Sparta BrnoSparta Brno
7.kolo, sobota 11.9.2010, 12:30
5:2
(3:0)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Góly Vysočiny: Veselský, Prokop
Diváci: 0
FC Vysočina B: Pelikus – Zima (58. Čáp), Rejthar, Ujčík, Hron - Poul, Kubát, Prokop, Homola (58. Severa) – Veselský (64. Petráš), Vopršal.
 

Komentář

Hosté se ani nestačili rozkoukat a ve 4. minutě prohrávali 2:0. Vysočina však byla po celý první poločas lepším mužstvem a měla i dvě stoprocentní šance, které však zahodil Vopršal. Těsně před koncem poločasu však jeden z hostujících hráču nedostoupil hrače Sparty Šplíchala, který střelou do levého rohu trefil šibenici hostující branky a domácí vedli již o tři branky. I ve druhém poločase hrála Jihlava dobrý kombinační fotbal. Podařilo se jí dvakrát snížit, ale domácí vždy dokázali odpovědět a výsledek si pohlídali.

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: "Ve čtvrté minutě jsme prohrávali o dvě branky a byli v těžké situaci. V utkání nás sráží hloupé individuální chyby jednotlivců. I přes nepříznívý vývoj jsme mohli do poločasu vyrovnat a možná i vést. Řešili jsme špatně některé situace a především nevyužité šance Vopršala nás mohou velmi mrzet. Kluci však ve všech utkáních dřou. Ve hře je nasazení,bojovnost i vůle, to jsou však prvky, které jsou samozřejmostí. Pozitivem je, že věci, které trénujeme se oběvují ve hře,kde dochází k neustálému zlepšení. Všechny branky, které jsme inkasovali byli po individuálních či skupinových chybách. Hoši se fotbal učí a získávají dobré zkušenosti do dalších let. Musí však pochopit, že jsou ve vrcholovém mládežnickém fotbale, kde na ně bude vyvíjen velký tlak. Musí se sami chtít zlepšovat a pracovat na svém rozvoji. Pokud toto pochopí, mají šanci se výrazně zlepšit."

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2013/14

Letní přestupové období přineslo jedno z největších hráčských „zemětřesení“ v dějinách klubu. Vysočina v průběhu roku 2013 do přestupů uvolnila nejvyšší sumu ve svých dějinách. „Přivedli jsme mnoho nových hráčů, kteří mají talent, kvalitu a perspektivu. Jsme přesvědčeni, že tato strategie je správná a představuje výbornou investici do budoucnosti... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu