M-soft
 

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

14.8.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Vítkovicím vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 5 – sedadlo 19, sektor A3 – řada 5 – sedadlo 20. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
14.8.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Vítkovicím. Na základě tipovací soutěže na Facebooku tuto možnost získala trojice úspěšných tipérů, kteří byli informování v soukromých zprávách, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 - řada 8 - sedadlo 7, sektor A3 - řada 6 - sedadlo 17, sektor B3 - řada 12 - sedadlo 8 a sektor B4 - řada 17 - sedadlo 17. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Unikneme.cz, multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
12.8.F:NL - 4. koloF:NL - 4. kolo: Třinec - Pardubice 1:2, Chrudim - Znojmo 4:1, Vysočina - Táborsko 2:1, Hradec Kr. - Vítkovice 0:0, Vlašim - Ústí n.L. 1:2, Č.Budějovice - Prostějov 3:1, Varnsdorf - Sokolov 0:0.
7.8.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Táborsku vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 8 – sedadlo 5, sektor B3 – řada 3 – sedadlo 7. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
7.8.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Táborsku. Na základě tipovací soutěže na Facebooku tuto možnost získali Šimon Číhal, Kristýna Klobásová a Martin Pír, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 - řada 5 - sedadlo 17, sektor A3 - řada 6 – sedadlo 16, sektor B3 - řada 3 - sedadlo 8, sektor B3 - řada 3 - sedadlo 9. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Unikneme.cz, multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
6.8.MOL Cup: proti VrchoviněFC Vysočina v 1. kole MOL Cupu nastoupí v úterý 14. srpna od 17:00 hodin na půdě SFK Vrchovina. Nováček MSFL šel dál z předkola díky výhře 0:1 ve Velké Biteši.
5.8.F:NL - 3. koloF:NL - 3. kolo: Znojmo - Vysočina 0:3, Ústí n.L. - Třinec 0:1, Pardubice - Varnsdorf 0:0, Sokolov - Hradec Kr. 1:3, Prostějov - Žižkov 0:0, Táborsko - Vítkovice 4:2, Č.Budějovice - Vlašim 1:0, Brno - Chrudim 3:0.
30.7.Program na srpenK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc SRPEN 2018 - ZDE.
28.7.F:NL - 2. koloF:NL - 2. kolo: Vysočina - Pardubice 1:0, Vítkovice - Sokolov 2:0, Třinec - Prostějov 0:2, Chrudim - Ústí n.L. 2:3, Vlašim - Brno 2:2, Žižkov - Č.Budějovice 1:2, Varnsdorf - Táborsko 1:0.
24.7.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Pardubicím vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B3 – řada 8 – sedadlo 13, sektor B3 – řada 8 – sedadlo 14. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
24.7.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Pardubicím. Na základě tipovací soutěže na Facebooku Fanoušci FCV tuto možnost získali Ondřej Daniel, Jiří Blažek a Roman Paluska, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 8 – sedadlo 42, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 20, sektor A3 – řada 8 – sedadlo 3 a sektor B3 – řada 6 – sedadlo 9. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
22.7.F:NL - 1. koloF:NL - 1. kolo: Brno - Vysočina 1:3, Žižkov - Chrudim 1:1, Táborsko - Hr.Králové 0:1, Č.Budějovice - Třinec 3:1, Pardubice - Vítkovice 3:1, Ústí - Sokolov 2:1, Znojmo - Varnsdorf 1:1, Prostějov - Vlašim 2:2.
21.7.S Brnem na ČT SportNedělní utkání v Brně, které má výkop v 18:00 hodin, bylo zařazeno jako přímý přenos do vysílání kanálu ČT Sport.
20.7.Předprodej na PardubiceNa internetové prodejní aplikaci byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. FK Pardubice, který je na programu v pátek 27.7. od 18:00 hodin. Brzkým nákupem vstupenek ušetříte!
19.7.Připojil se KlobásaDo přípravy FCV se zapojil čtyřiadvacetiletý útočník Stanislav Klobása (nar. 7.3.1994). Kmenový hráč Mladé Boleslavi, v níž jej vedl kouč Martin Svědík, má na svém kontě 25 startů a 5 branek v nejvyšší soutěži. V uplynulém ročníku hostoval v druholigovém Varnsdorfu, kde se ve 22 utkáních radoval z 10 gólů.
18.7.Vyzvednutí permanentekDovolujeme si připomenout, že veškeré zakoupené plastové permanentní karty budou k osobnímu odběru ve fanshopu od 19. července. Fanouškům však pro jejich pohodlí doporučujeme, aby své uhrazené permanentky vyzvedli až před prvním domácím utkáním s Pardubicemi, které se uskuteční v pátek 27. července. Osobní vyzvednutí bude v zápasový den probíhat na pokladně číslo 1 od 16:30 hodin.
18.7.Transparentní účet FCVNabízíme možnost podpořit chod FC Vysočina libovolným příspěvkem na transparentní účet, který je vedený u Fio banky! U svého daru můžete specifikovat Vaši představu konkrétního využití zaslaných finančních prostředků. Předem děkujeme za podporu!
17.7.IGTV kanál FCV!Sledujte instagramový IGTV kanál FC Vysočina! Aktuálně zde najdete část záznamu slov kouče Martina Svědíka z dnešní tiskovky nebo záznam rozcvičky jihlavského týmu před sobotní generálkou.
17.7.Do přípravy Kita a ŠumskýDo přípravy FCV se zapojila dvojice nových tváří. polský útočník Przemyslaw Kita, který naposledy nastupoval za druholigový klub Warta Poznan, a kreativní středopolař Nicolas Šumský, jenž v posledních dvou sezónách oblékal dres druholigového Frýdku-Místku. Více info najdete na klubovém Facebooku.
15.7.U17 proti PardubicímPříprava U17: FC Vysočina – Pardubice 2:1 (1:0) - góly: Franěk 2. Sestava: Polepil – Zástěra, Nehyba, Němeček, Vacek – Pavlík, Luňáček – Hlaváč, Franěk, Jiroušek – Savi. Střídající: Šenkýř, Novotný.
5.7.Program na červenecK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ČERVENEC 2018 - ZDE.
5.7.Proti Velmezu a SA U23Zápasový program FCV v příštím týdnu doznal změn. Poslední dva přípravné duely před startem FORTUNA:Národní ligy se odehrají v Jihlavě. Ve středu 11.7. Vysočina od 17:00 hodin nastoupí na stadiónu v Jiráskově ulici proti třetiligovému Velkému Meziříčí. Zajímavou generálku pak v sobotu 14.7. od 11:00 hodin obstará na stadiónu v Jiráskově ulici duel proti reprezentaci Saúdské Arábie do 23 let.
19.6.Pecháček a Popović odcházíKádr kouče Martina Svědíka se během druhého dne letní přípravy zúžil o dva fotbalisty. Pravý obránce Michal Pecháček, jenž na jaře hostoval ve Znojmě, byl pozván na testy do Příbrami a klub mu souhlas s absolvováním testů udělil. Dres FC Vysočina už s největší pravděpodobností neoblékne bosenský levý záložník Marin Popović, jemuž klub udělil souhlas k hledání nového angažmá.
26.5.HET liga - 30. koloHET liga - 30. kolo: Dukla - Plzeň 1:5, Teplice - Slavia 0:3, Jablonec - Slovácko 2:0, Vysočina - Karviná 0:2, Ostrava - Brno 2:0, Zlín - Leberec 3:1, Bohemians - Sparta 0:0, Olomouc - Ml.Boleslav 3:0.
21.5.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Karviné vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B3 – řada 6 – sedadlo 4, sektor A2 – řada 7 – sedadlo 12. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
21.5.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Karviné. Na základě tipovací soutěže na Facebooku Fanoušci FCV tuto možnost získali Petr Matějíček, Marek Pecina a Lukáš Batelka, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 – řada 7 – sedadlo 13, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 19, sektor B1 – řada 7 – sedadlo 27, sektor B5 – řada 13 – sedadlo 30. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s, Restaurace Spartak a též vstupenky do Vodního ráje.
19.5.HET liga - 29. koloHET liga - 29. kolo: Brno - Vysočina 0:0, Karviná - Ostrava 0:0, Slovácko - Zlín 1:1, Slavia - Jablonec 1:3, Plzeň - Tepluce 2:1, Ml.Boleslav - Dukla 1:0, Sparta - Olomouc 1:0, Liberec - Bohemians 1:0.
17.5.Nábor do přípravek proběhne!Dnešní nábor do týmů přípravek, který je určen pro chlapce ročníku 2012 a 2013, se s ohledem na deštivé počasí neruší! Pokud počasí neumožní jeho sportovní náplň, tak bude mít zkrácenou podobu, kdy rodiče obdrží informace o trénincích týmů FC Vysočina během května a června a malí fotbalisté si odnesou památku v podobě klubového trička. Pro účastníky navíc máme ještě jednu milou pozornost.
14.5.HET liga - 28. koloHET liga - 28. kolo: Dukla - Slavia 0:2, Teplice - Brno 1:4, Bohemians - Ml.Boleslav 1:3, Jablonec - Karviná 2:1, Vysočina - Sparta 0:1, Ostrava - Liberec 1:1, Zlín - Olomouc 1:4, Plzeň - Slovácko 1:1.
11.5.Vstupenky na SpartuVstupenky na dnešní duel proti Spartě budou v omezeném množství v prodeji i na pokladnách stadiónu. V řádu stovek budou nabízeny na hlavní pokladně (z Jiráskovy ulice), na pokladně u ZŠ Evžena Rošického a též v pokladně pro sektor hostujících fanoušků. Na Ticketportalu budou během dnešního dne k dispozici pouze vstupenky do sektorů A4 a hosté. Pokladny stadiónu se otevřou v 16:00 hodin.
 
Historie
Aktuálně

Šmarda: Chtěli jsme být od prvních minut připravení

Fotbalová Vysočina dala zapomenout na osm let starou pohárovou blamáž z Nového Města na Moravě. Proti SFK Vrchovina nastoupila ve výrazně pozměněné sestavě, přesto bez větších potíží splnila roli favorita a postoupila do 2. kola MOL Cupu. Duel po utkání okomentoval asistent trenéra Michal Šmarda. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu