Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

5.8.F:NL - 3. koloF:NL - 3. kolo: Znojmo - Vysočina 0:3, Ústí n.L. - Třinec 0:1, Pardubice - Varnsdorf 0:0, Sokolov - Hradec Kr. 1:3, Prostějov - Žižkov 0:0, Táborsko - Vítkovice 4:2, Č.Budějovice - Vlašim 1:0, Brno - Chrudim 3:0.
6.8.MOL Cup: proti VrchoviněFC Vysočina v 1. kole MOL Cupu nastoupí v úterý 14. srpna od 17:00 hodin na půdě SFK Vrchovina. Nováček MSFL šel dál z předkola díky výhře 0:1 ve Velké Biteši.
7.8.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Táborsku vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 8 – sedadlo 5, sektor B3 – řada 3 – sedadlo 7. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
7.8.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Táborsku. Na základě tipovací soutěže na Facebooku tuto možnost získali Šimon Číhal, Kristýna Klobásová a Martin Pír, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 - řada 5 - sedadlo 17, sektor A3 - řada 6 – sedadlo 16, sektor B3 - řada 3 - sedadlo 8, sektor B3 - řada 3 - sedadlo 9. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Unikneme.cz, multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
12.8.F:NL - 4. koloF:NL - 4. kolo: Třinec - Pardubice 1:2, Chrudim - Znojmo 4:1, Vysočina - Táborsko 2:1, Hradec Kr. - Vítkovice 0:0, Vlašim - Ústí n.L. 1:2, Č.Budějovice - Prostějov 3:1, Varnsdorf - Sokolov 0:0.
14.8.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Vítkovicím vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 5 – sedadlo 19, sektor A3 – řada 5 – sedadlo 20. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
14.8.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Vítkovicím. Na základě tipovací soutěže na Facebooku tuto možnost získala trojice úspěšných tipérů, kteří byli informování v soukromých zprávách, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 - řada 8 - sedadlo 7, sektor A3 - řada 6 - sedadlo 17, sektor B3 - řada 12 - sedadlo 8 a sektor B4 - řada 17 - sedadlo 17. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Unikneme.cz, multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
24.8.Program na záříK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ZÁŘÍ 2018 - ZDE.
24.8.S Hradcem v sobotu v TVUpozorňujeme, že duel 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, v němž FCV přivítá na domácí půdě Hradec Králové, bude sehrán netradičně v sobotu 15.9. od 13:00 hodin. Důvodem je přímý přenos ČT Sport.
24.8.MOL Cup: do Dolního BenešovaJihlava se po osmnácti letech vrátí na půdu tradičního rivala z éry v MSFL. V rámci 2. kola MOL Cupu se již v úterý 28. srpna od 17:00 hodin představí v Dolním Benešově.
26.8.F:NL - 6. koloF:NL - 6. kolo: Vysočina - Vítkovice 1:1, Žižkov - Znojmo 1:1, Varnsdorf - Hradec Kr. 1:0, Vlašim - Pardubice 2:0, Č.Budějovice - Ústí n.L. 2:0, Třinec - Táborsko 1:1, Chrudim - Sokolov 1:2, Prostějov - Brno 2:1.
28.8.Vstupenky na oslavu 70!Na internetové prodejní aplikaci byl spuštěn předprodej vstupenek na oslavu 70. výročí založení klubu, která se uskuteční v pátek 7. září od 16:00 hodin. Vstupné je stanoveno na symbolických 50 Kč, přičemž celý výtěžek ze vstupného bude věnován na charitativní účely. Permanentky tentokrát nebudou v platnosti a děti do 130 cm budou mít samozřejmě vstupné zdarma.
 
Historie
Aktuálně

Nákup permanentek KROK ZA KROKEM

O půlnoci z 12. na 13. července odstartuje na portálu https://www.upfan.io/ prodej permanentek na nový soutěžní ročník. Protože se jedná o zbrusu novou spolupráci, nabízíme vám návod, jak krok za krokem pořídit permanentní vstupenku. A to v několika variantách. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu