Ptejte se: Trenér Luboš Urban

Ptejte se trenéra "A" mužstva Luboše Urbana! Vaše dotazy budou zodpovězeny vždy v úterý po ligovém utkání.Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 60 odpovědí v této kategorii celkem.

Hunter (FCV)
16.10.2010, 12:38
 
Neuvažujete o rezignaci?Hra vašeho týmu je čím dál horší a náš sen o první lize opět začíná být utopií.

Odpověď:
opět hezký den. Rezignace?...mluvil jste takto po utkáních s Kladnem (2:1) a Žižkovem (1:1)?? hra našeho týmu se mi v určitých fázích líbí i nelíbí...střídáme kvalitní momenty s horšímy (vypadneme ze hry díky jednoduchým ztrátám míčů...)Za výkony na domácím hřišti se nemusíme stydět!!!a že remizujeme? i to se může stát...ale mě nejvíce vadí výkony na cizích hřištích...chybí mi tam více odvahy, rvavosti,přímočarosti...v tom je problém!!!!
FCV (Jihlava)
15.10.2010, 20:34
 
Zajímá mě, kdy už se konečně v Jihlavě něco změní.Kdy už vedení konečně dá šanci i jiným hráčům, než jenom těm přeplaceným "hvězdám", které hrají pořád dokola, ať se jim daří nebo ne.Dobře nejdou od základu, ale ve druhé půlce stejně nastoupí.Jihlaváci jsou odepsaní. Tak to je.Jenom sedí na lavičce.Na co se pořád čeká? Nebylo by lepší hrát zlatej střed tabulky ve 2.lize a vychovat raději nové hráče, než se tlačit někam, kde by jsme si jenom uřízli ostudu? Dnešek proti Mostu je toho důkazem.Takový fotbal i lepší Vám zahraje i Btým a za třetinový peníze.

Odpověď:
Dobrý den, ano dnešní zápas s Mostem se mi díky obdržené brance v 90 min krajně nelíbil.Kdybychom 1:0 vyhráli, měli 3 body, nevím zda by byly takové reakce. I takové zápasy se hrají,(ve světě i v domácí lize...) ale jestliže ještě v 90 min vedeme, tak musíme vyhrát, a já si pak rozeberu jednotlivé hráče + týmový výkon!!!A jsem hodně kritický!!! Myslet si, že poskládáme tým jen z odchovanců-je hezký názor, ale takto to nefunguje, chcete-li hrát o postup. A vyjít z dorostu a myslet si, že okamžitě kluci mají kvalitu hrát o čelo II.ligy-ne na to není. Chce to čas, pracovat a postupně zabudovávat.
ostuda
15.10.2010, 19:51
 
Nikoliv dotaz, ale vzkaz - tak už v tabulce pravdy je FCV v mínusových bodech, pane Urbane, děkujeme, odejděte!!

Odpověď:
Hezký den, slušnost je se pozdravit!!!to, že jsme po včerejším zápase v minusových bodech mě netěší. Ale jestliže z cizích hřišť přivezeme jen 3 body za výhru ve Zlíně...není se čemu divit. A jestli mám odejít???nevidím důvod-věřím, že se zvedneme, netrénuji první rok a něco mám za sebou!!!Není důvod k panice, ale je nejvyšší čas vyhrát venku a opět se dostat do plusových bodů.
FCV
14.10.2010, 09:40
 
Dobrý den pane Urban,
nedáte šanci v brance taky Martinu Svobodovi?
Myslíte si, že ještě budeme po podzimu v kontaktu se špicí tabulky. Zatím nám něják začínají soupeři utíkat.
Proč nedostávají příležitost mladí hráči. Minulý rok skončil dorost na velmi dobré pozici, takže tam by měli něco umět. A když se to daří v Hradci či Olomouci ve větším množství zapracovat mladé fotbalisty, tak proč by ne u náš. Olomouc třeba má úspěchy každoročně na poli mládežnickém, tak se není čemu divit, ale když i Hradec postaví tým z odchovanců, tak proč by ne u nás, když se nazýváme baštou mládežnického fotbalu a myslím, že máme lepší odchovance než ten Hradec. Asi budete argumentovat, že ještě nepřišel ten správný čas, ale někdy ty kluci začít musí.
Díky za odpovědi.

Odpověď:


dobrý den, po zranění Uvarenka automaticky dostal šanci Dalibor Rožnik a Martin Svoboda plní roli náhradníka. Určitě do konci podzimu dostane šanci.A-dorost jsem pravidelně sledoval, předváděl výborné výkony. Ale je nutné si uvědomit, že skok z dorostu do II. ligy je obrovský. Chce to čas a jako mezičlánek je zde naše juniorka, která hraje MSFL.Ano nebráním se začleňovat odchovance do A-týmu (je to moje povinnost), ale všechno chce čas.Kosak,Demeter,Matiášek-v zimní přípravě dostanou velkou příležitost se poprat o místo!!!
evžen
9.10.2010, 12:11
 
Dobrý den pane Urbane, 11 zápasů, jen 19 bodů, venku z 5 zápasů 4 prohry, v tabulce pravdy pouhý +1... Pane Urbane, na těchto 30 bodů to moc nevypadá, nemyslíte?. Možná by vám neuškodilo trochu sebereflexe a zamyšlení se nad tím, jestli chyba také není ve vás, trenérovi (vždy se dá něco udělat jinak – sestava, taktika). Jestli chcete říci, že za vše mohou hráči, tak jen připomínám, že jste si posily vybral a byl s kádrem před sezónou spokojen. S přáním, aby se stal v následujících kolech zázrak a Vysočina měla na jaře ještě o co hrát (z hlediska postupových ambicí).

Odpověď:
Hezký den, ano máte pravdu, já nesu plnou odpovědnost za výsledky a za výkony!!!Já se jí nezříkám!!!Věřte mi, že nejsem spokojen s dosavadním bodovým ziskem i umístěním. Chybí mi 5 bodů ke spokojenosti. Za výkony i výsledky na domácím hřišti se nemusíme stydět, ale za výsledky na cizích-ano!!!Na každého soupeře venku se pečlivě připravujeme /DVD-rozbor,každé úterý modelovaný zápas v kombinaci s hráči juniorky...,i změnou taktiky...), ale výsledky to zatím nepřináší. Sráží nás ind. chyby a laciné góly, které venku inkasujeme, Poté se vždy náš výkon zvedne, ale soupeř chytře "zaleze" a my nejsme schopni srovnat skóre!!!
fanoušek (Jihlava)
1.10.2010, 20:54
 
Dobrý den, tak dneska bohužel jen bod, škoda.Sleduji Vaše zápasy pravidelně a zajímalo by mě, co se stalo s jihlavskými mladíky, o kterých se ještě nedávno psalo.(Sám jste o jednom řekl,že má blízko do sestavy).Teď mi připadá, že jste je tak nějak ze všeho dění a atmosféry "odstřihli" a nejsou už ani na lavičce.Je pravda,že Vás je hodně, ale nechápu hráče Zelinku, pro Jihlavu absolutně neperspektivní hráč, který tady nemá co dělat, ani v Béčka, natož v Áčku. To musí vidět i vedení klubu. Děkuji za odpověď a těším se na další zápasy.

Odpověď:
Hezký den,omlouvám se za pozdní odpovědi.Demeter + Kosak trénují celý podzim s A-týmem.Vidím je každý den na tréninku a podle toho se rozhoduji.Na zápas se Žižkovem nebyli nominování, hráli za B-tým.Celkově nás je 20, proto 2 hráči nejsou nominováni. Hráč Zelinka přišel jako součást transferu-S.Tecl do Slávie- před půl rokem. Ano i já jsem nespokojen s jeho výkony v zápasech, ale toto lze řešit až po skončení podzimu.
fanda (fun07@centrum.cz - jihlava)
12.9.2010, 22:00
 
Dobrý den, chválím za výborný výkon. Je před námi Sparta, Kladno a Viktorka.. Je třeba neusnout na vavřínech po posledních výborných výkonech. Tak ať má celé vaše mužstvo opět tu chuť po vítězství a využije získanou psychickou pohodu.. Hodně štěstí a bojovného ducha do dalších zápasů!!

Odpověď:
hezký den,děkujeme....máme před sebou tři těžké zápasy a každý bod se počítá!!!Doma musíme bodovat naplno a z venku něco přivézt!!!
Kozel (kozelkozel@seznam.cz - Telč)
6.9.2010, 21:40
 
Jihlava má už zkušenost s 1. ligou.
Nebylo to ale hezké vystoupení.
Má klub vůbec zájem a prostředky se o něco podobného pokusit znovu?
Pokud ano - bylo by to zase jenom na rok?

Odpověď:
Hezký den...ano Jihlava už nakoukla do I.ligy.A dělá všechno proto, aby ji opět hrála.Fotbal se zde dělá na úrovni, je zde i kvalitní mládežnická akademie a i prostředí a zázemí má ligové parametry!!! Nemyslím si, že by v I.lize zklamala. Chybělo málo a zachránila se...(víme jak to bylo-Sparta v posledním kole prohrála doma s Plzní !!!!!)
fanda (fun07@centrum.cz - jihlava)
5.9.2010, 23:09
 
Dobrý den, gratuluji k výbornému výsledku ve Zlíně! Perfektní práce. Je třeba bojovat a bodovat dál... Teď přijede Čáslav - hlavně ji nepodcenit.. Vlítněte na ni hned od začátku a nenechte se uchlácholit tím kde teďky Čáslav je a výborným zápasem ze Zlína. Je třeba neustále v hráčích živit hlad po vítězství, ale i klid a psychickou pohodu, ale to vy jistě víte.. Tak ať se to zase podaří.. fandíme vám!!!

Odpověď:
Hezký den-díky....Zápasem a vítězstvím ve Zlíně nic nekončí..naopak..Chceme vyhrát každý následující zápas a získávat body...
Fanda (Jihlava)
31.8.2010, 09:26
 
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, co chybí k tomu, abychom předváděli podobný fotbal jako na jaře?
Díky za odpověď.


Odpověď:
Hezký den, víte hrát hezký fotbal a vyhrávat si přeje každý trenér.I přes kvalitní doplnění a zvýšení konkurence na jednotlivých postech nepředvádíme fotbal jako na jaře.Proč? hráči jsou pod větším tlakem-na jaře mohli a teď musí vyhrávat....s tím souvisí i ind. herní výkony - ne vždy opory podávají kvalitní výkony (Dort,Krutý,Gorner)-ale je složité si udržet top formu po celý rok...soupeři na nás lépe nachystaní...chybí kanonýr Mešanovič (nepodařilo se nám ho zatím nahradit...ale mužstvo na tréninku pracuje dobře (kolikrát na tréninku vypadají lépe než v zápasech...)

Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Organizační informace k utkání s Vyškovem

Už podruhé v tomto týdnu budete mít možnost vidět v akci jihlavské fotbalisty. Bitva s Vyškovem bude okořeněna předzápasovým a naprosto exkluzivním koncertem kapely Highland. Protože však celá akce odstartuje mimořádně v 16.30 hodin, pojí se s ní i určité organizační informace. Níže se dozvíte, jak bude vše probíhat. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu