb má krásu ve všech svých podobách a formách.

10.6.Fan club FC Vysočina Jihlava - Chcete se na něm podílet?RedakceJe nesporným faktem, že ke špičkové kopané neodmyslitelně náleží i správná fotbalová atmosféra. Té by chtěl v co nejkratší době na druholigových utkání dosáhnout i náš klub...
10.6.Olomouc posílí ostravský obránce CahaRedakceFotbalová Sigma Olomouc získala krajního obránce Roberta Cahu z Baníku Ostrava. Zástupci moravských klubů už v pátek uzavřeli dohodu o přestupu, kterou dnes šestadvacetiletý hráč stvrdil podpisem dvouleté smlouvy. Caha už se v novém působišti zapojil do přípravy na nadcházející sezonu.
8.6.Jízdní řád letní přípravy FC VysočinaRedakceVe středu 26. června 2002 zahájí fotbalisté FC Vysočina letní přípravu na nový ročník II. ligy ČMFS v sezóně 2002/2003. V jejím rámci je čeká od 30.6. do 5.7. soustředění v Novém Městě na Moravě a především pak řada přátelských duelů. Bohužel, pouze jeden z nich - ve středu 17.7. proti Znojmu - se odehraje v Jihlavě. Příprava bude velice krátká, neboť již v neděli 21. července mužstvo sehraje utkání 1. kola Poháru ČMFS a o týden později startuje II. liga.

Program letních přátelských duelů: 30.6. - 16:30 - SK Sigma Olomouc B (v Novém Městě), 2.7. - 17:00 - SK Sigma Olomouc (v Olomouci), 4.7. - 16:30 - LeRK Prostějov (v Novém Městě), 6.7 - 10:30 - FC GROUP Dolní Kounice (v Novém Městě), 11.7. - 16:30 - FC Zlín (ve Zlíně), 14.7. - 16:30 - SK Hradec Králové (v Roudnici n. L.), 17.7. - 17:00 - Čáslav (v Jihlavě), 21.7. - 16:30 - I. kolo Poháru ČMFS (venku), 24.7. - 16:30 - II. kolo Poháru ČMFS (venku), 28.7 - 16:30 - I. kolo II. ligy (pravděpodobně doma).

7.6.Výsledky ankety fanoušků hodnotící sezónu 2001/2002RedakceVe čtvrtek 6.6. byly v pločase utkání s Viktorií Plzeň vyhlášeny výsledky ankety “O nejlepší hráče FC Vysočina v sezóně 2001/02!”, do které mohli hlasovat všichni držitelé programů "VYSOČINA". Stačilo čitelně vyplnit uveřejněný kupón, vystřihnout ho a vhodit do označené krabice umístěné ve stánku se suvenýry vedle hlavního bufetu. A jak tento průzkum veřejného mínění fanoušků dopadl?

"Nejlepší hráč sezóny 2001/02" - 1. Šebek (46b.), 2. Slavík (32b.), 3. Kadlec (24b.)

“Hráč s nej. přínosem pro defenzívu” - 1. Kadlec (76b.), 2. Večeřa (30b.), 3. Jirásek (13b.)

“Hráč s nej. přínosem pro ofenzívu” - 1. Šebek (91b.), 2. Černoch (27b.), 3. Hekerle (18b.)

“Sympaťák sezóny 2001/2002” - 1. Hekerle (38b.), 2. Slavík (28b.), 3. Veselý (22b.)

Z celkového počtu 214 vyplněných anketních lístků byli vylosování tito šťastlivci, kteří obdrželi suvenýry FC Vysočina: M. Štengl (dres), M. Seborská, F. Brychta, L. Škapa, L. Chaloupková (všichni minidres), M. Neruda, M. Brabec, V. Pecka, Z. Überhuber, M. Brabencová (všichni vlajka).

5.6.Setkání s fanoušky mělo příznivý ohlasRedakceZaplněný V.I.P. prostor nového sídla FC Vysočina byl ve středu 4. června od 17ti hodin svědkem historicky prvního setkání hráčů a vedení klubu s fanoušky a novináři. Akci zahájila netradiční otevřená tisková konference, na níž zástupci klubu před přítomnými novináři zhodnotili uplynulou sezónu. Po ní dostali prostor k nejrůznějším všetečným dotazům přítomní fanoušci a dlužno dodat, že mnohé jejich otázky byly doslova "na tělo". Následovala neoficiální část, během které si mohli všichni příchozí prohlédnou novou tribunu, nechat si od fotbalistů "A" mužstva podepsat zdarma obdržený plakát nebo vést neformální rozhovor s trenéry, členy managementu klubu či samotnými hráči.

Celá akce se nesla v příjemném duchu a příchozí si ze setkání odnášeli pocit, že klub má jasnou koncepci rozvoje a že postupnými krůčky směřuje mezi českou fotbalovou elitu. Již dnes můžeme slíbit, že se podobná akce bude konat pravidelně!

4.6.Tulis: Druhá sezóna bývá pro nováčka vždy nejtěžšíRedakceS ředitelem klubu ing. Zdeňkem Tulisem hodnotíme fotbalový ročník 2001/2002.
 
Historie
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu