Stadion

Adresa: Jiráskova 69, 586 04 Jihlava (umístění na mapě)
GPS souřadnice: WGS84: 49°24'06.82"N, 15°34'27.44"E
Kapacita: 4.500 diváků
Počet pokladen a vstupů: 3 pokladny a vstupy na stadión pro domácí fanoušky - "hlavní vchod od ICOMu" (vstup č. 1), "vedle bazénu" (vstup č. 3 - jen pro vybrané zápasy) a "u školy" (vstup č. 4).
1 podkladna s vjezdem - "za novou tribunou" (vstup č. 2) - výhradně pro automobily s platnou parkovací kartou
1 služební vstup - "naproti sídlu klubu" (vstup č. 6) - výhradně pro Press a členy klubu
1 pokladna a vstup na stadión pro příznivce hostí - "z parku" (vstup č. 5)
Organizační pokyny: k přečtení ZDE