FC Vysočina BFC Vysočina B
27.kolo, neděle 29.5.2011, 13:15
1:6
(1:3)
Frýdek-MístekFrýdek-Místek
 
Branky: 18. Prokop - 15. a 72. Buráň Ondřej, 35. a 62. Mokroš (obě s pen.), 37. Buráň Tomáš, 77. Koloničnyj. Žlutá karta: 40. Kubát Jar.
Diváci: 0
FC Vysočina B: Zimola - Zima, Košík (37. Poul), Rejthar, Kriegsmann - Hron, Kubát Jar. (55. Veselský), Ujčík, Vařejka - Prokop, Trojánek.
 

Komentář

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: „Úvod utkání nám vcelku vyšel, hráli jsme aktivně a kontrolovali hru. Bohužel jsme ve 14. minutě udělali zcela zbytečný faul a ze standardy inkasovali. Poté jsme ještě dokázali vyrovnat a dostat se do zápasu. Bohužel výkon celé obranné čtveřice byl dnes katastrofální. Někteří hráči již dosáhli na této úrovni pravděpodobně svého stropu a je potřeba se zamyslet nad jejich dalším účinkováním v našem klubu. To co jsme dnes předvedli ve druhém poločase je naprosto neodpustitelné. Pro výkon těchto hráčů nemám absolutně žádné pochopení. Jejich výkon se neslučoval s výkonem hráčů na této úrovni. Každý hráč musí mít určitou úroveň schopností a dovedností, která ho předurčuje hrát danou sportovní úroveň. Někteří tuto laťku opakovaně nesplnili. V tomto utkání jsme znehodnotili veškerou naši práci. Mužstvo udělalo dnešním výkonem a výsledkem ostudu celému klubu. Samozřejmě, že hráče připravuji já a musím dnes říci, že se za výkon svých hráčů v dnešním utkání velmi stydím. Dnešní zápas je opravdu k velkému zamyšlení. Je potřeba vidět nedostatky a problémy a nazývat je správními jmény. Hráče točíme a prostor dostávají všichni, bohužel se ukazuje, že někteří na danou úroveň nestačí, chyby kterých se dnes dopustili jsou opravdu až směšné. Děláme vrcholový mládežnický fotbal a to si musí všichni uvědomit, pro slabé zde není místo. Výkonem mužstva jsem znechucen a hodně zklamán.“

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2020

1. Smejkal Tomáš 232b.
2. Vedral Filip 216b.
3. Číž Lumír 149b.
4. Lacko Matúš 123b.
5. Peřina Jaroslav 75b.
6. Štefánek Róbert 67b.
7. Vlček Tomáš 51b.
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu