FC Vysočina BFC Vysočina B
24.kolo, čtvrtek 12.5.2011, 13:15
3:1
(1:1)
KarvináKarviná
 
Branky: 15. Maruš, 48. Prokop, 65. Vopršal - 28. Hruška. Žluté karty: 27. Ujčík, 79. Maruš - 46. Blaho.
Diváci: 0
FC Vysočina B: Zimola - Kriegsmann, Rejthar, Košík (62. Zima), Ujčík - Hron, Prokop, Kubát Jar., Veselský - Maruš, Trojánek (44. Vopršal).
 

Komentář

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: „Na podzim jsme prohráli v Karviné 3:0 a soupeř nás jednoznačně přehrál. I dnes to pro nás nebylo jednoduché utkání. Vstoupili jsme do utkání dobře a v první dvacetiminutovce jsme si vypracovali čtyři stoprocentní šance, které jsme bohužel neproměnili. Poté se nám podařilo vstřelit důležitou branku a dostat se do vedení. Nedokázali jsme však pohlídat standardní situaci soupeře a ten vyrovnal. Ve druhém poločase jsme si vypracovali několik šancí a dvě z nich dokázali proměnit. Naše hra však měla k ideálu hodně daleko. Především v obranné fázi jsme se po celé utkání dopouštěli velmi hrubých chyb a několikrát nás podržel velmi dobře chytající brankář Zimola.

Každé utkání má svůj vývoj, mohli jsme utkání rozhodnout již v samém úvodu, ale bohužel jsme si to sami zkomplikovali. Dnes jsem z předvedeného výkonu mužstva velmi zklamán. Herně jsme nepůsobili příliš kompaktně a některé herní situace řešili špatně. Ve hře bylo i mnoho individuálních a skupinových chyb. Musíme na těchto věcech dále pracovat. To, že hráči utkání odpracují na doraz, beru jako samozřejmost. Jestli se chtějí zařadit mezi hráče vrcholové úrovně musí podávat výkony TOP úrovně a musí tomu podřídit úplně všechno.“

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2020

1. Smejkal Tomáš 232b.
2. Vedral Filip 216b.
3. Číž Lumír 149b.
4. Lacko Matúš 123b.
5. Peřina Jaroslav 75b.
6. Štefánek Róbert 67b.
7. Vlček Tomáš 51b.
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu