Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.7.ePojistenicz liga - výsledkyePojistenicz liga - výsledky 1. kola: Bohemians - Hr.Králové 0:3, Ml.Boleslav - Liberec 3:0, Sparta - Slovácko 3:2, Vysočina - Plzeň 1:2, Jablonec- Karviná 5:3, Zlín - Příbram 2:0, Dukla - Teplice 0:1, Brno - Slavia odloženo.
29.7.Program na srpenK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc SRPEN 2016 - ZDE.
26.7.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Viktorii Plzeň vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 17, sektor B4 – řada 11 – sedadlo 27. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
26.7.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Viktorii Plzeň. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 48, sektor A2 – řada 7 – sedadlo 21, sektor B3 – řada 3 – sedadlo 11, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 21, sektor B4 – řada 13 – sedadlo 13. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak. Navíc budete soutěžit o SPECIÁLNÍ CENY OD XANADU CATERING!!! Vstupenky na Megakoncert Lucie Bílé a Kamila Střihavky, který je na programu 3. srpna, a též o permanentky na Sázava fest, který se uskuteční ve dnech 4. – 6. srpna ve Světlé nad Sázavou.
15.7.Vstupenky na PlzeňVstupenky na utkání FC Vysočina vs. FC Viktoria Plzeň jsou již v prodeji na síti Ticketportal Jihlava do ligy vstoupí v sobotu 30. července atraktivní bitvou proti úřadujícímu českému mistrovi! Tento zápas byste si neměli nechat ujít!
 
Historie
Aktuálně

Nákup permanentek KROK ZA KROKEM

O půlnoci z 12. na 13. července odstartuje na portálu https://www.upfan.io/ prodej permanentek na nový soutěžní ročník. Protože se jedná o zbrusu novou spolupráci, nabízíme vám návod, jak krok za krokem pořídit permanentní vstupenku. A to v několika variantách. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu