Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.11.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Mladé Boleslavi vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 15, sektor B4 – řada 8 – sedadlo 16. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
1.11.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Mladé Boleslavi. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Hana Vondráková a Rostislav Chaloupka a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 8 – sedadlo 24, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 46, sektor B3 – řada 12 – sedadlo 2, sektor B4 – řada 19 – sedadlo 29. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
2.11.Štěpánek v nominaci U20Středopolař David Štěpánek figuruje v nominaci reprezentačního výběru U20 na mezinárodní turnaj ve španělském La Manga. Český výběr kouče Svědíka zde změří síly s Irskem (12.11.) a Norskem (15.11.). Útočník Jiří Klíma, jenž momentálně hostuje ve Znojmě, zůstal mezi náhradníky výběru.
5.11.13. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 13. kola ePojisteni.cz ligy: Slavia - Bohemians 1:1, Zlín - Brno 2:1, Teplice - Hr.Králové 0:1, Příbram - Dukla 3:1, Vysočina - Ml.Boleslav 2:1.
5.11.FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 14. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 0:0 v Sokolově – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 0:2 s Frýdkem-Místkem – nebyl v kádru, Marek Opluštil (Žižkov) – výhra 5:1 nad Prostějovem – zůstal na lavičce, David Klusák (Sokolov) – remíza 0:0 s Ostravou – zůstal na lavičce, Patrik Demeter (Vítkovice) – prohra 0:2 s Vlašimí – 31 minut, Jakub Fulnek (Táborsko) – prohra 0:1 s Č.Budějovicemi (90 minut).
9.11.Vstupenky na ZlínNa vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. FC Fastav Zlín, který je na programu v pátek 18. listopadu od 18:00 hodin.
13.11.FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 15. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 0:0 v Sokolově – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – výhra 0:1 v Ústí n.L. – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 2:0 v Č.Budějovicích – zůstal na lavičce, David Klusák (Sokolov) – prohra 2:1 v Opavě – zůstal na lavičce, Patrik Demeter (Vítkovice) – prohra 3:1 v Pardubicích – 11 minut, Jakub Fulnek (Táborsko) – remíza 1:1 ve Vlašimi - 68 minut.
15.11.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Zlínu. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Luky Fila a Jaroslav Tecl a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 4 – sedadlo 4, sektor A2 – řada 6 – sedadlo 15, sektor B3 – řada 6 – sedadlo 10 a sektor B4 – řada 6 – sedadlo 11. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
15.11.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Zlínu vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B3 – řada 11 – sedadlo 6, sektor B4 – řada 6 – sedadlo 11. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
18.11.Registrujte CASHBACK CARD!V rámci dnešního utkání FC Vysočina proti Zlínu budete mít možnost bezplatně se zaregistrovat do projektu FC Vysočina CASHBACK CARD! Novou originální věrnostní kartu klubu můžete získat v blízkosti fanshopu pod tribunou. Čerpejte slevy u vybraných partnerských společností po celém světě a podporujte tak svůj klub!
18.11.Nový stolní kalendář!Počínaje dnešním dnem si v klubovém Fanshopu můžete zakoupit tradiční stolní kalendář FC Vysočina! K mání je za 100 korun. Žádnému fanouškovi by neměl chybět na jeho stole!
20.11.14. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 14. kola ePojisteni.cz ligy: Sparta - Karviná 3:0, Jablonec - Liberec 3:0, Slovácko - Hr.Králové 1:3, Bohemians - Teplice 0:1, Brno - Příbram 2:2, Ml.Boleslav - Plzeň 0:0, Vysočina - Zlín 1:3, Dukla - Slavia 1:2.
20.11.FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 16. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – prohra 4:1 v Třinci – 45 minut, Jiří Klíma (Znojmo) – remíza 4:4 s Vlašimí – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – výhra 2:1 nad Pardubicemi – zůstal na lavičce, David Klusák (Sokolov) – prohra 0:2 s Ústím n.L. – zůstal na lavičce, Patrik Demeter (Vítkovice) – remíza 1:1 s Č.Budějovicemi – 64 minut, Jakub Fulnek (Táborsko) – výhra 2:3 ve Varnsdorfu - 90 minut.
24.11.Vstupenky na LiberecNa vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. FC Slovan Liberec, který je na programu v sobotu 3. prosince od 15:00 hodin.
27.11.15. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 15. kola ePojisteni.cz ligy: Plzeň - Brno 2:0, Hr.Králové - Sparta 1:2, Liberec - Slovácko 2:2, Příbram - Vysočina 0:0, Teplice - Jablonec 1:0, Slavia - Ml.Boleslav 2:1, Karviná - Bohemians 3:0, Zlín - Dukla 0:1.
29.11.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Liberci vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 28, sektor B2 – řada 19 – sedadlo 25. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
29.11.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Liberci. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Honza Moravec, Ondřej Horák a Jakub Pansky a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 8, sektor A3 – řada 10 – sedadlo 26, sektor B1 – řada 10 – sedadlo 26 a sektor B4 – řada 3 – sedadlo 2. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
 
Historie
Aktuálně

Jak si fotbalisté FC Vysočina vedli v letní přípravě?

V pondělí 22. července vyběhnou fotbalisté FC Vysočina k úvodnímu utkání v novém ročníku Chance Národní ligy. Od 17:30 hodin budou chtít zaskočit favorita na postup - Zbrojovku Brno. S jakou bilancí z letních přípravných zápasů na ligový start vykročí? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu