FC Vysočina BFC Vysočina B
24.kolo, sobota 1.5.2010, 13:30
3:1
(1:0)
TřinecTřinec
 
Góly Vysočiny: Vodáček, Císař, J.Kučera
Diváci: 0
FC Vysočina B: Kopeček – Kavka, Beránek, Čížek, Brabec - Vokoun, Vodáček, Urbánek, Růžička (72. Cipruš) – Císař, J.Kučera.
 

Komentář

Velmi mladé mužstvo Jihlavy, které bylo vzhledem ke zraněním z "A" dorostu posílené pouze o Císaře a Vokouna, podalo velmi dobrý výkon. "B" dorost měl v základní sestavě pět hráčů mladších o dva roky něž soupeř. I přesto po velmi dobrém taktickém výkonu výhrál. Od začátku utkání byli domácí lepším týmem. Ve 22. minutě po zakončení Vodáčka z hranice pokutového území domácí vedli 1:0. Poté měl jěště velmi dobrou šanci Kučera, kterou zahodil. Ve druhé půli domácí pokračovali v aktivní hře. Mladé mužstvo i ve druhé půli hosty tlačilo. Po krásné akci domácích zvýšil na 2:0 Císař. V 63. minutě uděřil střelec Kučera, který po dlouhé době našel v "B" dorostu střelecké obrození. Zaznamenal v sedmém utkání  již sedmou trefu. Domácí pokračovali ve velmi dobré taktické hře,kterou dirigoval výborně hrající Čížek. Soupeři dovolili pouze snížení na 3:1. Po celou dobu měli utkání pod kontrolou a zaslouženě vyhrali.

Hodnocení trenéra Dadida Oulehly: "Nastoupili jsme ve velmi mladém složení. Z "A" dorostu nám vinou zranění šli pomoci jenom Císař a Vokoun. Museli jsme si pomoci mladými dorostenci Urbánkem a Růžičkou. Urbánek prokázal své velké kvality a zvádl utkání výborně po herní i taktické stránce, prokázal, že patří k vekým talentům našeho klubu. I mladý Růžička podal dobrý výkon a prokázal, že máme do budoucna na čem stavět. Utkání jsme měli po celou dobu pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Podali jsme maximálně týmový výkon, kluci utkání odpracovali a zaslouženě vyhráli. Mužstvo již delší dobu prokazuje svůj velký charakter a svou vnitřní sílu. Všichni jdeme za svým společným cílem. Čekají nás v náročné soutěži ještě těžká utkání. Dostávají u nás šanci mladí hráči, kteří získávají cenné zkušenosti, které do budoucna zúročí. S výkonem mužstva jsme maximálně spokojení. Kluci zaslouží pochvalu.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč měsíce Duben 2022

1. Křišťál Vojtěch 175b.
2. Vejmola Luděk 108b.
3. Vlček Tomáš 88b.
4. Ritter Adam 49b.
5. Lacko Matúš 40b.
Aktuálně
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu