V září 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.9.Dorost odloženExtraligové utkání staršího dorostu na půdě Hlučína bylo ze zdravotních důvodů na straně soupeře odloženo.
4.9.5. kolo II. ligy FAČRVýsledky 5. kola II. ligy FAČR: Vysočina - Znojmo 2:0, Most - Třinec 1:4, Opava - Sparta B 1:0, Sezimovo Ústí - Brno 1:2, Karviná - Vlašim 3:1, Sokolov - Ústí 3:2, Bohemians - Čáslav 0:0, Zlín - Varnsdorf 0:0.
5.9.Góly Tomáše SedláčkaYoutube kanál JEŽOUR TV přináší oba zásahy FC Vysočina z nedělního utkání proti Znojmu v podání Tomáše Sedláčka.
5.9.Mladší proti OpavěMladší dorostenci byli v dvojzápase proti Opavě úspěšní jen z poloviny. Tým U-17 prohrál 2:3 (1:1), když skórovali Vopršal a Hron. Celek U-16 naopak zvítězil 2:0 (1:0) díky brankám Pospíchala a Klimenta.
5.9.Prohra U-18 na HFKStarší dorost B, tedy celek U-18, nestačil v Holici na HFK Olomouc 3:1 (1:0), když jedinou jihlavskou branku zaznamenal P.Demeter.
6.9.Mazel a Jančík náhradníkyJihlavští mladší dorostenci Michal Mazel a David Jančík opětovně figurují v širším kádru české reprezentace U-16. Pro přípravné duely proti Slovensku zůstali jen mezi náhradníky týmu kouče Aleše Čvančary.
6.9.Ke shlédnutí celé zápasy!Na webu videorolland.com jsou k dispozici v plném znění oba poslední domácí zápasy FC Vysočina - středeční Ondrášovka Cup proti Sigmě Olomouc a nedělní liga proti 1.SC Znojmo.
7.9.Výhra v BřeclaviStarší dorost B (U-18) v Břeclavi předvedl velmi špatnou úvodní půli, ovšem důkladné poločasové mytí hlav přineslo změnu a výhru 2:3 (2:0), když dvakrát skóroval Morava a jednou Vopršal.
9.9.Leligdon do České LípyStřední záložník juniorky FC Vysočina Jan Leligdon následuje dalšího jihlavského středopolaře Robina Demetera a míří na hostování v Arsenalu Česká Lípa. V týmu ČFL stráví na hostování zbytek podzimní sezóny.
10.9.U-18 - prohra se SigmouStarší dorost B (U-18) na stejný výběr Olomouce nestačil a prohrál vysoko 0:7 (0:4). Jihlavští odmítli šanci na korekci výsledku, když neproměnili 5 vyložených gólových šancí.
11.9.6. kolo II. ligy FAČRVýsledky 6. kola II. ligy FAČR: Varnsdorf - Vysočina 4:0, Čáslav - Brno 1:0, Zlín - Opava 2:0, Znojmo - Sezimovo Ústí 3:1, Třinec - Sokolov 1:0, Vlašim - Bohemians 0:1, Sparta B - Karviná 1:2, Ústí - Most 4:2.
12.9.Mladší na ZbrojovceNa půdě Zbrojovky Brno byl úspěšný jen tým U-17, který vyhrál 1:3 (0:1), když skórovali dvakrát Veselský a jednou Vopršal. Celek U-16 svému soupeři podlehl 2:1 (2:0) po brance D.Šerého.
14.9.Připravky: kádry i zápasyV rozcestníku mládeže nyní naleznete kompletní kádry tří nejstarších týmů přípravek FC Vysočina (U-11, U-10 a U-9) včetně jejich rozpisu zápasů v podzimní sezóně.
15.9.Výherci soutěží!V rámci pátečního ligového utkání FC Vysočina tradiční poločasový fotbalový curling zcela výjimečně neproběhne. Výherce cen jsme však vylosovali a pro všechny z nich mám připraveny odměny! Dárek čeká na 3 majitele permanentních vstupenek – těmi jsou ti, kteří sedí na těchto místech: sektor A2 - řada 5 – sedadlo 29, sektor A3 – řada 8 – sedadlo 5, sektor B4 – řada 12 – sedadlo 6. Dárek je připraven i pro dva členy Fanklubu! Těmi jsou: Věra Borkovcová a Lumír Dobrovolný. Dárky v podobě kupónů do multikina či jihlavských restaurací bude možné vyzvednout v poločasové přestávce před Fanshopem za novou tribunou.
16.9.K dispozici nový plakát!Nabídku suvenýrů FC Vysočina doplnila jeho tradiční součást v podobě klubového plakátu formátu A2. Ten je, jako se stalo tradicí posledních let, opět oboustranný a přináší snímek kompletního týmu před oběma tribunami. Zakoupit si ho budete moci už při dnešním utkání proti Vlašimi za cenu pouhých 30 Kč.
18.9.7. kolo II. ligy FA ČRVýsledky 7. kola II. ligy FA ČR: Most - Varnsdorf 0:1, Sokolov - Sparta B 2:0, Bohemians - Ústí 2:0, Karviná - Zlín 1:0, Sezimovo Ústí - Čáslav 3:0, Vysočina - Vlašim 2:0, Brno - Třinec 0:0, Opava - Znojmo 0:1.
18.9.Dorost B remizoval ve ZnojměStarší dorost B (U-18) ve Znojmě vedl díky brankám Moravy, P.Demetera a Ločárka už 1:3. Nakonec však v závěru díky dvěma hrubkách v defenzívě jen remizoval 3:3 (1:2).
19.9.Dvě výhry proti SigměOba mladší dorosty byly doma proti Sigmě Olomouc vítězné! Tým U-17 vyhrál 3:1 (1:1), když skórovali Veselský, Maruš a Vopršal. Celek U-16 zvítězil díky brankám Haaly, D.Šerého, Kořínka a Pospíchala 4:2 (3:0).
23.9.Program FCV na říjen 2011K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ŘÍJEN 2011 - ZDE.
25.9.8. kolo II. ligy FAČRVýsledky 8. kola II. ligy FAČR: Varnsdorf - Sokolov 1:3, Třinec - Čáslav 1:1, Zlín - Most 2:1, Opava - Karviná 3:2, Znojmo - Bohemians 0:2, Vlašim - Brno 1:1, Sparta B - Vysočina 1:2, Ústí n.L. - Sezimovo Ústí 2:1.
25.9.U-18 vítězně nad BaníkemStarší dorost B (U-18) dosáhl díky soustředěnému výkonu cenné výhry 1:0 (0:0) proti „béčku“ Baníku Ostrava. Trenér Kuchta tým chválil po všech stránkách.
26.9.Výhry mladších v HlučíněMladší dorosty byly opět bodově stoprocentní, tentokrát v Hlučíně. Tým U-17 po dobrém výkonu vyhrál 0:1 (0:0), když zápas rozhodl Trojánek. Celek U-16 zvítězil díky brankám Jančíka, D.Šerého, a Kořínka 0:3 (0:2).
26.9.Pedro náhradníkemDefenzivní hráč staršího dorostu FC Vysočina Dominik Pedro figuruje mezi náhradníky české reprezentace U-17 pro přípavný duel proti Chorvatsku, který se uskuteční ve středu 28. záží v Břeclavi. Trenérem týmu je Josef Csaplár.
26.9.Asistent k přípravceFC Vysočina hledá asistenta trenéra k týmu přípravky U-9 (roč. 2003). Bližší informace sdělí trenér mužstva Jiří Novický (tel.: 775 690 503).
29.9.Suvenýry prodá Gavrić!Obránce Petar Gavrić pro zranění nemůže zasáhnout do pátečního duelu proti Opavě. Na zápase samozřejmě nebude chybět a navíc poločasovou přestávku stráví jako prodejce v klubovém Fanshopu pod novou tribunou. Budete tedy mít ideální příležitost koupit si od něj některý z nových suvenýrů a nebo si rovnou nechat podepsat nový týmový plakát!