FC Vysočina BFC Vysočina B
16.kolo, neděle 7.11.2010, 13:15
1:3
(1:2)
Slovácko BSlovácko B
 
Branky: 8. Homola - 36. Slaný, 38. Hanák, 78. Kozubík. Žluté karty: 19. Kriegsmann, 80. Kubát Jar. - 17. Hanák, 67. Slaný.
Diváci: 0
FC Vysočina B: Zimola - Rejthar (41. Zima), Kriegsmann, Ujčík, Poul - Maruš (41. Trojánek), Hron, Kubát Jar., Homola (72. Vopršal) - Prokop, Veselský (72. Čáp).
 

Komentář

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: "Toto utkání mělo pro nás zvláštní význam. V létě jsme na Slovácku prohráli velkým rozdílem a nebyli jsme schopni s ním hrát. Dnešní utkání nám však ukázalo, že cesta kterou jsme se vydali, je správná. Rozhodli jsme v posledním utkání hrát vysoký a náročný presink a soupeře dostat pod tlak. Záměr se nám povedl a velmi brzo jsme vedli. Mohli jsme utkání rozhodnout druhou brankou, což se nám nepodařilo. Poté opět přišel zkrat a během pěti minut jsme prohrávali o branku. I ve druhé půli jsme se snažili držet taktiku naší hry a podařilo se nám vytvořit několik šancí. Bohužel se nám je nepodařilo využít a soupeř rozhodl. V naší hře je mnoho nedostatků a chyb. Za tři měsíce jsme však udělali výrazný pokrok, který nám dnes podvrdilo toto utkání. I přes porážku jsme Slovácko v některých pasážích dokázali přehrát a donutit k chybám.

Náš výkon byl po herní stránce velmi dobrý. Musíme však dále pracovat na rozvíjení individuálních herních činností, kde máme největší rezervy. S výkonem mužstva jsme spokojeni, i přes porážku zaslouží pochvalu. Kluci v utkání pracovali velmi tvrdě a sami cítí, že se dokázali výrazně zlepšit. Výsledky pro nás v této kategorii nesmí být prioritou. Výsledky naší práce zhodnotí až výsledky našich odchovanců. Byla to velmi dobrá tečka za náročným podzimem."

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč srpna 2019

1. Klobása Stanislav 299b.
2. Smejkal Tomáš 124b.
3. Vejmola Luděk 105b.
4. Tijani Mohamed 103b.
5. Tlustý Petr 58b.
6. Fortelný Jan 56b.
7. Jawo Lamin 50b.
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Spartu Praha!

Ve středu do Jihlavy přijede Sparta! Nenechte si ujít atraktivní pohárovou bitvu FC Vysočina proti slavnému letenskému celku! Duel MOL Cupu vypukne v 17 hodin a vy byste měli být u toho! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu