13.8.2012, Miroslav Fuks

Juniorka veze výhru z Mladé Boleslavi

Juniorka veze výhru z Mladé BoleslaviJuniorka FC Vysočina nenašla přemožitele ani ve 3. kole své soutěže. Díky trefám Jana Klimenta a vlastní brance po akci Aloise Zemana zvítězila na půdě Mladé Boleslavi 0:2 (0:0). V tabulce má tak nyní 7 bodů ze tří odehraných zápasů.

Ml. BoleslavMl. Boleslav
3.kolo, pondělí 13.8.2012, 15:00
0:2
(0:0)

Góly: 64. Kliment, 87. vlastní D. Šťastný
ŽK: 40. Láncz - 66. Kosak, 86. Kliment
Ml. Boleslav: Hankič - Hošťálek, Láncz, Mižič, Baster, Nešpor (65. Tatar), Synek, Karanfilovski (19. Horák), Honc, Šimek (46. D. Šťastný), M. Šťastný.
FC Vysočina: Matiášek – Šandera, Filip, Kryštůfek, Šilinger (81. Vokoun) – Kliment, Sodomka, Vacek (57. Šuta), Kosak (70. Urbánek) – Koudelka (46. Zeman), Štancl (62. Kavka).

Hosté byli v utkání lepším týmem, ale množství svých šancí nedokázala proměnit. V první půli si vypracovala řadu gólovek, ovšem skórovala až ve druhé části. Skóre zápasu otevřel v 64. minutě Kliment, kterému předložil ideální přihrávku Zeman. Kliment měl po periferní přihrávce Zemana jednoduchou pozici skórovat do odkryté branky. Skóre dala konečnou podobu 87. minuta. To unikl Zeman a svojí zasekávačkou soupeře donutil k vlastní brance – 0:2.

„Soupeře jsme dnes přehráli a prosadili jsme se poctivým výkonem. Mrzí nás však nízká úroveň proměňování šancí. Jen v první patnáctiminutovce jsme nevyužili tři stoprocentní možnosti,“ zhodnotil utkání trenér Pavel Procházka.

6.kolo | Ml. Boleslav - FC Vysočina | 1:3
20.kolo | FC Vysočina - Ml. Boleslav | 1:0