V dubnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
30.4.Marek Zúbek: Proti Brnu potřebujeme bodovat naplnoJIH - BRN 2:1, 27.kolo | Miroslav FuksJe třeba naskočit zpět na vítěznou vlnu! Fotbalisté FC Vysočina stále nemají matematickou jistotu setrvání v příštím ročníku Gambrinus ligy a především chtějí po třech zápasech půstu znovu bodovat naplno! Tuto neděli 4. května byste od 17:00 hodin rozhodně neměli chybět na stadiónu, neboť na programu je vyhecované a velmi důležité jihomoravské derby Jihlava vs. Brno!
30.4.Žáci: Proti Slovácku úspěšný pouze tým U12David ZemanTento víkend nebyl pro žákovské týmy FC Vysočina úspěšný. Proti Slovácku si připsal vítězství pouze tým U12, další tři týmy bohužel utrpěly porážku. Níže vám přinášíme přehled výsledků, sestav a střelců.
28.4.Využijte předprodeje vstupenek na duel proti Brnu!Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina se chtějí co nejdříve vrátit na vítěznou vlnu a definitivně potvrdit svoji záchranu mezi českou elitou. Nejbližší příležitost k tomu budou mít tuto neděli 4. května 2014, kdy budou na svém stadiónu od 17:00 hodin hostit Zbrojovku Brno! Nenechte si ujít vypjaté derby dvou moravských rivalů, využijte předprodeje vstupenek a přijďte své hráče podpořit!
28.4.U17: Vyválčili tři body v OpavěOPA - JIH 1:2, 24.kolo | David ZemanMladší dorost má za sebou těžké utkání v Opavě, kde v prvním poločase byl horším celkem. Ve druhé půli ale Vysočina zabrala a góly Časty a Bajera strhla vedení na svojí stranu, Opava ještě dokázala ke konci utkání zdramatizovat gólem z penalty. Poté už se ale nic nestalo a utkání tak skončilo výhrou našich dorostenců 2:1 (0:0).
28.4.Parádní gól Karlíka juniorce k výhře nestačilJIH - HRA 1:1, 34.kolo | Miroslav FuksJuniorka FC Vysočina svoji jarní sérii bez porážky prodloužila na 7 utkání a stále platí, že na jaře pouze jednou poznala hořkost porážky. Po domácím duelu s Hradcem Králové však nelze hovořit o spokojenosti, neboť domácí mladíci nepodali optimální výkon a nakonec jim krásný gól Karola Karlíka k vítězství nestačil, neboť hosté v 81. minutě srovnali na 1:1.
27.4.Vysočina na jaře poprvé podlehla venkuJAB - JIH 3:0, 26.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina na severu Čech přišli o svoji sedmizápasovou sérii bez prohry a zároveň okusili první jarní porážku na hřišti soupeře. Jablonec totiž na třetí pokus dokázal zdolat Jihlavu na své stadiónu a vyšla mu odveta za podzimní porážku na Vysočině. Přitom v první půli byli hosté nebezpečnějším celkem, ovšem druhé dějství náleželo domácím hráčům, kteří v rozmezí 64. až 72. minuty dokázali vstřelit tři vše rozhodující branky.
27.4.Rada: Naše šance z první půle měly skončit gólemJAB - JIH 3:0, 26.kolo | Miroslav FuksPo první půli by si v Jablonci na domácí výhru 3:0 nad Vysočinou nikdo nevsadil ani zlámaný groš. Jenže, jak už to ve fotbale často bývá, tak ve druhém dějství stačilo osm hluchých minut jihlavské defenzívy a Baumit mohl slavit vítězství. Velká škoda pro Vysočinu, neboť z Jablonce se dalo bodový zisk odvézt. Jak duel hodnotili jeho hlavní aktéři?
27.4.U16: Vezou výhru z OpavyOPA - JIH 1:2, 24.kolo | Miroslav FuksMladší dorostenci U16 si připsali třetí výhru během osmi dnů. Po skalpech Vyškova a Hlučína si poradili i v Opavě a to v poměru 1:2 (1:1). Cenná výhra se zrodila díky trefám středopolařů Adama Průši a Františka Malára.
26.4.Krejčí: Věříme si i proti kompletní sestavě JablonceJAB - JIH 3:0, 26.kolo | Miroslav FuksNejen trenér Petr Rada má historickou vazbu na fotbalový Jablonec. Více než čtyři roky zde v dorosteneckých týmech a v širším kádru „áčka“ strávil útočník Muris Mešanović. Za první tým však v lize nikdy nehrál, což rozhodně nelze říci o stoperovi Jirkovi Krejčímu. Ten v dresu severočeského klubu nastoupil do 54 duelů Gambrinus ligy a zaznamenal 3 branky.
26.4.U19: Doma na Slovácko nestačiliJIH - SLO 1:2, 34.kolo | David ZemanStarší dorost vkročil do utkání se Slováckem nadějně, když v 16. minutě poslal Vysočinu do vedení Hron. Soupeř ovšem ve druhém poločase dvěma góly otočil stav utkání a Slovácko se tak radovalo z výhry 2:1 (0:1).
