FC Vysočina BFC Vysočina B
22.kolo, neděle 1.5.2011, 13:15
3:1
(1:0)
Olomouc BOlomouc B
 
Branky: 27. a 67. Vopršal, 76. Prokop - 73. Ševčík Ondřej. Žluté karty: 8. Rejthar, 58. Maruš, 60. Hron - 28. Ševčík Ondřej.
Diváci: 0
FC Vysočina B: Pelikus - Zima, Kriegsmann, Rejthar, Poul - Hron, Prokop, Ujčík, Veselský ( 68. Trojánek) - Maruš, Vopršal.
 

Komentář

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: „Naše příprava na toto utkání byla hodně precizní. Věnovali jsme se detailům a chtěli jsme porazit jedno z nejlepších mužstev v této soutěži. Hrálo se špičkové mládežnické utkání, ke kterému přispěl svým výborný výkonem i soupeř. V prvním poločase jsme hráli výborný fotbal, eliminovali jsme přednosti soupeře, hráli vysoký presink, který mu dělal velké potíže. Naše hra v prvním poločase měla vysoké parametry. Ve druhé části jsme měli v úvodu velmi hluché místo, kde jsme působili pasivně a soupeř nás zatlačil. Zápas nadstandardní úrovně jsme nakonec zvládli výborně. Hráli jsme velký zápas, ukázali jsme svou sílu a zaslouženě jsme vyhráli. Vnitřní síla mužstva je velká, náš posun oproti podzimu je obrovský. Zvolili jsme tvrdou práci a ta nás posouvá dál. Kluci ze sebe vydali maximum, hráli na doraz, každý se obětoval týmu. Určitě však máme co zlepšovat, rozhodně to není náš vrchol. Musíme dál tvrdě pracovat. Úspěch proti tomuto velice kvalitnímu soupeři by pro nás měl být tou nejlepší motivací do další práce.“

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Březina: Počet tréninkových ploch pro fotbal v Jihlavě je nedostatečný

Fotbalový klub netvoří pouze hráči nebo trenéři jednotlivých týmů. Jeho důležitou a nedílnou součástí představují zaměstnanci klubu, kteří se fotbalistům snaží vytvářet co nejlepší zázemí pro jejich sportovní růst. O ohlédnutí za skončeným rokem 2019 jsme požádali Jindřicha Březinu, technického manažera FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu