3:1
(1:1)

Gól Vysočiny: 17. Adam Svoboda.
FC Vysočina: Dubec - Pojezný, Šmíd, Procházka, Novotný (63. Diviš) - Honzl (40. Mlejnek), Janoušek (C), Šrámek (55. Lát), A. Svoboda - Lokvenc,Točík

Tempo utkání ve Velkém Meziříčí udávali domácí. Již od začátku byli lepším týmem a Jihlavští měli s jejich pohybem problémy. Přesto se hosté ujali vedení, prosadil se Svoboda - 0:1. Vedení však nemělo dlouhého trvání, o pár minut později fotbalisté z Velkého Meziříčí pěknou střelou ze střední vzdálenosti vyrovnali. Stav 1:1 vydržel do poločasu jen díky špatné koncovce domácích. Kdo by čekal, že ráz hry se v 2. poločase změní, ten by se mýlil. Velké Meziříčí pokračovalo v dobré kombinační hře a po chybě jihlavského gólmana se ujalo vedení, které ještě v závěru zvýraznilo 3. brankou. Výhra domácích je zcela zasloužená. "Utkání se nám vůbec nepodařilo, domácí byli lepší po všech stránkách. Hráli pěkný kombinační fotbal, měli mnohem lepší pohyb a často se tlačili do zakončení. Častá střelba se jim vyplatila, když jedna z lehčích střel propadla našemu brankáři pod tělem a znamenala vítěznou branku. Domácím patří uznání za předvený výkon a nelze jim nic jiného než pogratulovat k zaslouženému vítězství. Naši kluci zápas nezvládli, dostali tvrdý "direct" a je potřeba, aby se každý sám nad sebou zamyslel, zda-li nepodal výkon pod hranicí svých možností", řekl po utkání asistent trenéra Jonatan Hána.