25.4.Zelené kolo pomůže reprezentaci nevidomýchLFAZavažte si oči, nazujte kopačky a vyběhněte na hřiště k fotbalovému utkání. Připadá vám tato představa bláznivá? Reprezentační tým nevidomých fotbalistů absolvuje stejný zážitek při každém svém duelu. Ligová fotbalová asociace se pomocí CSR projektu Zelený život rozhodla dlouhodobě podpořit právě národní celek nevidomých, který shání prostředky pro své fungování.
25.4.Trenéři mládeže absolvovali tréninkovou jednotku CoerverMiroslav FuksJednadvacet trenérů a funkcionářů mládeže FC Vysočina ve čtvrtek 24. dubna absolvovalo ukázkovou tréninkovou jednotku Coerver. Nezůstalo však jen u sledování výkladu, neboť většina z nich si tuto moderní tréninkovou metodu technických dovedností, která je intenzivně využívána u jihlavských týmů přípravek, vyzkoušela na vlastní kůži.
25.4.U17: V Hlučíně nastříleli šest gólůHLU - JIH 0:6, 21.kolo | David ZemanMladší dorost U17 má za sebou opět gólově plodné utkání. Tentokrát se o šest gólů v síti Hlučína podělili Vedral, Šimončič, Liška a Časta a dvakrát se do vlastní sítě "trefili" domácí. Vysočina tak veze výhru 6:0 (4:0).
24.4.Prodloužíme sérii neporazitelnosti i v Jablonci?JAB - JIH 3:0, 26.kolo | Miroslav FuksFotbalisty FC Vysočina v neděli 27. dubna čeká v rámci 26. kola Gambrinus ligy těžké utkání na půdě FK Baumit Jablonec. Jihlavský celek na sever Čech odjede s jasným cílem prodloužit svoji sedmizápasovou sérii bez prohry a udržet svoje postavení v horní polovině tabulky.
24.4.FC Vysočina podporuje preventivní kampaň „Ruce na prsa“Miroslav FuksJak se provádí samovyšetření prsu, si mohou od 29. dubna vyzkoušet ženy a dívky v dalším obchodním centru, kam zavítá Dialog Jessenius se svojí preventivní kampaní Ruce na prsa. V obchodním centru City Park Jihlava bude edukativní stánek se speciálním modelem prsou k dispozici až do 11. května.
24.4.U16: Cenná a výrazná výhra z HlučínaHLU - JIH 1:5, 21.kolo | Miroslav FuksMladší dorostenci U16 na Hlučín vyzráli až ve druhé půli. Po první půli, která skončila 1:1, přidali čtyři branky a nakonec se mohli radovat z cenného a výrazného vítězství 1:5. Dvakrát skórovali Adam Vlk a Daniel Fikar, jednu branku přidal František Malár.
23.4.Žákovské týmy Břeclavi nedaly šanciDavid ZemanŽáci FC Vysočina se o víkendu utkali se svými vrstevníky z Břeclavi. Ze všech čtyř klání vyšli naši žáci jako vítězové, ke všemu s celkovým skóre 59:4! Níže vám přinášíme přehled sestav a gólů.
22.4.Vejmola: Možnost spolupráce s Blažkem se neodmítáMiroslav FuksPři zranění velezkušeného Jaromíra Blažka je z něj brankářská dvojka prvoligového týmu FC Vysočina. Poměrně pravidelně hájí branku juniorského týmu, v zimě o jeho hostování stála druholigová Vlašim a je členem české reprezentace U20. Přitom náleží k nejméně známým tvářím v kádru jihlavského „áčka“. Pojďme si tedy blíže představit devatenáctiletého talentovaného gólmana Luďka Vejmolu! Kdy a kde začínal s fotbalem? Kdo ho k němu přivedl?
22.4.U17: Vyškov si z Jihlavy veze debaklJIH - VYS 9:0, 23.kolo | David ZemanJihlavští mladíci si poradili s posledním týmem tabulky - Vyškovem. O osudu utkání bylo rozhodnuto už v prvním poločase, kdy si Vysočina vytvořila šestigólový náskok a když ve druhé půli ještě tři góly přidala, tak utkání nakonec skončilo 9:0 (6:0).
22.4.S Fanklubem do JablonceDavid ZemanFanklub FC Vysočina pořádá výjezd na další venkovní utkání. Tentokrát do Jablonce, kde hrajeme v neděli 27.4. v 17:00. Odjezd je stanoven na 13:00 od hospůdky na Růžku, která se nachází vedle areálu Na Stoupách. Cena výjezdu činí 130Kč pro členy Fanklubu a 150Kč pro ostatní, cena neobsahuje vstupenku na utkání. Zájemci se mohou hlásit na e-mailu zeman.david@psj.cz, popřípadě na telefonním čísle 732 770 383.