V březnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
1.3.18. kolo SYNOT ligyVýsledky 18. kola SYNOT ligy: Hradec Kr. - Plzeň 2:3, Slavia - Teplice 2:2, Ostrava - Sparta 1:1, Jablonec - Bohemians 3:0, Č.Budějovice - Brno 1:3, Příbram - Ml.Boleslav 2:0, Vysočina - Slovácko 0:1, Dukla - Liberec 3:1.
2.3.Příprava U17Žďár n. S. (starší dorost) – FC Vysočina 3:3 (0:1) - 18´ Smejkal, 56´ Malár, 75´ Smejkal. Sestava: Konrád – Vašíček (46. Polcar), Vlk (66. Pecina), Vrzal, Kafoněk (23. Karmazín) – Malár – Fikar, Průša, Smejkal, Mužátko – Rážek.
2.3.U16: Desítka ŽďáruPříprava: Žďár U17 - FC Vysočina U16 0:10 (0:4) - Chlumský 4, Matulka 3, Urbánek 2, Šteffl. Sestava: Jágrik - Bence (41. Pejhřimovský), Trojánek, Křištál, Houdek (41. Bartl) - Matulka, Šteffl, Urbánek, Řezáč - Chlumský, Lokvenc.
3.3.Klíma a Štěpánek v U18V aktuální nominaci české reprezentace U18 nechybí její stálice - defenzivní hráč David Štěpánek a útočník Jiří Klíma. Tým kouče Malury čeká ve dnech 7. - 12.3.2015 soustředění v Hradci Králové.
3.3.Pyro na fotbal nepatříV rámci pátečního utkání FC Vysočina proti Slovácku byl ze strany pořadatelské agentury zadržen jeden z domácích příznivců při nedovoleném použití pyrotechniky. Na základě usvědčujících záběrů bezpečnostních kamer byl následně předán Policii ČR, která s ním zahájila řízení. Opakovaně tímto apelujeme na fanoušky, aby se v rámci fotbalových zápasů zcela vyvarovali použití pyrotechniky. Děkujeme za pochopení.
5.3.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Jablonci. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Jiří Kučera, Ondřej Novotný a Jana Plottová, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Jan Nápravník a Michal Hladík, a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 4 – sedadlo 30, sektor A3 – řada 6 – sedadlo 19, sektor B3 - řada 14 – sedadlo 8, sektor B5 – řada 17 – sedadlo 6. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč. Každý přesný střelec navíc získá klubový stolní kalendář na rok 2015.
8.3.19. kolo SYNOT ligyVýsledky 19. kola SYNOT ligy: Sparta - Dukla 3:0, Liberec - Teplice 0:2, Vysočina - Jablonec 1:1, Bohemians - Příbram 3:1, Slovácko - Hr.Králové 0:1, Ml.Boleslav - Č.Budějovice 4:1, Brno - Ostrava 0:0.
8.3.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 17. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – prohra 7:0 v Olomouci – 90 minut. Jan Kosak (Sokolov) – prohra 7:0 v Olomouci – 90 minut. Jakub Teplý (Kolín) – 0:0 s Karvinou – 90 minut, Luděk Vejmola (Kolín) – 0:0 s Karvinou – 45 minut (v poločase střídal pro zranění), Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – nebyl v kádru pro zápas (zranění).
9.3.U16: Porážka v HradciPříprava U16: Hradec Králové – FC Vysočina 4:2 (1:2) - Lorenc, Houdek. Sestava: Jágrik - Bence, Pejhřimovský, Urbánek, Houdek – Řezáč (40. Bartl), Šteffl, Chlumský, Matulka - Lorenc, Lokvenc.
9.3.Nová tvář: Petr ChylaDres FC Vysočina dnes poprvé oblékl dvacetiletý levý obránce Petr Chyla, který odehrál celý zápas juniorky proti Českým Budějovicím. V Jihlavě bude do 30.6.2015 hostovat z Kroměříže a poté se vedení klubu rozhodne, zda přistoupit k jeho přestupu. O Chylu v minulosti usilovalo Slovácko a velkou část zimní přípravy strávil v druholigovém Zlíně. Nakonec však upřednostnil působení v FC Vysočina.
14.3.Hráčem utkání byl ŠulekVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Jablonci: 153 - Šulek Peter, 67 - Hanuš Jan, 51 - Mešanović Muris, 32 - Fulnek Jakub, 31 - Kryštůfek Lukáš.
14.3.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 18. kole FNL? Vojtěch Přeučil (Sokolov) – výhra 3:0 nad Kolínem – 90 minut. Jan Kosak (Sokolov) – výhra 3:0 nad Kolínem – 14 minut. Jakub Teplý (Kolín) – prohra 3:0 se Sokolovem – 88 minut, Luděk Vejmola (Kolín) – prohra 3:0 se Sokolovem – 90 minut (v poločase střídal pro zranění), Bello Babatounde (Frýdek-Místek) – nebyl v kádru pro zápas (zranění).
14.3.Hráčem utkání byl VaculíkHráči dnešního utkání SYNOT ligy byli zvoleni Jiří Kladrubský a Lukáš Vaculík. Pořadí za FC Vysočina: 1. Lukáš Vaculík 48%, 2. Muris Mešanović 25%, 3. Matěj Hybš 11%, 4. Jan Hanuš 7%, 5. Jakub Fulnek 5%, 6. Matúš Marcin 2%, 7. Petr Tlustý 2%.
15.3.20. kolo SYNOT ligyVýsledky 20. kola SYNOT ligy: Hr.Králové - Bohemians 1:0, Dukla - Plzeň 2:3, Č.Budějovice - Vysočina 1:3, Jablonec - Sparta 0:0, Ostrava - Liberec 3:3, Příbram - Slovácko 1:0, Slavia - Ml.Boleslav 3:4, Teplice - Brno 0:1.
17.3.Příprava proti BohemiansFotbalisté FC Vysočina využijí blížící se reprezentační přestávku k sehrání přípravného duelu proti Bohemians 1905. Utkání proběhne na stadiónu FC Vysočina v pátek 27. března od 14:30 hodin.
18.3.Fulnek a Vejmola v U20Krajní záložník Jakub Fulnek a gólman Luděk Vejmola, který momentálně hostuje v druholigovém Kolíně, figurují v aktuální nominaci české reprezentace U20, kterou 31. března čeká přípravný duel proti Německu v Aue. Mezi náhradníky týmu kouče Pavla Hoftycha je středopolař Petr Nerad.
20.3.Jarní novinky ve fanshopuFanshop se rozrostl o zdařilá trika a originální věci Adidias! Vše naleznete už nyní v eshopu a samozřejmě i na sobotním utkání ve fanshopu pod novou tribunou! Zároveň můžete zakoupit stolní kalendář za jarní cenu 50 Kč.
20.3.Proti Dukle už od 16:00 hodinDomácí utkání proti Dukle Praha bude sehráno v sobotu 11. dubna už od 16:00 hodin.
20.3.Program na duben 2015K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc DUBEN 2015 - ZDE.
21.3.Hráčem utkání byl ŠulekVýsledky hlasování o Hráče utkání za FC Vysočina v utkání proti Hradci Králové: 1. Peter Šulek 21%, 2. Lukáš Vaculík 20%, 3. Jan Hanuš 16%, 4. Muris Mešanović 11%, 5. Haris Harba 10%, 6. Matěj Hybš 10%, 7. Petr Tlustý 5%, 8. Vladimír Kukoľ 4%, 9. Jiří Krejčí 1%, 10. Tomáš Kučera 1%.