Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.9.F:NL - 10. koloF:NL - 10. kolo: Třinec - Vysočina 1:2, Žižkov - Táborsko 2:1, Chrudim - Hracec Kr. 1:0, Prostějov - Pardubice 2:2, Vlašim - Sokolov 3:0, Č.Budějovice - Znojmo 1:2, Brno - Varnsdorf 0:0.
24.9.Program na říjenK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ŘÍJEN 2018 - ZDE.
23.9.F:NL - 9. koloF:NL - 9. kolo: Vysočina - Vlašim 3:0, Znojmo - Ústí n.L. 3:0, Vítkovice - Chrudim 2:1, Pardubice - Brno 1:1, Sokolov - Prostějov 3:0, Hradec Kr. - Žižkov 4:0, Táborsko - Č.Budějovice 1:1, Varnsdorf - Třinec 0:1.
21.9.MOL Cup: 12.10. v OpavěFC Vysočina sehraje duel 3. kola MOL Cupu v reprezentační pauze v pátek 12. října od 17:00 na stadiónu SFC Opava.
20.9.Občerstvení na VlašimDovolujeme si v předstihu potvrdit, že pro páteční utkání FCV vs. Vlašim bude adekvátním způsobem zajištěno fungování stánků s občerstvením. Věříme, že si s chutí užijete nejen fotbal, ale i pivo, klobásu či další dobroty!
18.9.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Vlašimi vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 22, sektor B4 – řada 15 – sedadlo 1. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
18.9.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Vlašimi. Na základě tipovací soutěže na Facebooku tuto možnost získali Jan Supita, Denis Gregor a Josef Pojer, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 6 - sedadlo 6, sektor A2 - řada 8 - sedadlo 50, sektor B3 - řada 10 - sedadlo 15, sektor B3 - řada 11 - sedadlo 5. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Unikneme.cz, hypermarketu Uni Hobby, multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
16.9.F:NL - 8. koloF:NL - 8. kolo: Vysočina - Hradec Kr. 0:1, Třinec - Sokolov 2:0, Chrudim - Varnsdorf 0:1, Prostějov - Ústí 1:0, Žižkov - Pardubice 4:4, Brno - Táborsko 4:1, Vlašim - Znojmo 2:2, Č.Budějovice - Vítkovice 3:0.
14.9.MOL Cup: proti OpavěDnešní los III. kola MOL Cup rozhodl o tom, že FC Vysočina čeká duel na půdě prvoligového Slezský FC Opava. Oficiálním termínem utkání je středa 26. září. Nelze však vyloučit termínový posun.
11.9.Na testech DenisovVčera započal test dvacetiletého ruského útočníka či křídelníka Egora Denisova (nar. 6.2.1998), který je produktem mládežnické akademie Zenitu Petrohrad. Do prvního týmu tohoto špičkového ruského klubu se však nikdy neprosadil a nastupoval ve II. ruské lize za „béčko“ Zenitu. V ruských mládežnických reprezentací U15-U18 nasbíral celkem 39 startů, v nichž vstřelil 11 branek.
10.9.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Hradci Králové. Na základě tipovací soutěže na Facebooku tuto možnost získali Denis Gregor, Anna Steindlová a Honza Stodola, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 7 - sedadlo 7, sektor A2 - řada 7 - sedadlo 8, sektor B3 - řada 6 - sedadlo 9, sektor B3 - řada 18 - sedadlo 25. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Unikneme.cz, multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
10.9.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Hradci Králové vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 5 – sedadlo 1, sektor A2 – řada 6 – sedadlo 1. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
5.9.Nová tvář: Marco MerloFC Vysočina ve svých řadách vítá novou talentovanou tvář, která představuje akvizici pro budoucnost. Je jí osmnáctiletý anglický záložník Marco Jose Merlo. Přichází z fotbalové akademie Ben Herd Pro Performance Academy, která funguje v anglickém městě St Albans. Dříve působil v mládežnických mužstvech Watfordu. Marco bude nastupovat do zápasů staršího dorostu U19 a juniorky U21 a část tréninků bude absolvovat s A týmem.
2.9.F:NL - 7. koloF:NL - 7. kolo: Varnsdorf - Vysočina 1:0, Hradec Kr. - Vlašim 3:1, Táborsko - Chrudim 0:1, Znojmo - Prostějov 0:1, Pardubice - Č.Budějovice 2:0, Ústí n.L. - Brno 2:2, Sokolov - Žižkov 1:0.
 
Historie
Aktuálně

Jak si fotbalisté FC Vysočina vedli v letní přípravě?

V pondělí 22. července vyběhnou fotbalisté FC Vysočina k úvodnímu utkání v novém ročníku Chance Národní ligy. Od 17:30 hodin budou chtít zaskočit favorita na postup - Zbrojovku Brno. S jakou bilancí z letních přípravných zápasů na ligový start vykročí? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu