V září 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

5.9.Jánoš a Hybš v U21V prvním přípravném utkání na soustředění v Rakousku si reprezentace U21 poradila s druholigovým týmem FC Liefering 2:0. Matěj Hybš odehrál celé utkání, Adam Jánoš zvládl prvních 57 minut.
12.9.Šimonek ve Fortuna lizeÚtočník Arnold Šimonek (Myjava) v 9. kole Fortuna ligy odehrál 69 minut a byl u výhry 2:0 nad Trnavou.
13.9.7. kolo SYNOT ligyVýsledky 7. kola SYNOT ligy: Teplice - Sparta 0:0, Hradec Kr. - Vysočina 0:3, Č.Budějovice - Slovácko 2:2, Dukla - Bohemians 0:1, Příbram - Jablonec 1:4, Ostrava - Ml.Boleslav 1:0, Slavia - Brno 1:3.
15.9.Příbram povede TobiášNovým trenérem fotbalistů Příbrami se stal dosavadní šéftrenér mládeže Pavel Tobiáš. Ve funkci střídá Petra Čuhela, který byl v neděli odvolán.
15.9.Proti Slavii v sobotu 4.10.Fotbalisté FC Vysočina už znají přesný rozpis utkání 10. kola SYNOT ligy. Atraktivní duel proti Slavii Praha sehrají bez asistence televizních kamer v sobotu 4. října od 17:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě.
17.9.Harba hráčem utkáníVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Hradci Králové: 79 - Harba Haris, 53 - Hanuš Jan, 24 - Kukoľ Vladimír, 17 - Hybš Matěj, 15 - Jungr Marek.
17.9.Výherci tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Hradci Králové. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný nebo přibližný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (šek na nákup do McDonald‘s) – Tomáš Litochleb, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Jiří Nácovský, 3. a 4. ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Příbrami) – Petr Pepe Zelený a Radek Tlustý. Výhercům gratulujeme!
18.9.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Příbrami. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Ondřej Novotný (Ježour), Rudolf Doležal a Libor Bobek, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Petr Pepe Zelený a Radek Tlustý, a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 7 – sedadlo 38, sektor A3 – řada 4 – sedadlo 27, sektor B1 - řada 11 – sedadlo 27, sektor B3 – řada 14 – sedadlo 2. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
20.9.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 7. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Táborsko) – remíza 3:3 s Opavě – 17 minut. Jan Urbánek (Varnsdorf) – prohra 2:0 v Sokolově – 38 minut.
20.9.Šimonek ve Fortuna lizeÚtočník Arnold Šimonek (Myjava) v 11. kole Fortuna ligy odehrál celé utkání a byl u prohry 0:2 s Košicemi.
21.9.8. kolo SYNOT ligyVýsledky 8. kola SYNOT ligy: Sparta - Hradec Kr. 3:1, Plzeň - Ostrava 2:0, Bohemians - Slavia 2:0, Vysočina - Příbram 0:1, Jablonec - Č.Budějovice 0:0, Slovácko - Dukla 5:1, Brno - Liberec 1:0, Ml.Boleslav - Teplice 3:0.
26.9.Šimonek ve Fortuna lizeÚtočník Arnold Šimonek (Myjava) ve 12. kole Fortuna ligy odehrál celé utkání a byl u prohry 1:2 se Senicí.
28.9.9. kolo SYNOT ligyVýsledky 9. kola SYNOT ligy: Liberec - Ml:Boleslav 0:0, Slavia - Sparta 0:2, Dukla - Vysočina 4:1, Č.Budějovice - Příbram 0:3, Hradec Kr. - Jablonec 0:2, Brno - Plzeň 2:3, Ostrava - Bohemians 1:0.