V březnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
1>>
1.3.Fanshop uzavřenFanshop FC Vysočina, který naleznete na stadiónu v prostoru pod novou tribunou, bude v tomto týdnu z technických důvodů uzavřen. Znovu funkční bude ve čtvrtek 9.3. Děkujeme za pochopení.
2.3.Vstupenky na KarvinouNa vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. MFK Karviná, který je na programu v sobotu 11. března od 15:00 hodin.
4.3.19. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 19. kola ePojisteni.cz ligy: Slavia - Plzeň 1:0, Liberec - Příbram 2:1, Teplice – Vysočina 1:0, Jablonec – Bohemians 0:0, Hradec Kr. – Ml. Boleslav 0:0, Slovácko – Brno 0:0, Sparta – Dukla 1:0.
6.3.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 17. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 3:0 nad Ústí n.L. – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – remíza 2:2 v Opavě – 79 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – remíza 1:1 s Třincem – zůstal na lavičce, David Klusák (Táborsko) – výhra 3:2 nad Vítkovicemi – 90 minut.
7.3.Permanentkáři do VIPu!Permanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Karviné vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 53, sektor B2 – řada 19 – sedadlo 2. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
8.3.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Karviné. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Dominik Gregor, Adam Roztočil a Martin Kubát a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 1, sektor B1 – řada 16 – sedadlo 27, sektor B3 – řada 8 – sedadlo 3, sektor B4 – řada 6 – sedadlo 28. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
8.3.Program na březen 2017K dispozici je AKTUALIZOVANÝ program týmů FC Vysočina na měsíc BŘEZEN 2017 - ZDE.
11.3.FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 18. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – prohra 2:1 ve Frýdku-Místku – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – remíza 1:1 s Českými Budějovicemi – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 1:0 ve Vítkovicích – zůstal na lavičce, David Klusák (Táborsko) – porážka 2:0 v Třinci – 90 minut.
12.3.20. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 20. kola ePojisteni.cz ligy: Slavia - Teplice 2:1, Ml.Boleslav - Sparta 1:0, Plzeň - Liberec 1:0, Vysočina - Karviná 2:4, Příbram - Hr.Králové 1:0, Zlín - Slovácko 1:1, Dukla - Jablonec 1:0, Brno - Bohemians - 0:0.
13.3.Dovolená FanshopuFanshop FC Vysočina, který naleznete na stadiónu v prostoru pod novou tribunou, bude v tomto týdnu z uzavřen z důvodu dovolené. Znovu funkční bude ve čtvrtek 23.3. Děkujeme za pochopení.
13.3.Slovácko: 1.4. od 17:00Utkání 22. kola ePojisteni.cz ligy, v němž FC Vysočina bude hostit 1.FC Slovácko, proběhne v sobotu 1. dubna od 17:00 hodin. Navíc upozorňujeme na přípravný zápas proti druholigovým Vítkovicím, který se uskuteční ve vazbě na reprezentační ligovou přestávku v pátek 24.3. od 13:00 hodin na jihlavském stadiónu.
14.3.Novotný mezi náhradníkyLevý obránce či záložník Filip Novotný premiérově figuruje mezi náhradníky nominace české reprezentace U21 pro přípravné duely proti Slovensku a Polsku.
14.3.Štěpánek v reprezentaci U20Obránce či defenzivní záložník David Štěpánek byl zařazen do aktuální nominace české reprezentace U20 pro přípravné duely proti Dánsku a Švédsku. Útočník Jiří Klíma, jenž hostuje v druholigovém Znojmě, zůstal mezi náhradníky tohoto výběru.
15.3.Ligové dohrávkyLigové dohrávky: Bohemians - Plzeň 0:1, Jablonec - Hr.Králové 2:1.
19.3.21. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 21. kola ePojisteni.cz ligy: Bohemians - Dukla 1:2, Karviná - Plzeň 2:3, Jablonec - Vysočina 5:0, Hr.Králové - Brno 0:0, Sparta - Zlín 0:0, Slovácko - Ml.Boleslav 2:1, Teplice - Příbram 3:0, Liberec - Slavia 1:1.
19.3.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 19. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 0:1 v Opavě – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – výhra 0:1 v Pardubicích – 10 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – výhra 1:0 nad Varnsdorfem – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – výhra 2:0 nad Olomoucí – 90 minut.
24.3.S Vítkovicemi Na StoupáchDnešní přípravný zápas FC Vysočina proti Vítkovicím bude sehrán na přírodní trávě v jihlavském areálu Na Stoupách.
27.3.Program na duben 2017K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc DUBEN 2017 - ZDE.
27.3.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Slovácku vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 8 – sedadlo 23, sektor B3 – řada 13 – sedadlo 11. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
28.3.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Slovácku. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Marek Pecina, Tomáš Sedlák a Alda Urbana z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 8 – sedadlo 46, sektor A3 – řada 8 – sedadlo 11, sektor B1 – řada 7 – sedadlo 26, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 10. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.