Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.11.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu čtvrtečního pohárového utkání. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Klement Zdeněk, Pokorný Milan, Duben Jiří a Carda Josef, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Ondřej Novotný a David Dadouš Mišoň a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 3 – sedadlo 17, sektor A3 - řada 4 – sedadlo 19, sektor A3 – řada 6 – sedadlo 39, sektor B4 – řada 1 – sedadlo 12. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře bude řada cen - vstupenky do Multikina Cinestar, kupón na konzumaci v Clubu Xanadu, poukazy na konzumaci do jihlavských restaurací – Spartak, Švejk nebo Tři Knížata a též kniha „Bláža, moje pravda“.
27.11.Hlasujte o nej hráče a trenéraHlasujte o nejlešího hráče a trenéra měsíce listopadu! Toto možnost máte ZDE.
26.11.16. kolo Gambrinus ligyVýsledky 16. kola Gambrinus ligy: Plzeň - Vysočina 1:0, Příbram - Sparta 0:0, Teplice - Brno 2:0, Jablonec - Hradec Kr. 3:2, C.Budějovice - Ml.Boleslav 0:1, Slovácko - Olomouc 1:1, Slavia - Ostrava 0:2, Dukla - Liberec 3:0.
21.11.Jančík v nominaci U-17Středopolař týmu FC Vysočina kategorie U17 David Jančík byl z role náhradníka dodatečně zařazen do českého reprezentačního výběru U17. Ten ve dnech 21. - 22.11. čeká soustředění a testy na FTVS.
20.11.Nové suvenýryFanshop FC Vysočina se opět rozrostl. Tentokrát o přívěšek s Ježourem, žlutý hrníček a žluté dětské triko též s motivem Ježoura. Dále ve fanshopu najdete kartičku Stanislava Tecla a velmi zdařilou mikinu pro fanoušky. Náhledy a ceny jsou k dispozici ZDE.
19.11.15. kolo Gambrinus ligyVýsledky 15. kola Gambrinus ligy: Ml.Boleslav - Dukla 3:0, Olomouc - Jablonec 0:1, Brno - Příbram 1:0, Hradec Kr. - Slavie 3:2, Sparta - Teplice 1:0, Liberec - Plzeň 1:2, Ostrava - Slovácko 2:1, Vysočina - Č.Budějovice 1:0.
15.11.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu pátečního utkání. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Vlastimil Janoušek, Tomáš Klusáček, David Zeman, Ondřej Novotný (Ježour) a Lumír Dobrovolný, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Karel Merta a Tomáš Shofer a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 - řada 4 – sedadlo 10, sektor A3 - řada 7 – sedadlo 23, sektor B3 – řada 14 – sedadlo 14 a sektor B1 – řada 17 – sedadlo 28. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře bude řada cen - vstupenky do Multikina Cinestar, kupón na konzumaci v Clubu Xanadu, poukazy na konzumaci do jihlavských restaurací – Spartak, Švejk nebo Tři Knížata a též kniha „Bláža, moje pravda“.
11.11.14. kolo Gambrinus ligyVýsledky 14. kola Gambrinus ligy: Plzeň - Olomouc 3:0, Teplice - Liberec 3:0, Sparta - Brno 2:0, Slovácko - Vysočina 3:0, Příbram - Hradec Králové 0:0, Jablonec - Mladá Boleslav 2:3, Dukla - Ostrava 2:0, České Budějovice - Slavia 2:1.
10.11.Profil Jana KosakaWeb Juniorské ligy přinesl zajímavý videoprofil talentovaného záložníka FC Vysočina Jana Kosaka.
7.11.Kosak a Masopust náhradníkyve středu 14.11. čeká nově se tvořící reprezentační tým U-21 první přípravný zápas proti Švédsku. V devatenáctičlenné nominaci trenéra Dovalila žádný hráč nefigurujeme, ovšem mezi náhradníky lze nalézt hned dva záložníky - Lukáše Masopusta a Jana Kosaka.
7.11.Loučili se v OpavěMladší dorostenci se s podzimem loučili v Opavě. Tým U-17 soupeři podlehl 2:1 (0:1), když šel do vedení zásluhou trefy Mazela. Celek U-16 naopak vyhrál 0:2 (0:2) díky dvěma trefám Lišky.
4.11.13. kolo Gambrinus ligyVýsledky 13. kola Gambrinus ligy: Hradec Kr. - Č.Budějovice 0:1, Brno - Dukla 1:3, Olomouc - Příbram 6:1, Slavia - Plzeň 0:1, Vysočina - Jablonec 0:1, Ostrava - Teplice 3:2, Ml.Boleslav - Sparta 1:1.
1.11.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu pátečního utkání. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Lukáš Frantál, Pavel Novotný, Jaromír Sedmera a Miroslav Haala, na základě poznávací foto soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Vláďa Körber a Zuzana Javůrkováa z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 5 – sedadlo 31, sektor B1 - řada 12 – sedadlo 1, sektor B4 – řada 15 – sedadlo 18, sektor B4 – řada 9 – sedadlo 25. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře bude řada cen - vstupenky do Multikina Cinestar, kupón na konzumaci v Clubu Xanadu, poukazy na konzumaci do jihlavských restaurací – Spartak, Švejk nebo Tři Knížata a též kniha „Bláža, moje pravda“.
 
Historie
Aktuálně

Program zimní přípravy fotbalistů FC Vysočina

Před fotbalisty FC Vysočina je ještě několik dní úplného klidu, než se pod dohledem moderních technologií rozběhne plán jejich individuální kondiční a silové přípravy. Tak, aby byli na startu týmové zimní přípravy v pondělí 8. ledna v optimální kondici. Co dalšího je během zimy čeká? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu