ŠardiceŠardice
26.kolo, sobota 21.5.2011, 12:30
2:4
(1:2)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Branky Vysočiny: Prokop pen., Kriegsmann, Hron, Kubát.
Diváci: 0
FC Vysočina B: Břinek - Zima (70. Vařejka), Kriegsmann, Rejthar, Poul - Hron, Prokop, Ujčík, Veselský (49. Vopršal) - Maruš, Trojánek (41. Kubát).
 

Komentář

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: "Nepovedl se nám vstup do utkání,hned ve třetí minutě jsme inkasovali po chybě obrany. Chvíli nám trvalo než jsme se vrátili do zápasu, postupně jsme však přebírali otěže utkání. Ve druhé polovině prvního poločasu jsme hráli velmi dobrý fotbal s velkým pohybem a Hodonín dostali pod velký tlak. Dokázali jsme do konce poločasu utkání otočit z 1:0 na 1:2.

Ve druhé půli měla naše hra vysoké parametry, ale nedokázali jsme dobře rozjeté herní situace dotáhnout do konce. Naopak soupeř po standartní situaci vyrovnal. Snažili jsme se utkání rozhodnout a to se nám také povedlo po tečované střele Hrona. V samém závěru vstřelil branku Kubát. Pořád se v utkáních dopouštíme hloupých chyb, které nás sráží, i to jsou však velmi cenné zkušenosti, které se budou klukům v budoucnu hodit. Snažíme se uspět v každém utkání. Na jaře hrajeme dobrý fotbal a náš posun oproti podzimu je velký. Někteří hráči udělali opravdu velký posun, především v rozvoji individuálních činností a po mentální stránce, která bývá u sportovců velmi důležitá. Chceme vítězit, ale nad vítězství stavíme herní stránku hráče, která je pro nás nejdůležitější. Hráči pochopili co je jejich cíl a podřizují mu všechno. Mužstvo musím za jarní část zatím pochválit."

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2020

1. Smejkal Tomáš 232b.
2. Vedral Filip 216b.
3. Číž Lumír 149b.
4. Lacko Matúš 123b.
5. Peřina Jaroslav 75b.
6. Štefánek Róbert 67b.
7. Vlček Tomáš 51b.
Aktuálně

S Josefem Morkusem nejen o přerušení Moravskoslezských fotbalových soutěží

Nouzový stav a další zpřísnění opatřením ohledně druhé vlny pandemie koronaviru vedlo k očekávanému nemilému rozhodnutí. Na Moravě a Slezsku byly přerušeny a do jara odloženy veškeré soutěže od dospělých po přípravky. Nejen o aktuální situaci jsme hovořili s Josefem Morkusem, manažerem Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu