V červnu 2024 vyšly tyto články:

14.6.Fotbalisté FC Vysočina v pondělí vstoupí do letní přípravyMiroslav FuksFotbalistům FC Vysočina spěje ke konci třítýdenní období dovolené a odpočinku. Už v pondělí 17. června se budou hlásit na jihlavském stadionu na startu letní přípravy. O týden později absolvují svěřenci kouče Davida Oulehly funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze.
11.6.U17: Vysoká porážka na konec sezónyOLO - JIH 6:1, 30.kolo | Matyáš FuksJihlavský mladší dorost v posledním zápase jarní části prohrál na půdě Sigmy Olomouc 6:1 (2:0). Jediným střelcem hostí byl v 81. minutě Milan Urbánek. Jihlavší tak zakončili sezónu s 19 body na 14. místě tabulky.
8.6.U19: Prohra v posledním kole sezónyOLO - JIH 4:1, 30.kolo | Matyáš FuksJihlavský starší dorost nevyzrál v omlazené sestavě na velmi silnou Sigmu Olomouc a prohrál 4:1 (1:1). Při jistotě záchrany za Vysočinu nestoupilo mnoho hráčů spadajících do nižších kategorií. Za zmínku rozhodně stojí první start teprve šestnáctiletého Tobiáše Rittera. Jediným střelcem Vysočiny byl ve 45. minutě Kryštof Hudák.
6.6.Pohled do historických statistik FC Vysočina po ročníku 2023/24Miroslav FuksPohled do ligové a pohárové historie FC Vysočina Jihlava od ročníku 2000/01 přináší řadu zajímavých údajů a přehledů. Nahlédněme tedy do hráčských statistik těch nejúspěšnějších fotbalistů v historii klubu z hlediska odehraných zápasů, absolvovaných minut a vstřelených branek.
4.6.Lukáš Vaculík: Do výkonů hráčů se stále více promítal výsledkový tlakMiroslav FuksZhruba před půl rokem usedl Lukáš Vaculík před regionální novináře a mohl poměrně spokojeně hodnotit fotbalový podzim z hlediska sportovního šéfa a předsedy představenstva FC Vysočina. Jeho aktuální ohlédnutí za nedávno skončeným soutěžním ročníkem je bohužel o poznání méně pozitivní.
3.6.Filip Šancl: Chci stabilně nastupovat v základní sestavě FC VysočinaMiroslav FuksZanedlouho devatenáctiletý ofenzivní středopolař Filip Šancl využil volného víkendu mezi koncem druholigové sezóny a zahájením soustředění české reprezentace U20, aby naposledy oblékl dorostenecký dres. Svým vrstevníkům pomohl k vítězství nad Slováckem a záchraně nejvyšší soutěže. Rádi vám s ním nabízíme aktuální rozhovor, zvlášť když jste jej zvolili za Hráče jara FC Vysočina!
3.6.U17: Remíza se SlováckemJIH - SLO 2:2, 29.kolo | Matyáš FuksJihlavští mladší dorostenci remizovali na domácí půdě se Slováckem 2:2 (1:1) a udrželi si tak od nich 5 bodový náskok. Za Vysočinu skóroval již ve 4. minutě Dominik Holec a v 58. minutě uzavřel konečné skóre 2:2 Jiří Novotný. Dorostenci jsou tak kolo před koncem na 14. příčce.
2.6.U19: Uhájení prvoligové příslušnosti!JIH - SLO 2:1, 29.kolo | Josef VrzáčekJihlavští starší dorostenci dokázali zvládnout domácí zápas se Slováckem a uhájili tak prvoligovou příslušnost i pro nadcházející sezónu! Vysočina šla do vedení v 39. minutě díky Tomášovi Udržalovi a i přes vlastní gól z 80. minuty dokázali domácí strhnout vedení zase na svojí stranu v 89. minutě zásluhou Daniela Bouchnera! Dorostenci se tak momentálně nachází na 10. mistě s 36 body, které jim před posledním kolem stačí k jistotě záchrany.