V srpnu 2022 byly zveřejněny tyto aktuality:

21.8.MSDL: FCV vs. ProstějovU18 1:4 (1:1) - branka: 16. Šmíd | U16 1:5 (1:2) branka: 15. Holec
24.8.Kliment a Kopic v LM!Gratulujeme odchovancům FC Vysočina ke splnění snu - postupu do hvězdné Ligy mistrů! Nesmírně nás těší, že právě Jan Kopic a Jan Kliment k včerejšímu vítězství 2:1 přispěli svými brankami! A gratulujeme i dalším borcům v kádru FC Viktoria Plzeň, kteří prošli Jihlavou - obráncům Liboru Holíkovi a Mohamedu Tijanimu a samozřejmě též trenérovi Michalu Bílkovi!
26.8.MOL Cup: 2. kolo v LibišanechDnešní los MOL Cupu FC Vysočina přisoudil soupeře pro 2. kolo. Stal se jím celek FC Libišany, jenž nastupuje v Přeboru Pardubického kraje, tedy v 5. nejvyšší soutěži. Mezi 32 celků národního poháru postoupil poprvé v historii, když předtím přesvědčivě přešel přes Vysoké Mýto (4:1) a Letohrad (5:1). Termín duelu je stanoven na 17. září od 17:00 hodin.
29.8.MSDL: Hlučín vs. FCVU18 1:1 (0:1) - 29. Zimmermann | U16 1:1 (0:1) - Pospíchal
31.8.MSDL: FCV vs. OpavaU18 2:2 (1:1) - 34. Starý, 49. Dvořák | U16 1:5 (0:4) - Pospíchal