Ptejte seZobrazuji odpovědi 1 - 10 z 15 odpovědí v této kategorii celkem.

Vysočina
13.12.2010, 16:25
 
A jaká panovala atmosféra v kabině na konci podzimu?

Odpověď:
Snažili jsme se atmosféru v kabině zlepšit. Změnili jsme přístup a komunikaci s hráči a též jsme upravili tréninkový mikrocyklus. Náladě výrazně pomohlo důležité vítězství v Hlučíně a následná domácí výhra doma s Vlašimí. Mrzí nás bodová ztráta v Karviné.
Všem bych rád na závěr poděkoval za dotazy a projevenou podporu. Zároveň ještě jednou děkuji za diváckou a psychickou podporu v domácím utkání s Vlašimí, kdy na zápas přišlo 2.000 diváků. Nyní je před námi zimní příprava, v níž budeme pracovat tak, abychom byli co nejlépe připraveni na velmi těžké jaro. Během něj se určitě neobejdeme bez podpory fanoušků. Já s vámi budu velice rád komunikovat i nadále a to jak v rovině osobní, tak i prostřednictvím off-line rozhovorů na webu. Během jarní části v tomto směru zavedeme pravidelný rytmus odpovídání.
Vysočina
13.12.2010, 16:23
 
Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jak to vidíte s hráči, kteří byli na hostováních. Jaké mají šance (hlavně Simi a Cihlář).

Odpověď:
Cihlář se vrací do přípravy od 4.1. O Simra má nadále zájem Sezimovo Ústí.
FANS (Jihlava)
12.12.2010, 20:54
 
dobry den,
chtěl bych se zeptat jak hodnotíte brankáře A + B tymu dospělích?? Není jich nyní až moc?

Odpověď:
Matiášek a Procházka jsou určitě perspektivní gólmani, kteří mají vše před sebou. Bohužel, Matiáška trápily zdravotní problémy. Gólmani u "A" týmu, tedy Uvarenko, Rožník a Svoboda, jsou určitě na adekvátní úrovni.
fcv (fcv - ji)
12.12.2010, 17:51
 
Dobrý den,
předně gratulace ke jmenování hlavním trenérem. Zajímalo by mě, jestli tým neposílí v jarní části útočník Mešanovič. Před časem vedení tvrdilo, že se k jeho možnému příchodu vrátí v zimní přestávce. Díky za odpověď.

Odpověď:
Již odpovídáno.
evžen
11.12.2010, 09:04
 
Dobrý den,
gratuluji k vašu zvolení. Dovolím si vám dát jednu radu, pane Vrzáčku nebuďte "slepý" a nevěřte, že stávající kádr má na postup. Kádr potřebuje posílit o alespoň 3 hráče do základní jedenácky, jinak po sezóně bude další zklamání. Z rozhovorů je zřejmé, že zbytečně moc věříte stávajícímu kádru, mluvíte o tom, že je mj. zlepšit nasezení a bojovnost. Ale není problém v tom, že tyto typy hráčů v kádru nejsou, když by byly, tak proč to nedokázaly v řadě zápasů na hřišti soupeřů? To přece nebylo jedno selhání, ale několik. Tým nutně potřebuje kvalitního útočníka a hráče bojovníka, který strhné ostatní, na hřišti takový hráč na podzim nebyl. Přeji vám ať tato sezóna skončí posupem a ne dalším zklamáním.

Odpověď:
Hráčům skutečně věřím. Jsem si vědom, že tým potřebuje doplnit, na čemž intenzivně pracujeme. Určitě potřebujeme zlepšit psychickou odolnost, nasazení a sebedůvěru zejména v utkáních na hřištích soupeřů.
fanda
10.12.2010, 10:08
 
Dobrý den, Gratuluji ke zvolení a věřím že nám splníte náš sen a to je opět možnost navštěvovat prvoligová utkání.
A měl bych ještě jeden dotaz a týkal by se Ládi Pešky.Vím že jste ho dlouho vedl at už v dorostu či juniorce, nemyslíte že je škoda že od dob pana Večeři tu nedostal od žádného trenéra šanci a znechuceně odešel?Určitě máme všichni živé paměti jak tu střílel v lize goly a byl hlavním tahounem v naší záchraně, která se boužel nepovedla.Nestala se někde chyba?Myslím že by v současném kádru strčil nějaký Bače,Šimonky do kapsy,jen měl dostat šanci a myslím že se s tímto názor ztotožnilo více lídí s kterýma jsem chodil na podzimní zápasy FCV.Děkuji za odpověd a hodně štěstí

Odpověď:
Láďa Peška se mnou prošel celý dorostenecký věk i juniorku a potkali jsme se i v "A" týmu. Poté, co jsme sestoupili z I. ligy odešel do Olomouce, kde se neuplatnil. Vrátil se v zimě a v přípravě přišlo těžké zraněné kolene. Poté absolvoval dlouhou léčbu a po návratu na trávníky sám cítil, že jeho výkonnost není na předchozí úrovni. Určitě je to škoda.
Petr (svopetrke@seznam.cz - jaromerice nad rokytnou)
9.12.2010, 21:40
 
Dobrý den.Gratuluji k jmenování a věřím že Jihlavu dovedete zpět do GL.Moc vám to i FC Jihlava přeji.

Odpověď:
Velmi děkuji!
David (DavidHab@centrum.cz - Jihlava)
9.12.2010, 19:55
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli na jaře bude za Jihlavu hrát Mešanovič? předem děkuji

Odpověď:
Současná jednání jsou na dobré cestě. Věříme, že se jeho návrat podaří.
Pavel (pavel.vasek@email.cz - ZR)
9.12.2010, 18:25
 
Dobrý den, gratuluji k jmenování hl.trenérem na jaro.
Chtěl bych se zeptat jestli a jak sledujete nižší soutěže v regionu. (MSD, KP atd.)

Odpověď:
Sleduji prakticky všechny soutěže. Pokud mi to čas dovolí, tak na těchto oktresních či krajských zápasech jsem osobně.
Hunter (FCV)
9.12.2010, 16:25
 
Dobrý den,máte vyhlédnuté případné posily a budete po sportovním úseku požadovat posílení? Jinak vám přeji ať se vám daří a na konci sezóny společně slavíme postup do GL.

Odpověď:
S event. posilami jednáme, některé hráče jsme testovali. Viz předchozí reakce.

Další stránky
12>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Kamil Průša: Zásadní vliv na sestup měl nezvládnutý podzim

Radost staršího dorostu ze záchrany v elitní soutěži trochu kalí fakt, že dorostenecké „béčko“ druhou nejvyšší soutěž neudrželo. Celek U18 vybojoval 35 bodů a umístil se na 14. příčce tabulky, ovšem při sestupu 2 moravských klubů z I. ligy to na záchranu nestačilo. Tradiční hodnotící rozhovor nám poskytl trenér týmu Kamil Průša. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu