FC Vysočina BFC Vysočina B
27.kolo, neděle 29.5.2011, 13:15
1:6
(1:3)
Frýdek-MístekFrýdek-Místek
 
Branky: 18. Prokop - 15. a 72. Buráň Ondřej, 35. a 62. Mokroš (obě s pen.), 37. Buráň Tomáš, 77. Koloničnyj. Žlutá karta: 40. Kubát Jar.
Diváci: 0
FC Vysočina B: Zimola - Zima, Košík (37. Poul), Rejthar, Kriegsmann - Hron, Kubát Jar. (55. Veselský), Ujčík, Vařejka - Prokop, Trojánek.
 

Komentář

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: „Úvod utkání nám vcelku vyšel, hráli jsme aktivně a kontrolovali hru. Bohužel jsme ve 14. minutě udělali zcela zbytečný faul a ze standardy inkasovali. Poté jsme ještě dokázali vyrovnat a dostat se do zápasu. Bohužel výkon celé obranné čtveřice byl dnes katastrofální. Někteří hráči již dosáhli na této úrovni pravděpodobně svého stropu a je potřeba se zamyslet nad jejich dalším účinkováním v našem klubu. To co jsme dnes předvedli ve druhém poločase je naprosto neodpustitelné. Pro výkon těchto hráčů nemám absolutně žádné pochopení. Jejich výkon se neslučoval s výkonem hráčů na této úrovni. Každý hráč musí mít určitou úroveň schopností a dovedností, která ho předurčuje hrát danou sportovní úroveň. Někteří tuto laťku opakovaně nesplnili. V tomto utkání jsme znehodnotili veškerou naši práci. Mužstvo udělalo dnešním výkonem a výsledkem ostudu celému klubu. Samozřejmě, že hráče připravuji já a musím dnes říci, že se za výkon svých hráčů v dnešním utkání velmi stydím. Dnešní zápas je opravdu k velkému zamyšlení. Je potřeba vidět nedostatky a problémy a nazývat je správními jmény. Hráče točíme a prostor dostávají všichni, bohužel se ukazuje, že někteří na danou úroveň nestačí, chyby kterých se dnes dopustili jsou opravdu až směšné. Děláme vrcholový mládežnický fotbal a to si musí všichni uvědomit, pro slabé zde není místo. Výkonem mužstva jsem znechucen a hodně zklamán.“

 
Související
Aktuálně

Josef Vrzáček: Jsme rádi, že se můžeme nadále měřit s nejlepšimi kluby v republice

Vytyčený předsezónní cíl byl splněn, starší dorostenci se zachránili v nejvyšší dorostenecké soutěži a zahrajou si tak mezi elitou i v příštím ročníku. Přinášíme vám proto rozhovor s hlavním trenérem staršího dorostu Josefem Vrzáčkem, ve kterém zhodnotí uplynulý rok a nastíní plány na nadcházející sezónu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu