V září 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.9.7. kolo Gambrinus ligyVýsledky 7. kola Gambrinus ligy: Vysočina - Slavia 2:1, Plzeň - Olomouc 3:2, Ml.Boleslav - Teplice 1:0, Bohemians - Znojmo 2:0, Sparta - Ostrava 3:1, Brno - Slovácko 0:2, Příbram - Dukla 0:2.
5.9.Modelové utkání zrušenoPáteční modelové utkání "A" týmu proti juniorce bylo zrušeno z důvodu absence některých hráčů.
12.9.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 7. kole FNL? Tomáš Kučera (Hradec Králové) – výhra 2:0 nad Sokolovem – 90 minut. Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 3:0 s Táborskem – 90 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – remíza 0:0 s Varnsdorfem – 90 minut.
12.9.Proti Plzni v pátek od 20:15Dlouho očekávané utkání FC Vysočina vs. FC Viktoria Plzeň bude sehráno v pátek 27. září od 20:15 hodin před kamerami kanálu FANDA. Informace o předprodeji vstupenek na tento atraktivní duel přineseme v příštím týdnu.
15.9.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 8. kole FNL? Tomáš Kučera (Hradec Králové) – výhra 0:1 na Žižkově – 90 minut. Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 2:1 ve Zlíně – 90 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – výhra 0:2 v Sokolově – 90 minut.
15.9.Hráči FCV v Corgoň lize?Jak si vedli hráči FC Vysočina hostující v Corgoň lize? Muris Mešanović (Dunajská Streda) – prohra 1:4 v Košicích – 59 minut. Matúš Marcin (Banská Bystrica) – prohra 2:4 se Slovanem – 25 minut.
16.9.8. kolo Gambrinus ligyVýsledky 8. kola Gambrinus ligy: Znojmo - Sparta 0:2, Teplice - Jablonec 3:1, Olomouc - Vysočina 4:3, Slavia - Ml.Boleslav 0:4, Slovácko - Příbram 1:1, Ostrava - Bohemians 1:3, Liberec - Plzeň 1:1, Dukla - Brno 2:1.
16.9.Do Varů ve středu 2.10.Utkání 3. kola Poháru České pošty mezi Karlovými Vary a FC Vysočina bude sehráno ve středu 2. října od 16:30 hodin. Změny doznalo též předehrávané utkání Juniorské ligy FC Vysočina vs. Třinec, které se uskuteční tento čtvrtek 19.9. už od 13:00 hodin v areálu Na Stoupách.
19.9.Koloušek v Jedenáctce kolaHlasy fanoušků posunuly do ideální Jedenáctky 8. kola Gambrinus ligy zkušeného středopoloře Václava Kolouška. Gratulujeme!
19.9.Nové číslo magazínu GM zdarmaStáhněte si zdarma nové číslo magazínu Gambrinus ligy! Jeho součástí je rozhovor s tiskovým mluvčím FC Vysočina Miroslavem Fuksem či hokejovým trenérem a jihlavským fanouškem Josefem Augustou. Více ZDE.
21.9.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 9. kole FNL? Tomáš Kučera (Hradec Králové) – výhra 0:2 v Ústí nad Labem – 90 minut. Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 1:5 s Žižkovem – 90 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – prohra 0:2 s Hradcem Králové – 88 minut.
21.9.Hráči FCV v Corgoň lize?Jak si vedli hráči FC Vysočina hostující v Corgoň lize? Muris Mešanović (Dunajská Streda) – prohra 2:0 v Ružomberoku – 90 minut. Matúš Marcin (Banská Bystrica) – remíza 2:2 s Trenčínem – 45 minut, gólem rozhodl o remíze.
23.9.9. kolo Gambrinus ligyVýsledky 9. kola Gambrinus ligy: Příbram - Teplice 0:4, Ml.Boleslav - Vysočina 3:1, Jablonec - Slavia 2:1, Brno - Znojmo 2:0, Bohemians - Olomouc 0:2, Ostrava - Liberec 3:0, Plzeň - Dukla 0:0, Sparta - Slovácko 4:1.
25.9.Vyhodnocení tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Mladé Boleslavi. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (kupón do Restaurace Spartak) – Luděk Gál, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Klára Havlíčková Novická, 3. a 5. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Viktorii Plzeň) – Lubomír Had Štreit, Zuzana Vystrčilová a Roman Diviš. Výhercům gratulujeme!
25.9.Beseda s fanouškyPřijměte srdečné pozvání ředitele klubu Zdeňka Tulise na zítřejší diskusní setkání s fanoušky, které se uskuteční ve čtvrtek 26. září od 18:00 hodin ve VIP Standard zázemí stadiónu (rohový objekt tribuny naproti bazénu).
26.9.Poslední lístky na Plzeň!Ještě nemáte lístky na páteční atraktivní duel proti Viktorii Plzeň? Poslední šanci zakoupit je máte prostřednictvím vstupenkové sítě Ticketportal! K dispozici je pouze něco přes 100 lístků, hlavně do spodních částí sektoru A0 a do domácího kotle.
27.9.Program na říjen 2013K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ŘÍJEN 2013 - ZDE.
27.9.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Viktorii Plzeň. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Ondřej Sapola, Pavel Jelínek a Pavel Novotný, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Lubomír Štreit, Zuzana Vystrčilová a Roman Diviš a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 - řada 5 – sedadlo 33, sektor A2 - řada 6 – sedadlo 45, sektor A2 – řada 7 – sedadlo 44, sektor B4 – řada 5 – sedadlo 2. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
27.9.K dispozici fandítkaPro dnešní utkání proti Viktorii Plzeň věnovala společnost Auto Activity 2.000 fandítek, které se už tolik osvědčily při domácím duelu proti Znojmu. Fandítka budou dnes před utkání k bezplatnému odběru na všech vstupech stadiónu. Pro fanoušky bude ve Fanshopu jedno nové lákadlo v podobě aktuálního vydání exkluzivního magazínu Gambrinus ligy. Ten zde bude k zakoupení za 50 Kč.
27.9.Poslední lístky na pokladně!Vstupenky, které se během dnešního odpoledne nevyprodají prostřednictvím sítě Ticketportal, budou k dispozici fyzicky na hlavní pokladně u vstupu na stadión č. 1. Tato pokladna bude otevřená od 18:45 hodin. Momentálně jde o zhruba 70 vstupenek do sektorů A0 a A5 (domácí kotel). V prodeji je také několik vstupenek pro ZTP a ZTP/P.
29.9.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 10. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 1:0 ve Varnsdorfu – 90 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – prohra 2:0 na Táborsku – 90 minut. Jan Dobrovolný (Frýdek-Místek) – prohra 3:0 v Českých Budějovicích - 30 minut.
30.9.10. kolo Gambrinus ligyVýsledky 10. kola Gambrinus ligy: Dukla - Jablonec 1:1, Liberec - Příbram 1:0, Slavia - Sparta 0:2, Znojmo - Ml.Boleslav 2:0, Slovácko - Ostrava 2:2, Olomouc - Brno 2:0, Teplice - Bohemians 5:1, Vysočina - Plzeň 1:2.