FC Vysočina BFC Vysočina B
17.kolo, neděle 27.3.2011, 13:15
6:0
(3:0)
TřinecTřinec
 
Góly: Veselský 2, Trojánek 2, Hron, Vopršal
Diváci: 0
FC Vysočina B: Pelikus - Kriegsmann (60. Zima), Košík, Rejthar, Poul - Hron, Kubát, Prokop, Veselský (60. Vařejka) - Maruš (57. Vopršal), Trojánek.
 

Komentář

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: "Po velmi náročné zimní přípravě, kterou kluci zvládli výborně, jsme vše časovali na první jarní utkání. Načasování vyšlo přímo ideálně. Kromě šance soupeře z první minuty jsme měli po celý čas utkání zcela pod kontrolou. Prezentovali jsme se velmi dobrým útočným a kombinačním fotbalem, který jsme hráli ve vysokém tempu po celé utkání. Soupeře jsme přehráli jednoznačným rozdílem. V obranné fázi jsme se však dopustili několika chyb, které by se v utkáních opakovat neměly. V útočné fázi jsme zase některé herní situace nedokázali dotánout až do konce, nebo jsme je řešili špatně. I přes tyto nedostatky byl náš týmový výkon velmi dobrý. Na podzim jsme sehráli v Třinci naprosto vyrovnaný zápas a dnes jsme ho jednoznačně přehráli. Doufáme tedy, že naše společná práce, bude na jaře již více vidět a bude se nám dařit lépe. Mužstvo si zaslouží pochvalu za předvedený výkon, který je zapotřebí zopakovat v dalších utkáních. Naši připravenost tedy zhodnotí až další utkání. Dnes jsme velmi spokojeni."

 
Související
Aktuálně

Josef Vrzáček: Primárním cílem je udržení se mezi elitou

Jihlavský starší dorost naznal přes zimní přípravu určitých změn v hráčském kádru a klepe na dveře víkendového startu druhé poloviny nejvyšší dorostenecké ligy. Zeptali jsme se proto hlavního trenéra Josefa Vrzáčka, jak by zhodnotil připravenost svých svěřenců před sobotním zápasem s Pardubicemi. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu