V květnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.5.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Brnu. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Rudolf Doležal a Pavel Klusáček, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Ondra Sedláček, Marek Stockinger a Terezka Glancová a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 – řada 5 – sedadlo 36, sektor A3 - řada 6 – sedadlo 48, sektor B3 - řada 3 – sedadlo 8, sektor B4 – řada 11 – sedadlo 5. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – šek na konzumaci v restauracích McDonalds ve výši 150 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
3.5.Kliment v Corgoň lizeKrajní záložník Jan Kliment (Banská Bystrica) v 29. kole Corgoň ligy odehrál 90 minut a byl u remízy 0:0 s Nitrou.
5.5.27. kolo Gambrinus ligyVýsledky 27. kola Gambrinus ligy: Olomouc - Ostrava 2:3, Jablonec - Plzeň 2:2, Vysočina - Brno 2:1, Ml.Boleslav - Bohemians 1:0, Teplice - Sparta 3:1, Znojmo - Liberec 4:1, Slavia - Příbram 3:0, Dukla - Slovácko 1:1.
5.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 25. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 2:4 v Hradci Králové – 90 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – výhra 2:1 nad Frýdkem-Místkem – 1 minuta.
6.5.Fanshop už ve středuSváteční období mění provozní dobu klubového Fanshopu na stadiónu v Jiráskově ulici. Ve čtvrtek 8. května zůstanou jeho dveře zavřené a místo toho budou mít zájemci o zakoupení klubových suvenýrů možnost o den dříve, tedy ve středu 7. května od 13:00 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.
7.5.Nejlepší byl Haris HarbaVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Zbrojovce Brno: 173 - Harba Haris, 101 - Hanuš Jan, 88 - Masopust Lukáš, 70 - Kučera Tomáš, 33 - Jungr Marek.
7.5.Tipovačka na FacebookuJe tu další TIPOVAČKA! Tentokrát tipujte výsledek ligového duelu FC Vysočina proti Ostravě! Vítězové obdrží šek na nákup do McDonalds, vstupenky do multikina Cinestar a "vstupenky" do poločasové soutěže při domácím utkání s Příbramí. Své tipy pište ve formátu OST – JIH a výsledek zápasu. Tipovat můžete ZDE.
10.5.Kliment v Corgoň lizeKrajní záložník Jan Kliment (Banská Bystrica) v 30. kole Corgoň ligy odehrál 79 minut a byl u prohry 4:0 na Spartaku Trnava.
10.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 26. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 0:4 se Sokolovem – 90 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – výhra 1:3 na Bohemians Praha – 3 minuty.
11.5.28. kolo Gambrinus ligyVýsledky 28. kola Gambrinus ligy: Brno - Slavia 2:0, Sparta - Olomouc 5:0, Plzeň - Ml.Boleslav 2:0, Ostrava - Vysočina 3:1, Slovácko - Znojmo 2:0, Liberec - Teplice 2:1, Příbram - Jablonec 3:0, Bohemians - Dukla 3:2.
12.5.Twitter sleduje 1.000Sledujete twitterový účet FC Vysočina? K dnešnímu dni jej sleduje přesně 1.000 uživatelů! Gratulujeme! Najdete jej ZDE.
12.5.Mobil Cup 2014!Nová výzva pro všechny fotbalisty! Přihlas se i Ty se svým týmem a vyhraj zájezd na Ligu mistrů nebo exhibiční zápas s legendami fotbalu! Více informací na www.mobilcup.cz nebo na www.facebook.com/mobilcup.
14.5.Výherci soutěžíNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Ostravě. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný nebo přibližný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (šek na nákup do McDonald‘s) – Dundee Roháček, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Josef Drnek, 3., 4. a 5. ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Příbrami) – Josef Vašek, Tomáš Vystrčil a Pavel Míchal. Výhercům gratulujeme!
16.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 27. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – výhra 2:1 v Ústí nad Labem – 90 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – prohra 1:2 s Vlašimí – 26 minut.
17.5.Kliment v Corgoň lizeKrajní záložník Jan Kliment (Banská Bystrica) v 31. kole Corgoň ligy odehrál 90 minut a byl u prohry 1:2 se Slovanem Bratislava.
20.5.Kliment v Corgoň lizeZáložník Jan Kliment (Banská Bystrica) v 32. kole Corgoň ligy odehrál 90 minut a byl u remízy 1:1 v Senici.
22.5.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Příbrami. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Ladislav Derfl a Petr Šíma, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Dundee Roháček a Josef Drnek a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 6 – sedadlo 23, sektor A3 – řada 3 – sedadlo 4, sektor B3 - řada 10 – sedadlo 6, sektor B4 – řada 7 – sedadlo 28. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – šek na konzumaci v restauracích McDonalds ve výši 150 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
25.5.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 28. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 0:1 s Českými Budějovicemi – 90 minut. Jakub Teplý (Ústí nad Labem) – prohra 2:1 v Mostu – 63 minut.
26.5.29. kolo Gambrinus ligyVýsledky 29. kola Gambrinus ligy: Vysočina - Příbram 0:3, Ml.Boleslav - Sparta 0:4, Plzeň - Brno 1:1, Dukla Praha - Liberec 0:1, Teplice - Ostrava 0:0, Slavia - Slovácko 1:1, Jablonec - Bohemians 1:2, Olomouc - Znojmo 2:0.
26.5.Pozvánka na valnou hromaduPředstavenstvo společnosti FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., svolává na den 20. června 2014 od 13:30 hodin řádnou valnou hromadu obchodní společnosti FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s.. Účast na řádné valné hromadě je umožněná pouze akcionářům společnosti. Kompletní pozvánka včetně pořadu jednání je k dispozici ZDE.
28.5.Masopust na RakouskoLukáš Masopust figuruje v aktuální nominaci reprezentačního týmu U21 pro přípravný zápas proti Rakousku, který je na programu v úterý 3.6. v Uherském Hradišti. Náhradníkem tohoto výběru je obránce Jan Mikula. Doplňme, že ve stejné roli se ocitl i útočník juniorky Tomáš Duba, který je náhradníkem v aktuálně zveřejněné nominaci reprezentačního celku U18.
28.5.Nově SYNOT liga!Fotbalová liga v Česku po sedmnácti letech už neponese název podle pivovaru Gambrinus, ale od nové sezony jí dá jméno společnost Synot. Gambrinus zůstává hlavním partnerem, takže na stadionech zůstane jeho pivo.
28.5.Program na červen 2014K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ČERVEN 2014 - ZDE.
28.5.Nejlepší byl Jan HanušVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Příbrami: 166 - Hanuš Jan, 107 - Harba Haris, 80 - Vaculík Lukáš, 49 - Masopust Lukáš, 29 - Karlík Karol.
31.5.Léto s muzikou na stadiónu!Pořád "LÉTO S MUZIKOU" na stadiónu FC Vysočina! Šlágr TV pořádá dne 12. června od 17:30 hodin na fotbalovém stadionu FC Vysočina v Jihlavě velký zábavný pořad. Vstupenky je možné zakoupit v Jihlavě v pobočkách TIPSPORTU na Masarykově náměstí 3 a Kollárova 19. Více informací na Šlágr TV.
31.5.30. kolo Gambrinus ligyVýsledky 30. kola Gambrinus ligy: Sparta – Vysočina 4:1, Příbram – Ml.Boleslav 3:1, Brno – Jablonec 1:0, Bohemians – Plzeň 0:0, Znojmo – Dukla 0:2, Liberec – Olomouc 1:1, Slovácko – Teplice 0:2, Ostrava – Slavia 2:0.