V dubnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.4.Výrazná prohra na SlaviiMladší dorostenci nenapodobili své starší kolegy a ze Slavie si odvezli potupnou „sedmičku“ za prohru 7:1 (2:0). Soupeř byl narozdíl od hostí velice efektivní, navíc psychiku jihlavského týmu výrazně poznamenaly lacino inkasované góly.
26.4.Program květen 2011K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc KVĚTEN 2011 - ZDE.
25.4.Přátelsky se ŽďáremFotbalisté FC Vysočina ve středu 27. dubna sehrají přípravný duel proti diviznímu týmu Žďáru nad Sázavou. Zápas je na programu od 17:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici.
24.4.23. kolo II. ligy ČMFS23. kolo II. ligy ČMFS: Hlučín - Dukla 2:1, Varnsdorf - Znojmo 2:0, Karviná - Zlín 4:3, Most - Čáslav 1:0, Vlašim - Kladno 2:3, Třinec - Sokolov 2:2, Žižkov - Sezimovo Ústí 2:0, Vysočina - Sparta B 5:1
24.4.Góly SpartěWebová televize JEŽOUR TV přináší hattrick Stanislava Tecla a dva zásahy Murise Mešanoviće do sítě pražské Sparty.
23.4.Dorost B v TřebíčiNeporazitelnost staršího dorostu „B“ skončila po 17ti zápasech. Týmu v Třebíči hrubě nevyšlo posledních 11 minut zápasu a nakonec prohrál 4:2 (0:2), když v první půli stříleli branky Kavka a Urbánek. Mladší dokázali díky brankám Jar. Kubáta a Prokopa zvítězit 1:2 (0:1).
21.4.Fadrný za U-19Jiří Fadrný nastoupil i do druhého přípravného utkání reprezentačního týmu U-19 proti Itálii a na levém kraji obrany odehrál celé utkání. Reprezentace si v tmto přípravném utkání počínala výborně - v Libčicích vyhrála 3:0, když o vítězství rozhodla během skvělé pětiminutovky už do přestávky. Branky stříleli Jugas, Lácha a Přikryl.
17.4.22. kolo II. ligy ČMFS22. kolo II. ligy ČMFS: Čáslav - Vysočina 1:1, Zlín - Žižkov 0:1, Sezimovo Ústí - Třinec 1:0, Sokolov - Hlučín 4:2, Dukla - Sparta B 2:0, Varnsdorf - Karviná 2:0, Znojmo - Vlašim 3:0, Kladno - Most 5:3.
17.4.MSDL proti Spartě BrnoDorostenecké „B“ týmy FC Vysočina braly na domácí půdě proti Spartě Brno po bodu. Starší remizovali po gólech Moravy a Mlčocha 2:2 (1:2) a mladším bod trefil Veselský - 1:1 (1:1).
16.4.Prohra v OlomouciMladší dorostenci v Olomouci podali bojovný a koncentrovaný výkon. Ještě 5 minut před koncem drželi remízu a po šancích Demetera či Kelblera mohli i vést. Nakonec však kvalitnímu soupeři podlehli 3:1 (1:1). Jihlavskou branku v tomto vyrovnaném utkání zaznamenal v 35. minutě Martin Kelbler.
11.4.Gól proti ZlínuWebová televize JEŽOUR TV disponuje záběry proměněné penalty Filipa Dorta z nedělního utkání proti Zlínu.
10.4.21. kolo II. ligy ČMFS21. kolo II. ligy ČMFS: Vysočina - Zlíin 1:1, Karviná - Sezimovo Ústí 2:0, Žižkov - Sokolov 1:0, Hlučín - Znojmo 0:0, Sparta B - Čáslav 4:1, Třinec - Kladno 2:0, Vlašim - Varmsdorf 1:0, Most - Dukla 1:1.
10.4.Výhry v KroměřížiDorostenecké „B“ tým FC Vysočina byly v Kroměříži 100% úspěšné. Starší se však na 3 body nadřeli, když posledních 20 minut hráli bez vyloučeného Míky. Nakonec vyhráli díky brankám Růžičky a Kavky 1:2 (0:2). Mladší zásluhou hattricku Maruše zvítězili zcela zaslouženě 1:3 (1:0).
10.4.Góly juniorkyWebová televize JEŽOUR TV nabízí nedělení dopolední trefy juniorky do sítě 1.HFK Olomouc. Postarali se o ně hlavou Tomáš Kučera a Jan Leligdon.
9.4.Mladší porazili BoleslavMladší dorostenci se po bojovném výkon dočkali domácí výhry nad Mladou Boleslaví 2:1 (1:1). Skóre utkání otevřel po excelentní kolmici Svobody v 34. minutě Hověz, soupeř však do půle srovnal. Rozhodnutí přišlo minutu před koncem, když odraženou střelu Demetera dorazil do sítě Polanský.
3.4.20. kolo II. ligy ČMFS20. kolo II. ligy ČMFS: Znojmo - Třinec 2:0, Varnsdorf - Most 1:2, Kladno - Karviná 0:1, Zlín - Sparta B 5:0, Sokolov - Vysočina 2:1, Dukla - Žižkov 1:1, Vlašim - Hlučín 2:0, Sezimovo Ústí - Čáslav 1:1.
3.4.Prohra juniorekPřátelsky ženy: Studenec (divize) - FC Vysočina juniorky 4:1 (2:1). Branka: 43. Sedláková Aneta. Kvalitní přípravné utkání, v němž byly domácí v první půlce o něco lepším týmem, ale naše holky se nedaly zadarmo, snažily se, bojovaly a chvílemi byly domácím více než vyrovnaným soupeřem. Ve druhém poločase Jihlavanky častěji střídaly a zahrály si mladší dívky. Domácí toho využily a prokázaly více zkušeností a přidaly další dvě branky.
3.4."Béčka" s VítkovicemiDorostenecký „B“ tým FC Vysočina pokračuje v dobrém jarním startu, už 15 zápasů v řadě neprohrál a dnes si připsal pátou výhru v řadě. Vítkovice zdolal 4:2 (1:1), přičemž hattrick vsítil Kavka a jednou se radoval Mlčoch. Mladší prohráli 1:3 (1:2), když jedinou branku zaznamenal Maruš.
2.4.Prohra mladších ve ZlíněMladší dorostenci ve Zlíně sehráli smolný duel, v němž si nezasloužili prohrát 1:0 (1:0). Domácí byli lepší v první půli, ovšem Kelbler šel sám na gólmana a mohl vyrovnat. Vysočině patřila druhá půle a byl to opět Kelbler, který odmítl zaslouženou remízu.