V září 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.9.S Brnem už v pátek!Utkání Juniorské ligy mezi FC Vysočina a Zbrojovkou Brnou se uskuteční již tento pátek 4. září od 15:00 hodin v areálu Na Stoupách.
4.9.Dovolená FanshopuFanshop na stadiónu FC Vysočina bude mít ve čtvrtek 10. září zavřeno z důvodu čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení.
4.9.Proti Dukle v pátek 18.9.Domácí duel FC Vysočina v rámci 7. kola SYNOT ligy proti Dukle Praha se uskuteční v pátek 18. září od 18:00 hodin.
5.9.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 5. kole FNL? Jan Kosak (Sokolov) – remíza 3:3 s Českými Budějovicemi – 88 minut. Jakub Teplý (Třinec) – remíza 3:3 s Vyšehradem – 82 minut, Dominik Pedro (Vlašim) – prohra 3:0 v Ústí nad Labem – zůstal na lavičce náhradníků.
8.9.Smejkal mezi náhradníkyTomáš Smejkal, záložník staršího dorostu FC Vysočina, figuruje mezi náhradníky českého reprezentačního týmu U18 pro přípravný duel proti Itálii, který se v Praze uskuteční ve středu 16. září.
10.9.Do Příbrami a ZnojmaPřinášíme upřesněné termíny zápasů FC Vysočina. V 8. kole SYNOT ligy nastoupíme v Příbrami v sobotu 26.9. od 15:30 hodin. O tři dny dříve Jihlavu čeká 3. kolo MOL Cupu ve Znojmě - ve středu 23.9. od 18:00 hodin.
13.9.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 6. kole FNL? Jakub Teplý (Třinec) – výhra 1:2 v Opavě – 90 minut (vstřelil 2 góly). Jan Kosak (Sokolov) – výhra 0:2 s Vyšehradem – 90 minut. Dominik Pedro (Vlašim) – remíza 0:0 s Karvinou – nebyl v kádru.
14.9.6. kolo SYNOT ligyVýsledky 6. kola SYNOT ligy: Dukla - Ostrava 4:1, Příbram - Plzeň 0:4, Jablonec - Sparta 1:1, Slavia - Ml.Boleslav 1:1, Olomouc - Vysočina 2:1, Zlín - Brno 2:1, Slovácko - Liberec 1:2, Teplice - Bohemians 2:1.
15.9.Permanentkáři do VIPu!Permanentkáři do VIPu! Novinkou této sezóny je vylosování dvojice majitelů permanentek, jimž bude pro dané utkání umožněn vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Pro duel s Duklou Praha tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 4 – sedadlo 2, sektor B3 – řada 14 – sedadlo 10. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
15.9.Výherci tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Olomouci. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný nebo přibližný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (šek na nákup do McDonald‘s) – Lenča Lenka Beránková, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Dominik Gregor, 3. a 4. ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Dukle) – Michal Kobrle a Josef Vašek. Výhercům gratulujeme!
15.9.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Dukle Praha. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Michal Kobrle a Josef Vašek a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor B3 – řada 13 – sedadlo 4, sektor B4 – řada 14 – sedadlo 3, sektor A2 – řada 8 – sedadlo 43, sektor B2 – řada 7 – sedadlo 9. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 300 Kč + roční digitální předplatné MF DNES!
19.9.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 7. kole FNL? Jakub Teplý (Třinec) – výhra 2:0 nad Vlašimí – 90 minut. Jan Kosak (Sokolov) – výhra 1:0 se Znojmem – 90 minut. Dominik Pedro (Vlašim) – prohra 2:0 v Třinci – nebyl v kádru.
20.9.7. kolo SYNOT ligyVýsledky 7. kola SYNOT ligy: Sparta - Olomouc 4:0, Bohemians - Plzeň 0:1, Ml.Boleslav - Teplice 4:3, Ostrava - Jablonec 1:2, Brno - Slovácko 2:0, Zlín - Slavia 0:2, Vysočina - Dukla Praha 2:2.
22.9.Program na říjen 2015K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ŘÍJEN 2015 - ZDE.
23.9.Slevy ve fanshopuSortiment Adidas, konkrétně triko a mikina, doznal akčních slev. Mikina je nově k dispozici za 850 Kč a 800 Kč pro permanentkáře. Triko je nyní za 350 Kč a 300 Kč pro permanentkáře. Samozřejmě i v našem e-shopu - http://fanshop.fcvysocina.cz/.
26.9.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 8. kole FNL? Jakub Teplý (Třinec) – prohra 1:0 v Karviné – 82 minut. Jan Kosak (Sokolov) – remíza 2:2 v Sokolově – 89 minut. Dominik Pedro (Vlašim) – remíza 0:0 s Hradcem Králové – nebyl v kádru.
27.9.8. kolo SYNOT ligyVýsledky 8. kola SYNOT ligy: Slavia - Sparta 1:0, Příbram - Vysočina 4:1, Plzeň - Liberec 2:1, Teplice - Ostrava 1:0, Slovácko - Bohemians 1:0, Dukla - Brno 1:2, Olomouc - Zlín 1:1, Jablonec - Ml.Boleslav 1:2.
29.9.Permanentkáři do VIPu!Novinkou této sezóny je vylosování dvojice majitelů permanentek, jimž bude pro dané utkání umožněn vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Pro duel s Viktorií Plzeň tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B4 – řada 18 – sedadlo 5, sektor B1 – řada 16 – sedadlo 28. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
29.9.Jakub Fulnek v nominaci U21Krajní záložník Jakub Fulnek figuruje v nominaci české reprezentace U21 pro kvalifikační duel proti Černé Hoře, které je na programu 13. října. Gólman Luděk Vejmola zůstal mezi náhradníky výběru kouče Vítězslava Lavičky.