Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2006 vyšly tyto články:

31.1.Město Jihlava získalo novou dominantuRedakceJ I H L A V A - Ten, kdo nyní míří do Jihlavy po dálničním přivaděči a nebo se nachází na Jiráskově ulici a dalších přilehlých ulicích, nemůže přehlédnout nový výrazný bod na panorama města Jihlavy. Touto dominantou jsou dva dokončené stožáry umělého osvětlení na stadiónu FC Vysočina. Kompletní čtyřka stožárů bude zkompletována nejpozději ve čtvrtek. V tomto týdnu navíc trochu povolily mrazy, které umožnily zahájení výkopových prací pro položení kabelů elektroinstalace. Podle všeho by tak osvětlení mělo být dokončeny včas před plánovaným domácím duelem s Brnem. Velký otazník však nadále visí nad splněním veškerých bezpečnostních požadavků ČMFS a Policie ČR - oplocení kolem celého areálu, sektor hostí atd.
31.1.Brankář Michal Vorel přestupuje do Slávie Praha!RedakceJ I H L A V A - Necelé tři týdny před zahájením jarní části Gambrinus ligy došlo v FC Vysočina k nečekanému a překvapivému přestupu. Tradiční strážce branky Michal Vorel (27. 6. 1975) přestupuje do týmu třetího celku tabulky SK Slavia Praha! Odchovanec Dukly Praha se tak vrací do města, kde poprvé nastoupil v prvoligové brance.
31.1.Vorel: "Přestup do Slávie představuje splnění snu"RedakceJ I H L A V A - Čerstvého Slávistu Michala Vorla jsme zastihli na cestě domů do Přerově z druhého dnešního tréninku ve slavném pražské klubu. První dotaz směřoval logicky na jeho aktuální pocity.
9.1.FC Vysočina si z galavečera odnesla dvě prestižní oceněníRedakceJ I H L A V A - sobotu 7. ledna se na pražském Žofíně konal čtvrtý Galavečer neprofesionálního fotbalu. Tradičně se zde za účasti předsedy ČMFS Pavla Mokrého vyhlašovaly nejlepší fotbalistky, dorostenci a hráči futsalu. Svého ocenění se dočkali i mládežničtí trenéři a právě do trojice nejlepších dorosteneckých trenérů uplynulého roku (bez udání pořadí) byl vybrán i šéftrenér FC Vysočina Lumír Fikes. „Toto ocenění mne samozřejmě velmi těší, náleží však všem, kteří trénují nebo jinak pracují či pracovali v našem klubu. Trenéři Novotný, Novický, Černý, Hrůza, Vítů, Fuks, Březina, Dubec a další trenéři včetně trenérů a pana Zezulky na Bedřichově v nedávné minulosti vytvořili velmi dobrý základ pro další rozvoj mládežnického fotbalu v Jihlavě. Poděkování zasluhují i obětaví trenéři v oddílech na Vysočině, se kterými spolupracujeme a jejichž hráči v našem klubu nastupují. S díky nemohu zapomenout ani na všechny, kteří na jakékoliv úrovni zajišťují ekonomické zázemí pro náš sport.,“ řekl nám po vyhlášení Lumír Fikes.
2.1.Hráčům skončila dovolená a zahájili zimní galejeRedakceJ I H L A V A - Konec zimní dovolené, začíná doba dřiny a potu. Fotbalisté Vysočiny dnes kolem desáté dopoledne vyběhli k prvnímu tréninku na jarní část Gambrinus ligy. Dvacet dnů hráči odpočívali. Teď jim končí doba sladkého lenošení a začíná fotbalisty neoblíbené období tvrdé zimní přípravy.
 
Historie
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu