Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.10.Ikaunieks v nominaciDavis Ikaunieks odjel na soustředění lotyšského národního týmu, který čekají dva domácí kvalifikační duely o MS 2018. Dne 7.10. nastoupí proti Faerským ostrovům a o tři dny později v Rize vyzve Maďarsko.
2.10.9. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 9. kola ePojisteni.cz ligy: Plzeň - Hr.Králové 4:1, Liberec - Teplice 2:0, Brno - Sparta 3:3, Ml.Boleslav - Dukla 1:0? Příbram - Slovácko 0:1, Zlín - Jablonec 2:2, Vysočina - Bohemians 0:2.
2.10.FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 9. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 3:2 nad Č.Budějovicemi – 88 minut, Jiří Klíma (Znojmo) – remíza 2:2 s Třincem – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 2:0 v Olomouci – 90 minut, David Klusák (Sokolov) – výhra 3:2 nad Varnsdorfem – nebyl v kádru, Patrik Demeter (Vítkovice) – prohra 5:2 ve Frýdku-Místku – 45 minut, Jakub Fulnek (Táborsko) – remíza 0:0 v Ústí nad Labem (9 minut).
5.10.Přesun zápasu starších dor.U19Z důvodu reprezentačních povinností dorostenců Sparty Praha bylo nadcházející 9.kolo přesunuto na pozdější termín - 1.11.2016 v 11:00 hod Na Stoupách.
16.10.10. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 10. kola ePojisteni.cz ligy: Sparta - Vysočina 3:0, Slovácko - Plzeň 1:1, Karviná - Příbram 2:0, Dukla Praha - Liberec 0:0, Jablonec - Brno 1:2, Teplice - Zlín 2:0, Hr.Králové - Slavia 0:4, Bohemians - Ml.Boleslav 1:3.
17.10.MOL Cup: 26.10. do BrnaV Praze dnes bylo rozlosováno osmifinále MOL Cupu. Fotbalisté FC Vysočina se v dalším kole národního poháru utkají se Zbrojovkou Brno. Duel bude sehrán ve středu 26. října na půdě soupeře, přičemž se tak stane o pouhé tři dny dříve, než Jihlava v moravské metropoli nastoupí do ligového utkání.
19.10.Program na listopadK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc LISTOPAD 2016 - ZDE.
19.10.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Dukle Praha vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B4 – řada 13 – sedadlo 29, sektor B3 – řada 5 – sedadlo 14. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
19.10.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Dukle Praha. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Radim Smejkal a Patrik Zadražil a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 7 – sedadlo 36, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 35, sektor B3 – řada 7 – sedadlo 10, sektor B4 – řada 13 – sedadlo 24. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
22.10.11. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 11. kola ePojisteni.cz ligy: Slavia - Slovácko 1:0, Mladá Boleslav - Brno 3:3, Příbram - Jablonec 2:4, Karviná - Teplice 1:4, Vysočina - Dukla 1:1, Zlín - Bohemians 1:1.
30.10.12. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 12. kola ePojisteni.cz ligy: Dukla - Plzeň 0:1, Hr.Králové - Karviná 3:4, Jablonec - Slavia 0:0, Bohemians - Liberec 2:1, Brno - Vysočina 1:1, Slovácko - Teplice 1:1, Sparta - Příbram 4:0, Ml.Boleslav - Zlín 1:2.
31.10.Hledáme nositele Ježoura!FC Vysočina hledá nositele Ježoura pro aktuání zápas proti Mladé Boleslavi! Využijte jedinečné příležitosti a prožijte prvoligový zápas v kostýmu populárního maskota! Tato netradiční brigáda je spojena s finanční odměnou. Zájemci se mohou hlásit co nejdříve na mail fuks@psj.cz. Děkujeme.