Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.12.Permanentkáři do VIPu!Permanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude i pro utkání proti Zlínu vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 21, sektor B3 – řada 12 – sedadlo 4. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
1.12.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Fastavu Zlín. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Kryštof Kojčičák Kozler, Martin Hurda a Lukáš Lang a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor B3 – řada 13 – sedadlo 3, sektor B3 – řada 10 – sedadlo 1, sektor A2 – řada 7 – sedadlo 26, sektor B4 – řada 17 – sedadlo 17, sektor A2 – řada – sedadlo 1. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 300 Kč + roční digitální předplatné MF DNES!
3.12.Povlečení vyprodánoPovlečení FC Vysočina momentálně nejsou k dispozici z důvodu neočekávaného a velkého zájmu fanoušků. Zásoby se snažíme naskladnit, nejpravděpodobnější termín doplnění zásob je bohužel leden 2016.
4.12.Fórum znovu zprovozněnoDiskusní fórum na webu FC Vysočina obnovilo svůj provoz! Diskutovat zde mohou fanoušci, kteří provedou registraci včetně celého jména, e-mailu a čísla mobilního telefonu. Váš účet poté bude po autorizaci administrátorem aktivován.
6.12.Nový ručník ve Fanshopu!Fanshop FC Vysočina od dnešního duelu proti Zlínu obohacuje nový klubový ručník! Koupit jej můžete za 230 Kč (cena pro držítele permanentek) či 250 Kč (pro ostatní zájemce).
6.12.V halovém finále šestíStarší žáci U15 skončili na republikovém finále „Halové sezóny ČR“ na 6. místě. Halového turnaje, který byl odehrán v sobotu 5.12. v Třebíči, se zúčastnily kvalitní mládežnické týmy: Slavia Praha, Olomouc, Hradec Králové, Frýdek-Místek, Dukla Praha a FC Vysočina. Celkovým vítězem se stal tým Hradec Králové, kterého hráči FC Vysočina dokázali jako jediní porazit, a to v poměru 7:5.
6.12.16. kolo SYNOT ligyVýsledky 16. kola SYNOT ligy: Plzeň - Dukla 3:0, Vysočina - Zlín 2:2, Ostrava - Sparta 0:1, Slovácko - Teplice 4:2, Brno - Ml.Boleslav 1:1, Liberec - Slavia 2:1, Příbram - Olomouc 3:0, Bohemians - Jablonec 2:1.
14.12.Shower gel FC VysočinaNabídku Fanshopu rozšířil Active shower gel FC Vysočina - sprchový gel ve tvaru fotbalového míče (objem 0,2 l). Cena činí 120 Kč pro držitele permanentek a 130 Kč pro ostatní zájemce.
15.12.Fanshop 17.12.Dovolujeme si upozornit na změnu prodejní doby Fanshopu FC Vysočina na stadiónu ve čtvrtek 17. prosince. Netradičně bude mít optevřeno v těchto časech od 10:30 - 12:30 a od 15:00 - 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.
15.12.Fulnek na soustředění U21Krajní záložník Jakub Fulnek figuruje v nominaci reprezentace U21 pro soustředění na Kanárských ostrovech, které se uskuteční ve dnech 8. - 11. ledna. Jeho součástí bude přípravný duel proti německému celku Stuttgarter Kickers. Jeho jihlavští spoluhráči Petr Nerad a Luděk Vejmola zůstali jen mezi náhradníky nominace.
 
Historie
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu