Víkend otců se přes nepřízeň počasí vydařil

před 2 dny | FC Vysočina se i v této fotbalové sezóně připojil k projektu ePojisteni.cz ligy s názvem Víkend otců. Pátečnímu utkání proti Brnu bohužel vůbec... Celý článek

Vítězný pokřik FC Vysočina po duelu s Brnem

Zamlžená a orosená radost z kabiny fotbalistů FC Vysočina po vítězném utkání... (29.4.2017)

29.4. - Stopa FC Vysočina ve FNL

Jak si vedli hráči FC Vysočina v 25. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 0:1 na Žižkově – 75 minut, Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 2:1 ve Varnsdorfu – 45 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – prohra 2:1 ve Varnsdorfu – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 0:1 s Ostravou – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – prohra 1:2 s Opavou – 35 minut.

28.4. - 26. kolo ePojisteni.cz ligy

Výsledky 26. kola ePojisteni.cz ligy: Slavia - Jablonec 1:1, Karviná - Hr.Králové 4:2, Teplice - Slovácko 2:2, Zlín - Ml.Boleslav 1:2, Plzeň - Dukla 2:0, Vysočina - Brno 3:0, Příbram - Sparta 1:2.

27.4. - Mikuška mezi náhradníky U16

Obránce Pavel Mikuška figuruje mezi náhradníky nominace české reprezentace U16 pro UEFA Development turnaj, který se uskuteční ve dnech 3. - 10.5.2017 v Belgii.

25.4. - Účastníci poločasové soutěže

Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Zbrojovce Brno. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Jirka Mihulka, Jara Spartas Vondrák a Hanča Holubová, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 7 – sedadlo 40, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 1, sektor B3 – řada 2 – sedadlo 12, sektor B3 – řada 6 – sedadlo 8, sektor B4 – řada 8 – sedadlo 7. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.

25.4. - Permanentkáři do VIPu!

Permanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Zbrojovce Brno vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B4 – řada 9 – sedadlo 11, sektor B3 – řada 3 – sedadlo 14. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.