V lednu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.U19: Poradili si s Českými BudějovicemiJID - CEB 1:0, 0.kolo | David ZemanStarší dorost si připsal nejtěsnější možné vítězství doma proti Českým Budějovicím a to v poměru 1:0 (0:0), když do první půle vstoupili jihlavští dorostenci aktivněji, ale nedokázali proměnit žádnou ze svých šancí. Ve druhé půli rozhodl z přímého kopu Marek Šerý.
31.1.Juniorka porazila divizní Velké MeziříčíVEL - JIB 2:3, 0.kolo | Miroslav FuksJuniorský tým dnes sehrál přípravná duel proti lídrovi divizní skupiny D - Velkému Meziříčí. Díky zlepšenému výkonu ve druhém dějství zvítězil 2:3 (1:1), když jihlavské branky zaznamenali Miloš Kriegsmann, Vojtěch Hron a Jan Kosak, který se po testech ve Zlatých Moravcích zatím zařadil do přípravy juniorky.
30.1.Fanděte na jaře permanentně!RedakceTaké už se nemůžete dočkat, až vypuknou jarní boje v SYNOT lize? Nechcete si nechat ujít žádný domácí zápas FC Vysočina? Využijte zvýhodněné nabídky celosezónních vstupenek a fanděte permanentně! Permice na jaro jsou v prodeji za pouhých 700 Kč, což při porci sedmi jarních domácích zápasů představuje příjemnou úsporu 140 Kč!
30.1.Klusáček: Zápasy nastavují zrcadlo výkonu každého hráčeMiroslav FuksKouč Luděk Klusáček absolvoval první čtyři tréninkové týdny s prvoligovým kádrem FC Vysočina. Těsně před odletem na herní soustředění do Turecka jsme jej požádali o ohlédnutí za kondičním přípravným blokem. Splnila se z pohledu hráčského materiálu či tréninkových podmínek jeho očekávání, s nimiž do Jihlavy nastupoval?
29.1.U19: Doma porazili Havlíčkův BrodJID - HBR 4:0, 0.kolo | David ZemanStarší dorost porazil na svém hřišti Havlíčkův Brod 4:0 (0:0), ale jeho vítězství se nerodilo lehce. V první půli se jihlavští dorostenci dostávali těžko do příležitostí a když už se dostali, tak je nedokázali proměnit. Ve druhém poločase střeleckou smůlu prolomil dvěma zásahy M. Šerý a mezi střelce se dvakrát zapsal i Smejkal.
29.1.S jakým kádrem FC Vysočina zamíří do Turecka?Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina už jsou z nejhoršího venku. Skončily jim čtyři velmi náročné týdny, které byly zaměřeny na obnovu kondice a síly, a nyní je před nimi důležitý příjemný předěl – herní soustředění na pobřeží Středozemního moře v letovisku Antalya. Kteří fotbalisté si sobotní odlet z Vídně do Antalye vybojovali?
28.1.Adam Jánoš bude v FC Vysočina hostovat i na jařeMiroslav FuksSparťanský defenzivní záložník či krajní obránce Adam Jánoš si minimálně do konce června letošního roku prodlouží své angažmá v FC Vysočina. Poté, co tento český reprezentant U21 prošel lednovým přípravným blokem letenského týmu, dohodly oba kluby pokračování jeho jihlavského hostování. Jánoš už na Vysočině působí o léta 2013 a od té doby v jihlavském dresu zasáhl do 39 duelů a vstřelil 2 branky.
28.1.Vysočina nad Spartou vedla, nakonec však 3:1 prohrálaSPA - JIH 3:1, 0.kolo | Miroslav FuksSparta Praha dnes v přípravném utkání potvrdila úlohu favorita a zároveň znovu názorně ukázala, že se FC Vysočina proti letenskému celku v poslední době nedaří. Jihlavští fotbalisté se dokázali na Strahově ujmout vedení, když se trefil Augusto Batioja, ovšem kanonýr Lafata rychle skóre otočil a v závěru duelu ještě dokázal skórovat Brabec - 3:1 (2:1).
27.1.Ve středu na Strahově proti Spartě PrahaSPA - JIH 3:1, 0.kolo | Miroslav FuksPřed fotbalisty FC Vysočina je ve středu od 11:00 hodin přípravný zápas, který se po skončení podzimu přímo nabízel a také byl dlouho dopředu naplánovaný. Jihlavský celek se totiž představí na Strahově a střetne se s jediným soupeřem, s nímž už v aktuálním ročníku SYNOT ligy hrát nebude – se Spartou Praha.
25.1.U19: Proti Chotěboři otočili utkání a zvítěziliCHT - JID 3:4, 0.kolo | David ZemanStarší dorost U19 v dalším přípravném utkání narazil dospělé mužstvo Chotěboře. Přesto, že Vysočina začala aktivněji, tak do dvoubrankového vedení šla Chotěboř. Už do poločasu ale díky gólům Klímy, Bajera a Vedrala jihlavští dorostenci průběh otočili. Ve druhé půli ještě padlo po jednom gólu na obou stranách, konečný stav utkání tak byl 3:4 (2:3).
24.1.Vysočina veze cennou výhru z Mladé BoleslaviMBA - JIH 0:3, 0.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina dosáhli na první výhru v zimní přípravě, když na půdě Mladé Boleslavi zvítězili výrazně 0:3 (0:2). Dvě branky do sítě čtvrtého celku SYNOT ligy zaznamenal Jan Kliment a úvodní branka utkání byla vlastní z kopačky Kysely.
24.1.Juniorka zvítězila v Havlíčkově BroduHBR - JIB 0:1, 0.kolo | Miroslav FuksJuniorka dnes dopoledne sehrála přípravný duel na půdě divizního Havlíčkova Brodu. Jihlavští mladíci v bojovném duelu zaznamenali jedinou branku, která však stačilo k nejtěsnějšímu vítězství. Jejím autorem byl stoper Miloš Kriegsmann.
23.1.Náročný test: v sobotu v Mladé BoleslaviMBA - JIH 0:3, 0.kolo | Miroslav FuksZápasový program zimní přípravy FC Vysočina nabírá na intenzitě. V období od 21. ledna do 7. února sehrají jihlavští fotbalisté šest kvalitních duelů, které výrazně napoví o formě týmu, skladbě kádru a ideální sestavě. Ve středu Vysočina nastoupila proti Brnu a tuto sobotu 24. ledna se jihlavský tým představí na půdě 4. celku SYNOT ligy – Mladé Boleslavi.
22.1.Vznikly snímky pro projekt „Jsme jeden tým!“Miroslav FuksV jihlavském ateliéru špičkového profesionálního fotografa Michala Novotného dnes byly zhotoveny snímky pro jarní reklamní kampaň FC Vysočina. Ve spolupráci s reklamní agenturou Yashica v brzké době vzniknou prezentační materiály pro nový projekt s mottem „Jsme jeden tým!“. Jak název napovídá, tak jeho aktéry nebudou pouze hráči prvoligového kádru.
21.1.Na Fulnekův gól odpověděl ZavadilJIH - BRN 1:1, 0.kolo | Miroslav FuksI druhý duel FC Vysočina v zámci zimní přípravy přinesl vyrovnaný průběh, remízu a shodné skóre 1:1. Zápas proti Brnu nabídl řadu šancí, ovšem gólový účet otevřel až v 78. minutě Jakub Fulnek. Domácí však výhru neudrželi, neboť čtyři minuty před koncem vyrovnal přesnou střelou brněnský kapitán Pavel Zavadil.
20.1.Druhý zimní test: ve středu proti BrnuJIH - BRN 1:1, 0.kolo | Miroslav FuksPrvoligový tým FC Vysočina ve středu nastoupí k druhému duelu zimní přípravy. Na jihlavské umělé trávě v ulici Na Stoupách změří síly se Zbrojovkou Brnu. Duel proti rivalovi ze SYNOT ligy bude sehrán od 11:00 hodin a kouč Luděk Klusáček v něm hodlá otestovat všechny dostupné fotbalisty.
18.1.U19: Dorost v přípravě smetl ZnojmoJID - ZNO 6:2, 0.kolo | David ZemanStarší dorost ve svém druhém přípravném utkání výrazně porazil Znojmo. V první půli se prosadili Vedral a Bajer, ve druhém poločase přidali další branky postupně Rychetník, Klíma a po dvou gólech si připsal Sargsyan. Konečný stav uktání tak byl 6:2 (2:0).
17.1.Úvodní přípravný duel přinesl remízu se ZnojmemJIH - ZNO 1:1, 0.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina dnes proti druholigovému Znojmu sehráli první přípravný duel v rámci zimní přípravy. Jejich zápasová premiéra v kalendářním roce 2015 přinesla zaslouženou remízu 1:1 (1:0), když ve 20. minutě otevřel skóre zápasu Vojtěch Přeučil a ve druhé půli v 55. minutě vyrovnal Libor Žondra. Jihlavský celek do zápasu nasadil dvě zcela odlišné jedenáctky.
17.1.Juniorka Čáslavi odolávala pouze v první půliCAS - JIB 5:1, 0.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FK Čáslav si k druhému přípravnému duelu na jarní část ČFL pozvali juniorku FC Vysočina, pro níž šlo o první duel v roce 2015. V zajímavém střetnutí nakonec diváci viděli celkem šest branek, když po vyrovnané první půli domácí zvítězili výrazně 5:1 (1:1). Skóre utkání otevřel Radim Šuta.
16.1.Kučera: Tréninky byly náročné a zároveň pestré JIH - ZNO 1:1, 0.kolo | Miroslav FuksDruhý týden zimní přípravy FC Vysočina na jarní boje v SYNOT lize zítra završí první přípravný duel v kalendářním roce 2015. Prvoligová Jihlava v něm od 11:00 hodin změří síly s druholigovým Znojmem. Zápas bude sehrán na umělé trávě v areálu Na Stoupách. Kteří hráči do nej zasáhnou? Nejen na to jsme se zeptali asistenta trenéra Romana Kučery.