V květnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.5.26. kolo SYNOT ligyVýsledky 26. kola SYNOT ligy: Ml.Boleslav - Sparta 2:3, Teplice - Jablonec 1:1, Slavia - Č.Budějovice 2:0, Plzeň - Slovácko 4:0, Brno - Vysočina 3:2, Liberec - Bohemians 1:1, Ostrava - Příbram 0:0, Dukla - Hr.Králové 1:0.
3.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 25. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – nebyl v kádru pro utkání. Jan Kosak (Sokolov) – výhra 3:1 nad Znojmem – 90 minut (1 gól). Jakub Teplý (Kolín) – prohra 0:2 s Olomoucí – 90 minut, Luděk Vejmola (Kolín) – prohra 0:2 s Olomoucí – 90 minut, Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – prohra 1:0 s Karvinou – na lavičce náhradníků.
5.5.Proti Liberci 23.5. od 17:15Domácí duel 29. kola SYNOT ligy proti Liberci proběhne v jednotný čas v sobotu 23. května od 17:15 hodin.
7.5.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Teplicím. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Kučera Dušan, Bobek Libor a Doležal Rudolf, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Petr Pepe Zelený, Ondřej Novotný a Libor Nosek a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 3 – sedadlo 2, sektor A3 – řada 4 – sedadlo 20, sektor B4 - řada 12 – sedadlo 12, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 25. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč. Každý přesný střelec navíc získá klubový stolní kalendář na rok 2015. A pozor, ve hře budou i vstupenky na červencový Čeřínek fest!
10.5.27. kolo SYNOT ligyVýsledky 27. kola SYNOT ligy: Jablonec - Liberec 2:0, Bohemians - Ml.Boleslav 1:1, Sparta - Plzeň 0:2, Vysočina - Teplice 0:1, Hr.Králové - Ostrava 1:0, Č.Budějovice - Dukla 1:0, Příbram - Slavia 2:1, Slovácko - Brno 1:1.
10.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 26. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – výhra 0:1 v Mostě – 65 minut (1 gól), Jan Kosak (Sokolov) – výhra 0:1 v Mostě – 90 minut. Jakub Teplý (Kolín) – remíza 3:3 ve Vlašimi – 90 minut, Luděk Vejmola (Kolín) – remíza 3:3 ve Vlašimi – nebyl v kádru, Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – prohra 2:1 ve Znojmě – nebyl v kádru.
12.5.Hymna FCV třetí nejlepší!Fotbalová hymna FC Vysočina? Třetí nejlepší v Česku! Rozhodlo o tom hlasování takřka 3.000 sportovních příznivců na webu sportrevue.cz. Pořadí a texty pětice nejlepších hymen přetisklo aktuální číslo časopisu Hattrick. Hymna FC Vysočina vznikla na konci roku 2012 díky jihlavské kapele VIGO.
13.5.Proti Opavě na hlavnímStarší dorost U19 sehraje utkání proti Opavě v sobotu od 13:00 na hlavním stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici.
13.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 27. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – remíza 1:1 s Třincem – 90 minut (1 gól), Jan Kosak (Sokolov) – remíza 1:1 s Třincem – 90 minut. Jakub Teplý (Kolín) – výhra 3:1 nad Táborskem – 83 minut (3 góly!!!), Luděk Vejmola (Kolín) – výhra 3:1 nad Táborskem – nebyl v kádru pro zranění, Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – výhra 3:1 nad Ústím n.L. – nebyl v kádru.
18.5.28. kolo SYNOT ligyVýsledky 28. kola SYNOT ligy: Plzeň - Vysočina 2:0, Ostrava - Č.Budějovice 4:3, Liberec - Hr.Králové 2:0, Ml.Boleslav - Jablonec 1:1, Slavia - Dukla 2:0, Teplice - Příbram 1:1, Sparta - Slovácko 5:2, Brno - Bohemians 0:1.
18.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 28. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – prohra 4:3 v Ústí nad Labem – 76 minut (2 góly!), Jan Kosak (Sokolov) – prohra 4:3 v Ústí nad Labem – 90 minut (1 gól). Jakub Teplý (Kolín) – prohra 0:4 s Žižkovem – 83 minut, Luděk Vejmola (Kolín) – prohra 0:4 s Žižkovem – po zranění na lavičce, Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – výhra 3:1 nad Ústím n.L. – nebyl v kádru (zranění).
19.5.Klíma a Štěpánek v U18Středopolař či stoper David Štěpánek a útočník Jiří Klíma figurují v aktuální osmnáctičlenné nominaci české reprezentace U18 pro přátelský dvouzápas v Černé Hoře. Duely jsou na programu 26. a 28. května.
23.5.29. kolo SYNOT ligyVýsledky 29. kola SYNOT ligy: Vysočina - Liberec 4:0, Hr.Králové - Slavia 0:1, Jablonec - Ostrava 4:0, Dukla - Teplice 5:1, Příbram - Brno 3:2, Slovácko - Ml.Boleslav 1:1, Bohemians - Plzeň 3:2, Č.Budějovice - Sparta 1:3.
24.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 29. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – výhra 2:1 nad Opavou – 90 minut (1 gól), Jan Kosak (Sokolov) – výhra 2:1 nad Opavou – 90 minut. Jakub Teplý (Kolín) – prohra 2:0 v Pardubicích – 90 minut, Luděk Vejmola (Kolín) – prohra 2:0 v Pardubicích – nebyl v kádru (zranění), Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – prohra 1:2 s Třincem – nebyl v kádru (zranění).
26.5.Duel v MB přinese Slovak SportSobotní zápas FC Vysočina v Mladé Boleslavi bude od 17:15 hodin přímým přenosem vysílat kanál Slovak Sport.
26.5.Nerad a Fulnek v U20Jihlavští záložníci Jakub Fulnek a Petr Nerad figurují v aktuální nominaci reprezentace U20, kterou ve dnech 1.6. až 5.6. čeká soustředění. Mezi náhradníky týmu kouče Hoftycha figuruje gólman Luděk Vejmola, jenž momentálně hostuje v Kolíně. Doplňme, že Jakuba Fulneka lze nalézt mezi náhradníky včera zveřejněné předběžné nominace českého týmu U21 na EURO.
30.5.30. kolo SYNOT ligyVýsledky 30. kola SYNOT ligy: Ml.Boleslav – Vysočina 3:0, Sparta – Bohemians 1:1, Slavia – Slovácko 1:3, Brno – Jablonec 2:3, Plzeň – Příbram 5:2, Liberec – Č.Budějovice 5:1, Teplice – Hr.Králové 1:3,, Ostrava – Dukla 1:1.
31.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 30. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – remíza 2:2 v Táborsku – 90 minut, Jan Kosak (Sokolov) – remíza 2:2 v Táborsku – 87 minut. Jakub Teplý (Kolín) – prohra 3:2 ve Znojmě – 90 minut (1 gól), Luděk Vejmola (Kolín) – prohra 3:2 ve Znojmě – nebyl v kádru (zranění), Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – prohra 2:0 v Opavě – 90 minut.