Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 

Příchody a odchody

Zima 2016

PŘÍCHODY

ODCHODY

Haris Harba
(konec hostování FC Fastav Zlín, přestup FC Pučchon / KOR)
Jakub Fulnek
(konec hostování FC MAS Táborsko)
Zvonimir Blaič
(přestup Zrinjski Mostar / BOS)
Davis Ikaunieks
(přestup FK Liepaja / LOT)
Rostislav Šamánek
(hostování 1.SC Znojmo)
Marin Popović
(přestup NK Celik Zenica / BOS)
Peter Šulek
(přestup Mezőkövesd-Zsóry SE / MAĎ)
Pavel Soukup
(konec hostování HFK Třebíč)
Jan Kotnour
(hostování SK Líšeň)
David Klusák
(hostování FK Baník Sokolov)
Patrik Demeter
(hostování SK Líšeň)

Léto 2016

PŘÍCHODY

ODCHODY

Haris Harba
(konec hostování FK Sarajevo / BOS)
Vladimír Kukoľ
(přestup Sparta Myjava / SK)
Lukáš Zoubele
(přestup FC Zbrojovka Brno)
Tomáš Kučera
(konec hostování FC Viktoria Plzeň)
Davis Ikaunieks
(hostování FK Liepaja / LOT)
Tomáš Marek
(přestup Sokol Hostouň)
Antonín Rosa
(přestup MFK Ružomberok / SK)
Radek Voltr
(konec hostování SK Slavia Praha)
Dominik Pedro
(přeřazen z juniorky)
Josef Bazal
(konec hostování SK Slavia Praha)
Rostislav Šamánek
(přestup 1.SC Znojmo)
Ondřej Šourek
(přestup SK Dynamo České Budějovice)
Zvonimir Blaič
(přestup Zrinjski Mostar / BOS)
Marek Opluštil
(hostování FK Viktoria Žižkov)
Jan Záviška
(přestup AC Sparta Praha)
Luděk Vejmola
(přestup FK Mladá Boleslav)
Jozef Urblík
(přestup FC Nitra / SK)
Marek Jungr
(ukončení kariéry)
Michael Rabušic
(přestup Hellas Verona / ITA)
Patrik Demeter
(hostování MFK Vítkovice)
Čestmír Vitásek
(přeřazen z juniorky)
Jiří Klíma
(hostování 1. SC Znojmo)
Petr Nerad
(hostování FC Baník Ostrava)
Vojtěch Přeučil
(přestup FK Baník Sokolov)
David Klusák
(hostování FK Baník Sokolov)
Haris Harba
(hostování FC Fastav Zlín)
Tomáš Duba
(hostování HFK Třebíč)
Dominik Pedro
(hostování Jiskra Domažlice)
Jakub Fulnek
(hostování FC MAS Táborsko)

Zima 2016

PŘÍCHODY

ODCHODY

Haris Harba
(konec hostování FC Spartak Trnava / SK)
Adam Jánoš
(konec hostování AC Sparta Praha)
Josef Bazal
(hostování SK Slavia Praha)
Muris Mešanović
(přestup SK Slavia Praha)
Filip Novotný
(přestup FK Ústí nad Labem)
David Klusák
(přeřazen do juniorky)
Petr Hronek
(přestup FC Graffin Vlašim)
Jakub Teplý
(přestup FK Fotbal Třinec)
Yani Urdinov
(přestup FC Flamurtari Vlorë / ALB)
Vojtěch Přeučil
(hostování FK Baník Sokolov)
Radek Voltr
(hostování SK Slavia Praha)
Jan Kosak
(přestup FK Baník Sokolov)
Jiří Klíma
(přeřazen z juniorky)
Marek Opluštil
(hostování SK Dynamo České Budějovice)
Tomáš Kučera
(hostování FC Viktoria Plzeň)
Luděk Vejmola
(přeřazen do juniorky)
Haris Harba
(hostování FK Sarajevo / BOS)

Léto 2015

PŘÍCHODY

ODCHODY

Vojtěch Přeučil
(konec hostování FK Baník Sokolov)
Jan Kliment
(přestup VfB Stuttgart / NĚM)
Jakub Teplý
(konec hostování FK Kolín)
Matěj Hybš
(konec hostování AC Sparta Praha)
Luděk Vejmola
(konec hostování FK Kolín)
Haris Harba
(hostování FC Spartak Trnava / SK)
Petr Nerad
(přestup Bohemians Praha 1905)
Tomáš Kučera
(hostování FC Viktoria Plzeň)
Pavel Dvořák
(přestup FC Hradec Králové)
Jaromír Blažek
(konec aktivní kariéry)
David Klusák
(přeřazen z juniorky)
Jan Kosak
(hostování FK Baník Sokolov)
Marek Opluštil
(přestup FC Viktoria Žižkov)
Jakub Teplý
(hostování FK Fotbal Třinec)
Matej Rakovan
(přestup SK Slavia Praha)
Dominik Pedro
(hostování FC Graffin Vlašim)
Milan Mišůn
(přestup FK Jablonec)

Zima 2015

PŘÍCHODY

ODCHODY

Vojtěch Přeučil
(konec hostování FC MAS Táborsko)
Lukáš Masopust
(přestup FK BAUMIT Jablonec)
Jakub Teplý
(konec hostování SK Viktorie Jirny)
Christian Irobiso
(konec stáže)
Augusto Batioja
(přestup FK Radnički Niš / SRB)
Václav Koloušek
(přestup SV Weitra / RAK)
Patrik Demeter
(přeřazen z juniorky)
Vlastimil Vidlička
(předčasné ukončené host. SK Sigma Olomouc)
Jan Kotnour
(konec hostování HFK Třebíč)
Jakub Teplý
(hostování FK Kolín)
David Štěpánek
(přeřazen z dorostu)
Luděk Vejmola
(hostování FK Kolín)
Petr Nerad
(hostování Bohemians Praha 1905)
Bello Babatounde
(hostování MFK Frýdek-Místek)
Jindřich Kučera
(hostování Bohemians Praha)
Jan Kosak
(hostování FK Baník Sokolov)
Vojtěch Přeučil
(hostování FK Baník Sokolov)
Marián Kovář
(konec hostování FK BAUMIT Jablonec)

Léto 2014

PŘÍCHODY

ODCHODY

Vlastimil Vidlička
(hostování SK Sigma Olomouc)
Michal Vepřek
(konec host. SK Sigma Olomouc)

Jakub Fulnek
(přeřazen z juniorky)

Jan Mikula
(konec host. SK Slavia Praha)
Jindřich Kučera
(konec host. FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou)
Tomáš Josl
(přestup North East United FC/IND)
Jakub Teplý
(konec host. FK Ústí nad Labem)
Karol Karlík
(přestup FC Otelul Galati / RUM)
Lukáš Kryštůfek
(konec host. FC Graffin Vlašim)
Jan Urbánek
(hostování FK Varnsdorf)
Arnold Šimonek
(konec host. Manisaspor / TUR)
Vojtěch Přeučil
(hostování FC MAS Táborsko)
Jan Kliment
(konec host. Dukla Banská Bystrica / SK)
Jindřich Kučera
(hostování MFK Chrudim)
Bello Babatounde
(přestup MŠK Žilina / SK)
Jakub Teplý
(hostování SK Viktorie Jirny)
Peter Šulek
(přestup Spartak Myjava / SK)
Arnold Šimonek
(hostování Spartak Myjava /  SK)
Marián Kovář
(hostování FK BAUMIT Jablonec)
Matěj Hybš
(hostování AC Sparta Praha)
Christian Irobiso
(přestup FK Senica / SK)

Zima 2014

PŘÍCHODY

ODCHODY

Vladimír Kukoľ
(přestup Spartak Myjava / SK)
Jakub Teplý
(hostování FK Ústí nad Labem)

Michal Vepřek
(hostování SK Sigma Olomouc)

Jan Kliment
(hostování FK Dukla Banská Bystrica / SK)
Tomáš Kučera
(konec hostování FC Hradec Králové)
Milan Kopic
(konec smlouvy, dlouhodobé zranění)
Matúš Marcin
(konec hostování FK Dukla Banská Bystrica / SK)
Jan Kotnour
(hostování FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou)
Muris Mešanović
(konec hostování FK DAC 1904 Dunajská Streda / SK)
Jan Šilinger
(přeřazen do juniorky, hledá si angažmá)

Jindřich Kučera
(hostování FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou)

Léto 2013

PŘÍCHODY

ODCHODY

Jan Mikula
(hostování SK Slavia Praha)
Václav Vašíček
(konec hostování SK Sigma Olomouc)
Marek Jungr
(přestup FK Teplice)
Václav Tomeček
(konec hostování SK Sigma Olomouc)
Jakub Teplý
(přestup MFK Frýdek Místek)
David Vaněček
(konec hostování FC Viktoria Plzeň)
Matúš Marcin
(přestup 1.FC Tatran Prešov / SK)
Tomáš Sedláček
(konec smlouvy)
Vojtěch Přeučil
(přestup FK Dukla Praha)
Peter Čvirik
(konec smlouvy)
Adam Jánoš
(hostování AC Sparta Praha)
Igor Obert
(konec smlouvy)
Haris Harba
(přestup FC Hradec Králové)
Dalibor Rožník
(konec smlouvy)
Jiří Krejčí
(přestup MFC Pécs / MAĎ)
Tomáš Rada
(konec hostování Sivasspor / TUR)

Jindřich Kučera
(přeřazen z juniorky)

David Vacek
(hostování MFK Ústí nad Labem)

Lukáš Kryštůfek
(hostování FC Graffin Vlašim)

Tomáš Kučera
(hostování FC Hradec Králové)

Muris Mešanović
(hostování FK DAC 1904 Dunajská Streda / SK)


Arnold Šimonek
(hostování Manisaspor / TUR)

Matúš Marcin
(hostování FK Dukla Banská Bystrica / SK)

Zima 2013

PŘÍCHODY

ODCHODY

Jan Šilinger
(konec hostování 1.SC Znojmo)
Stanislav Tecl
(přestup FC Viktoria Plzeň)
Milan Kopic
(přestup ŠK Slovan Bratislava/SK)
David Helísek
(přestup 1.SC Znojmo)
Václav Vašíček
(hostování SK Sigma Olomouc)
Petar Gavrić
(ukončení smlouvy, hledá si angažmá)
Václav Tomeček
(hostování SK Sigma Olomouc)
Tomáš Sedláček
(hostování FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou)
David Vaněček
(hostování FC Viktoria Plzeň)
Gabriel da Silva
(ukončení smlouvy, hledá si angažmá)
Jan Hanuš
(přestup SK Slavia Praha)

Arnold Šimonek
(přestup FC Nitra/SK)

Peter Čvirik
(hostování FC Spartak Trnava/SK)

Léto 2012

PŘÍCHODY

ODCHODY

Jan Kosak
(konec hostování FC Graffin Vlašim)
Petr Kolařík
(konec hostování SK Slavia Praha)
Petr Filip
(konec hostování FK Varnsdorf)
Jan Halama
(konec hostování SK Dynamo České Budějovice)
Lukáš Masopust
(přeřazen z dorostu)

Stanislav Velický
(přestup DAC Dunajská Streda/SK)

Martin Štancl
(přeřazen z juniorky)
Michal Veselý
(konec smlouvy, přestup SV Oberndorf/RAK)
Jan Hanuš
(hostování SK Slavia Praha)
David Vacek
(hostování FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou)
Václav Koloušek
(přestup FC Zbrojovka Brno)
Maksims Uvarenko
(konec smlouvy, přestup FK Ventspils / LOT)
Ondřej Šourek
(přestup Podbeskidzie Bielsko-Biala / POL)
Martin Komárek
(konec hostování SK Sigma Olomouc)
Tomáš Rada
(hostování Sivasspor / TUR)
Jan Dobrovolný
(hostování FK Varnsdorf)
Tomáš Josl
(přestup Ruch Chrozów / POL)
David Helísek
(hostování 1.SC Znojmo)
Alois Zeman
(přeřazen z juniorky)
Petr Filip
(hostování MSK Břeclav)
Tomáš Marek
(přestup FC Baník Ostrava)
Jan Šilinger
(hostování 1.SC Znojmo)

Zima 2012

PŘÍCHODY

ODCHODY

Jan Kliment
(přeřazen ze staršího dorostu)
Jusufi Plumb
(konec stáže)
Petr Kolařík
(přeřazen z juniorky, hostování SK Slavia Praha)
Peter Krutý
(hledá si angažmá)
Jaromír Blažek
(přestup AC Sparta Praha)
Tomáš Cihlář
(přestup 1.SC Znojmo)
Igor Obert
(přestup FK DAC 1904 Dunajská Streda/SK)
Filip Dort
(konec smlouvy)
Lukáš Kryštůfek
(přeřazen z juniorky)

Jiří Fadrný
(přeřazen do juniorky)

David Vacek
(přeřazen z juniorky)
Jan Kosak
(hostování FC Graffin Vlašim)
David Helísek
(přestup FK Mutěnice)
Petr Dolejš
(přestup FK Teplice)

Petr Filip
(hostování FK Varnsdorf)

Robin Demeter
(hostování FC Graffin Vlašim)

Jan Procházka
(přeřazen do juniorky)

Léto 2011

PŘÍCHODY

ODCHODY

Stanislav Velický
(přestup FK Senica)
Jan Kopic
(přestup FK Baumit Jablonec)
Petr Filip
(konec hostování MSK Břeclav)
Muris Mešanović
(konec hostování FK Baumit Jablonec)
Jan Procházka
(přeřazen z juniorky)
Jan Halama
(konec hostování FC Viktoria Plzeň)
Jiří Fadrný
(přeřazen z juniorky)
Arnold Šimonek
(konec hostování FC Nitra / SK)
Marek Jungr
(hostování FK Teplice)
Martin Svoboda
(konec hostování FK Dukla Praha)
Martin Komárek
(hostování SK Sigma Olomouc)
Radek Görner
(hostování FC Velké Meziříčí)
Tomáš Sedláček
(přestup SK Dynamo České Budějovice)
Jiří Gába
(konec smlouvy - přestup FK Dobrovice)
Muris Mešanović
(přestup FK BAUMIT Jablonec)
Jan Šimáček
(hostování HFK Olomouc)
Jan Halama
(hostování SK Dynamo České Budějovice)
Martin Bača
(přestup FC Tescoma Zlín)

Jusufi Plumb
(volný hráč)

Pavel Simr
(hostování FC Velké Meziříčí)

Zima 2011

PŘÍCHODY

ODCHODY

Jan Kopic
(konec hostování FC Zenit Čáslav)
Karel Zelinka
(konec hostování SK Slavia Praha)
Jan Šilinger
(přestup 1.SC Znojmo)
Robin Demeter
(hostování FC Písek)
Lukáš Vaculík
(konec hostování Nea Salamina / KYP)
Martin Matiášek
(hostování MSK Břeclav)
Tomáš Cihlář
(konec hostování FK Fotbal Třinec)

Muris Mešanović
(hostování FK Baumit Jablonec)

Tomáš Kučera
(přeřazen z juniorky)

Léto 2010

PŘÍCHODY

ODCHODY

Stanislav Tecl
(konec hostování SK Slavia Praha)
Václav Winter
(konec hostování FK Bohemians Praha)
Dalibor Rožník
(přestup FK AS Trenčín / SK)
Robert Caha
(konec hostování SK Sigma Olomouc)
Jan Halama
(hostování FC Viktoria Plzeň)
Tomáš Cihlář
(hostování FK Fotbal Třinec)
Arnold Šimonek
(hostování FC Nitra / SK)
Jan Kopic
(hostování FC Zenit Čáslav)
Martin Bača
(přestup FC Tescoma Zlín)
Muris Mešanović
(konec hostování FK BAUMIT Jablonec)
Radek Görner
(přestup 1.FC Slovácko)
Pavel Simr
(hostování FK Spartak MAS Sezimovo Ústí)
Martin Svoboda
(hostování FK Dukla Praha)
Karel Franěk
(konec hostování FK Baník Most)
Lukáš Vaculík
(přestup FK Viktoria Žižkov)
Lukáš Vaculík
(hostování Nea Salamina / KYP)

Zima 2010

PŘÍCHODY

ODCHODY

Jan Šimáček
(přestup 1.FC Slovácko)

Matěj Vydra
(přestup FC Baník Ostrava)

Karel Zelinka
(hostování SK Slavia Praha)
Stanislav Tecl
(hostování SK Slavia Praha)
Petr Filip
(přeřazen z "B" týmu)
Michal Vyskočil
(konec hostování Fotbal Fulnek)
Petr Dolejš
(přestup SK Dynamo České Budějovice)
Marcel Krajíček
(konec hostování FK Dosta Bystrc)
Karel Franěk
(hostování FK Baník Most)
Jiří Šisler
(konec hostování Bohemians 1905)
Martin Matiášek
(přeřazen z "B" týmu)
Jan Penc
(konec hostování 1.FK Příbram)
Radek Görner
(hostování 1.FC Slovácko)

Martin Štěpanovský
(přeřazen do "B" mužstva)

Petar Gavrič
(přestup NK HASK Zagreb / CRO)
David Korčián
(hostování Slezský FC Opava)
Maksims Uvarenko
(přestup FC Slovan Liberec)

Vladimír Peška
(přeřazen do "B"mužstva)

Filip Dort
(přestup 1.FK Příbram)
Petr Tulis
(přeřazen do "B"mužstva)
Robin Demeter
(přeřazen z "B" mužstva)
Jan Gruber
(konec hostování SK Dynamo Č.Budějovice)
Jan Kosak
(přeřazen z dorostu)
Michal Drábek
(hostování FC Vítkovice)

Michal Kadlec
(hostování FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou)

Michal Lovětínský
(přeřazen do "B" mužstva)

Léto 2009

PŘÍCHODY

ODCHODY

Vladimír Peška
(konec host. Grün-Weiß Wolfen/NĚM)
Jan Štohanzl
(konec hostování FK Teplice)
Petr Tulis
(konec host. Grün-Weiß Wolfen/NĚM)
Michal Vepřek
(konec hostování SK Sigma Olomouc)
Peter Krutý
(přestup 1.HFK Olomouc)
Petr Faldyna
(konec smlouvy, přestup FK Senica/SK)
David Korčián
(přestup 1.HFK Olomouc)
Jan Vojáček
(konec hostování SK Sigma Olomouc)
Michal Vyskočil
(hostování Fotbal Fulnek)
Rudolf Urban
(konec smlouvy)
Jiří Gába
(přestup SK Sigma Olomouc)
Pavel Mareš
(konec smlouvy)
Marcel Krajíček
(hostování FK Dosta Bystrc)
Rostislav Šamánek
(přestup 1.FC Brno)
Václav Winter
(hostování FK Bohemians Praha)
Tomáš Kaplan
(přestup Slavoj TKZ Polná)
Karol Karlík
(přestup FC Nitra/SK)
Martin Dupal
(hostování SK Líšeň)
Jiří Šisler
(hostování Bohemians 1905)
Michal Drábek
(hostování Dosta Bystrc-Kníničky)
Jan Gruber
(hostování SK Dynamo Č.Budějovice)

Jan Penc
(hostování 1.FK Příbram)

Muris Mešanović
(hostování FK Baumit Jablonec)

Robert Caha
(hostování SK Sigma Olomouc)

Zima 2009

PŘÍCHODY

ODCHODY

Pavel Simr
(přestup 1.FC Brno)
Michael Rabušic
(konec hostování 1.FC Brno)
Jan Štohanzl
(hostování FK Teplice)
František Schneider
(konec hostování 1.FC Brno)
Václav Winter
(hostování Bohemians Praha)
Jakub Rezek
(konec hostování Varnsdorf)
Michal Vyskočil
(hostování Fotbal Fulnek)
Miloš Netrda
(přeřazen do "B" mužstva)
Matěj Vydra
(přeřazen z dorostu)
Vladimír Peška
(přestup FC Grün-Weiß Wolfen/NĚM)
Pavel Mareš
(přestup AC Sparta Praha)
De Oliveira
(návrat do Brazílie)
Karol Karlík
(hostování FC Nitra)

Léto 2008

PŘÍCHODY

ODCHODY

Jakub Rezek
(hostování SK Slovan Varnsdorf)
Lukáš Bodeček
(konec hostování SK Sigma Olomouc)
Vladimír Peška
(přeřazen z "B" mužstva)
Jiří Böhm
(konec hostování FC Baník Ostrava)
Miloš Netrda
(přeřazen z "B" mužstva)
David Šimon
(konec hostování FK AS Pardubice)
Stanislav Tecl
(přeřazen z dorostu)
Josef Hušbauer
(přestup FK Viktoria Žižkov)
Michal Drábek
(přestup FK Mutěnice)
Radek Sláma
(konec hostování SK Slavia Praha)
Oliveira
(přestup Santa Crusence Sao Paulo/BRA)
Petr Tulis
(hostování FC Grün-Weiß Wolfen/NĚM)
Jan Vojáček
(hostování SK Sigma Olomouc)
Vladimír Vácha
(hostování FC Dosta Bystrc-Kníničky)
Rudolf Urban
(hostování MFK Košice)
Michael Rabušic
(přestup 1. FC Brno)
Tomáš Kaplan
(přestup FC Tatran Prešov)

Michael Rabušic
(hostování 1. FC Brno)

Martin Dupal
(přestup 1.FC Brno)

Zima 2008

PŘÍCHODY

ODCHODY

Radek Sláma
(hostování SK Slavia Praha)
Pavel Simr
(konec hostování 1. FC Brno)
Josef Hušbauer
(přeřazen z "B" mužstva)
Pavel Mezlík
(konec hostování 1. FC Brno
Rostislav Šamánek
(přeřazen z "B" mužstva)
Martin Sviták
(konec hostování FK Ml. Boleslav)
Martin Štěpanovský
(přeřazen z "B" mužstva)
Peter Šedivý
(konec hostování SK Sigma Olomouc)
David Šimon
(hostování FK AS Pardubice)
Martin Bayer
(konec hostování SK Slavia Praha)
Gabriel
(přestup Assisense São Paulo/BRA)
Martin Suchý
(konec hostování FK Siad Most)
Petr Tlustý
(přestup FK Slavoj Vyšehrad)
Roman Drga
(konec hostování HS Kroměříž)
Jiří Gába
(hostování SK Sigma Olomouc)
Branislav Rzeszoto
(konec smlouvy - FC Senec)
Lukáš Bodeček
(hostování SK Sigma Olomouc)
Pavel Bartoš
(konec smlouvy - Rakousko)
František Schneider
(hostování 1.FC Brno)
Ivan Čermák
(přeřazen do "B" mužstva)
Martin Dupal
(hostování 1.FC Brno)
Libor Macháček
(ukončení kariéry)
Jiří Böhm
(hostování FC Baník Ostrava)

Léto 2007

PŘÍCHODY

ODCHODY

Štěpán Wasserbauer
(přeřazen z "B" mužstva)
Jiří Vít
(konec hostování FK Ml.Boleslav)
Vladimír Vácha
(přeřazen z "B" mužstva)
Radek Gorol
(konec hostování Týniště n.O.)
Pavel Simr
(hostování 1. FC Brno)
Libor Baláž
(konec hostování 1. FC Brno)
Martin Sviták
(hostování FK Mladá Boleslav)
Radim Ditrich
(konec hostování Tescoma Zlín)
Michal Vepřek
(hostování SK Sigma Olomouc)
Ivo Svoboda
(přestup SK Hradec Králové)
Peter Šedivý
(hostování SK Sigma Olomouc)
Ondřej Šourek
(přestup SK Slavia Praha)
Pavel Mezlík
(hostování 1. FC Brno)
Petr Vladyka
(přestup AFK Chrudim)
Martin Bayer
(hostování SK Slavia Praha)
Michal Pacholík
(hostování FC Dosta Bystrc)
Martin Suchý
(hostování FK Siad Most)
Štěpán Wasserbauer
(hostování FC Velké Meziříčí)

Theodor Gebreselassie
(přestup SK Slavia Praha)

Starší změny v kádru

Archiv změn v kádru od roku 2000

 
Hráči
Aktuálně

Do letního bloku vstoupil juniorský tým

O týden později, než prvoligové „áčko“, dnes odpoledne vstoupil do letní přípravy juniorský tým. Početný kádr, k němuž se o týden později připojí ještě čtveřice fotbalistů, tvořili nejen hráči ročníků 1997 a 1998, ale též hráči, kteří již do juniorské kategorie nespadají. Tým vedl hlavní kouč Pavel Procházka s novým asistentem – bývalým... Celý článek

 
Servis
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2017 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.