Ptejte se: Jaromír Blažek

Ptejte se zkušeného brankáře a nové posily FC Vysočina Jaromíra Blažka!Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 39 odpovědí v této kategorii celkem.

30.1.2012, 14:11
 
Dobrý den

Jak dlouho Zustanete v Jihlavě?

Odpověď:
Již jsem odpovídal. Je to otevřené.
Děkuji všem za položené dotazy a projevenou přízeň. Těším se na případné setkání a věřím, že v budete v hodném počtu chodit na naše ligové zápasy!
30.1.2012, 12:25
 
Vím, že jste kvalitní brankář, ale to je Uvarenko také! Jak to vnímáte Vy?

Odpověď:
V mužstvu nikdy není jeden brankář. Ti si mezi sebou konkurují, každý chce chytat. Hráči v poli mají v tomto směru určitou výhodu. S Maximem vycházíme úplně v pohodě, jezdíme spolu na trénink a dobře vycházíme. S kolegy jsem nikdy neměl osobní problémy. Je to o vzájemném respektu. A to neplatí jen ve fotbale.
fanoušeK FCV
29.1.2012, 17:08
 
Ahoj Jardo, nepřesvědčil bys brankáře Uvarenka, aby tady s tebou zůstal i pro příští sezónu? Bylo by to super? Měli by jsme nejlepší brankářskou dvojci v Gambrinus lize.

Odpověď:
To není o mém přesvědčování. Jsme dospělí a každý máme svoji hlavu. Třeba se stane to, že tady Max budu chytat ligu, protože mne Jihlava nebude chtít. Třeba se rozhodnu skončit.
Jan Stodola (jan,stodola@email.cz)
28.1.2012, 14:07
 
Dobrý den,
byla by nějaká možnost sehnat Vaši fotografii s podpisem? Podle mě jste stále velmi dobrý a kvalitní golman s velkými zkušenostmi.
Děkuji

Odpověď:
Na klubovém webu se snad již brzy objeví termín setkání s fanoušky.
28.1.2012, 13:31
 
Dobrý den,
jsem rád, že jste ještě neukončil karéru, upřímně si myslím, že výkonostně máte ještě i na první ligu. Existuje nějaká možnost jak sehnat podepsanou vaši fotografii? Jste pro mě brankářským vzorem. S přáním mnoha úspěchů a pevného zdraví Jacob

Odpověď:
Jak již bylo řečeno - setkání se plánuje.
robert.knebl (robert.knebl@seznam.cz)
27.1.2012, 23:43
 
Co si myslíte o znojemském týmu, který je soupeřem FC Vysočiny v II.lize? Hrál jste proti němu osmifinále na Letné 16.11.2011 a asi není náhodou, že zažívají nejúspěšnější období v historii klubu, když porazili v tu chvíli na druhém místě ”Bohemku” za Vámi (Spartou Praha) a pak dostali Spartu Praha v osmifinále. Nebo, že jsou ve středu tabulky přičemž ho všichni odepisovali jako tým na sestup a to nemluvě o debaklu Zbrojovky Brno 3:0 a jasný ukazatel, že momentálním králem jihomoravského kraje je 1.SC Znojmo. Dokázal byste se vyjádřit k tomuto klubu či některým hráčům a třeba na co si dát u nich pozor?

Odpověď:
Při prvním zápase ve Znojmě jsme si vytvořili slušný náskok do odvety, ale až v posledních minutách. Druhý zápas byl pro nás spíše z povinnosti. Vzpomínám si, že tam měli několik šikovných kluků. Vypracovali si asi 2 gólové šance.
Jsem rozený Brňák, ale v Praze už jsem hrozně dlouho. Brnu se teď nedaří, ale myslím si, že do ligy jednoznačně patří a vždy patřilo. To říkám se vším respektem ke Znojmu.
wave
27.1.2012, 09:44
 
to Jerry 29:
nejsem Bláža, abych odpověděl, ale neodolal jsem příspěvku: 29cm noha je cca ”čtyřiačtyřicítka”, né?
Anebo, žeby...?

Odpověď:
Nerozumím, přepočet čísla neznám:c))
Jerry 29 (vrzy19@seznam.cz)
27.1.2012, 01:32
 
Zdravím Blážo, chci se tě zeptat jestli tvé tradiční oblíbené číslo 29 v každém klubu požaduješ z důvodů svého narození 29.12. nebo překvapivě z jiného důvodu. Vím že si jeden čas nosil i 22 ve Spartě před odchodem do tehdejší Marily Příbram. Díky předem za odpověď a přeji mnoho krásných zákroků a chycených gólu v novém dresu Vysočiny, právě se suprovým číslem 29.

Odpověď:
Důvodem je skutečně den mého narození. Když jsem přišel do Sparty, tak jsem dostal číslo 22. Poté jsem šel na hostování do Příbrami a po návratu už číslo 22 nebylo volné. Tak mne napadlo číslo 29, které nosím už asi 10 let.
Vysočina Forever (vysocinaforever@seznam.cz)
27.1.2012, 00:33
 
Čau Blážo,
Jak si zapadl do party? Už si z Tebe v kabině někdo udělal pořádnou srandou?
P.S.
To neděláš dobře Jaromíre, že strkáš ty vypálený sirky zpátky do krabičky, jednou to poznáš:-))

Odpověď:
Samozřejme. Já jsem pro každou srandu, ať už ji vymyslí kdokoliv. Jak jsem zapadl si netroufám posuzovat. Nejsem komfliktní, snažím se s každým dobře vycházet. Snad jsem tedy zapadl:c))
26.1.2012, 21:36
 
Dobrý den, nejprve bych Vám chtěl popřát hodně úspěchů v pokračování sportovní kariéry i v soukromí. Ačkoliv nejsem Sparťan, tak Vy a Tomáš Řepka jste vždy patřili mezi mé nejoblíbenější hráče v ČR, nejsem divný? :) Jak jste vnímal ty neustálé bulvární zprávy o tom že rozvracíte kabinu Sparty apod. ? A nebylo Vám občas líto že je Petr Čech Čech? :) Předem díky za odpovědi.

Odpověď:
Přiznám se, že Sport a Blesk nekupuji. Informace o takových článcích mám jen zprostředkovaně. Je těžké vysvětlovat něco někomu, kdo nezná mne či Tomáše. K fotbalu prostě mediální tlak patří. Doporučuji, aby si lidé všimli, kdo tyto články píše. Jsou to povětšinou stejní redaktoři. Kdo mne zná, tak ví, že to není pravda.

Další stránky
1234>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Fotbalisté FC Vysočina v pondělí vstoupí do letní přípravy

Fotbalistům FC Vysočina spěje ke konci třítýdenní období dovolené a odpočinku. Už v pondělí 17. června se budou hlásit na jihlavském stadionu na startu letní přípravy. O týden později absolvují svěřenci kouče Davida Oulehly funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu