Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 

Ptejte se: Jan Staněk – ředitel a místopř. představ. klubu

Jan Staněk, ředitel a místopředseda představenstva FC Vysočina, je připraven zodpovědět veškeré dotazy, které se týkají všech složek fungování klubu. Děkujeme za zájem.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
email:
Zobrazit: Otázky | Odpovědi
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 43 odpovědí v této kategorii celkem.

MAREK ŠMELKO (delpheus@seznam.cz)
14.4.2018, 20:04
 
MOC VAS SRDEČNĚ p.ŘEDITELI ZDRAVIM A CHCI VZKAZAT HRAČUM DO KABINY,ŽE JIM NADALKU DRŽIM PALCE A ŽE MAJI VELKOU PODPORU A VĚŘIM JIM,ŽE ZAPASY BUDOU NADALE ZVLADAT NA JEDNIČKU ZDRAVI BYSTŘIČAK MAREK.

Odpověď:
Marku díky, takovou podporu budou kluci potřebovat v posledních zápasech sezóny. FCV do toho!
MAREK ŠMELKO (delpheus@seznam.cz)
31.3.2018, 19:15
 
ZDRAVIM P.ŘEDITELI.MĚL BYCH K VAM PROZBU HRAČUM SE POSLEDNI DVĚ KOLA NEPOVEDLI UPLNĚ PROPADAJ VE HŘE.NEBYLO BY LEPŠI SE S HRAČI POPOVIDAT A ROZEBRAT KDE TA CHYBA JE A TROCHU ZLEPŠIT NALADU V KADRU.JSME FANDOVE KTEŘI PŘI NICH POŘAD STOJIME TAK AT STOJI I PŘI NAS PŘEJI HEZKY FOTBAL MAREK

Odpověď:
Pěkný večer, doufám, že Vás kluci zápasem v Olomouci naladili už trochu lépe a ukázali, že bojují za klub i Vás fanoušky ;-) Veškerou přípravu na utkání nechávám na trenérech, oni tomu rozumí a mají zodpovědnost..JS
18.3.2018, 07:48
 
Zdravím vás. Nikdy by mě nenapadlo, že po tolika letech co chodím na fotbal se dočkám toho, že po zápase budu muset zustat v nemocnici. U Lidlu nás napadlo asi deset Jablonecaku. Teď jsem na naurologii a vypadá to na týden na neschopence. Jak dopadli ostatní nevím. Když jedeme kamkoliv, tak nás policajti doprovázejí už někde před městem a po zápase zase až za město. Včera bylo dvacet fanoušků z Jablonce, parkovali u Lidlu, snad nebyl problém tam nechat jedno auto jako dozor. Prosím, aby jste se zasadili o to, aby policie chránila fanoušky. Určitě máte před každým zápasem bezpečnostní poradu. Diky

Odpověď:
Dobrý den, navazuji již na soukromou konverzaci s Vámi a ostatními fanoušky. Doufám, že se Vám již daří lépe. Dostali jsme příslib od PČR a MP a popis konkrétních opatření, která budou učiněna, aby se riziko podobného incidentu a útoku minimalizovalo. Doufám, že se podobná příšernost již nikomu dalšímu nestane. Honza S.
MAREK ŠMELKO (DELPHEUS@SEZNAM.CZ)
17.3.2018, 16:41
 
předem moc zdravim p.řediteli chci hračum popřat at to nevzdavaji po poražce a naberou silu i vitěznou formu na dalši zapas.dnes člověk sam nevi co se dnes s hrači na hřišti dělo doufam,že se z toho rychle oklepou.Jinač p.řediteli psal jsem p.Běhounkovi aby radni v jihlavě žačali hodně pracovat a vice podporovat zdejši sport hokej i fotbal co se tiče ekonomiky a zachovani ligove licence.CHtěl bych vam osobně poděkovat za dobrou praci v fc vysočině pozdravem Marek z Bystřice n/P.

Odpověď:
Dobrý den Marku, díky moc za obrovskou podporu všemi směry!! Klub a fanoušci musí držet při sobě. FCV do toho! JS
7.3.2018, 14:49
 
Vážený pane řediteli,
S odstupem času jsem se přece jenom rozhodl vrátit k setkání s fanoušky v Pivním ráji před zahájením jarní sezony.
Jsem dlouholetý fanda klubu a do předloňské sezony jsem jezdil prakticky na všechny venkovní zápasy.Velmi na mě totiž zapůsobila skutečnost jak dlouhou dobu s námi jak pan trenér tak i pan ředitel klubu besedovali.Věnovali nám několik hodin ze svého volného času,což jsem zde ještě nepoznal.Měl jsem možnost si udělat svůj náhled na obě osoby z různých pohledů a s odstupem času a odehraných třech jarních kolech jsem se jen utvrdil v názoru s jakým jsem odcházel ze zmíněné besedy.Vše totiž co tam bylo řečeno se plně realizuje i v praxi,tím chci říci,že pevně věřím ne jenom v letošní záchranu v lize,ale hlavně v budoucnost,protože mě přesvědčili a nadále přesvědčují ne jenom o lidských,ale i odborných kvalitách a zapálenost pro budoucnost našeho klubu.Pevně věřím a cítím to kolem sebe už i trošku na tribuně,že přesvědčují už i některé věčné kritiky a nespokojence.
Chtěl bych Vám pane řediteli tímto poděkovat za všechno co jste i za tak krátkou dobu Vašeho působení u nás dokázal pro náš klub udělat.
S pozdravem
Pavel

Odpověď:
Dobrý den Pavle, já i klub moc děkujeme za podporu. Jsou to slova, kterých si moc vážím. Zatím jsme však ničeho nedosáhli, musíme dál tvrdě pracovat. Věřím ale, že nastavená cesta je správná a klub se podaří pozvednout. FCV do toho!!!
MAREK ŠMELKO (DELPHEUS@SEZNAM.CZ)
28.2.2018, 14:41
 
PŘEDEM MOC ZDRAVIM Z BYSTŘICE n/PERN. A CHCI PODĚKOVAT CELEMU TYMU FC VYSOČINY JIHLAVA ZA VELMI USPĚŠNE VYSLEDKY JAK V PŘIPRAVĚ TAK V LIGOVYCH ZAPASECH A PŘEJI JIM NADALE DOBRE VYKONY A USPĚŠNOU LIGU I VYTRVALOU BOJOVNOST POZDRAVEM MAREK.

Odpověď:
Dobrý den Marku, díky za podporu, strašně moc si jí vážím! Je skvělé po delší době zase sdílet pozitivní emoce. Je před námi ale ještě strašně moc práce, tak je taková podpora potřeba. Doufám, že Vám budeme dělat nadále radost. FCV do toho!!!
17.2.2018, 22:02
 
Vážený pane řediteli,
už delší dobu mě trápí jedna otázka a to ohledně pořadatelské služby. Považuji za přinejmenším nevhodné, že na domácích zápasech lze v publiku sledovat na B-tribuně fanoušky hostující týmu. Jedná se především o zápasy Baníku,Sparty a Slavie. Příklady: Na domácím zápase baníku asi tři řady přede mnou skupinka hostujících fanoušku baníku, kteří celý zápas vytvrale fandili, uráželi jihlavské fanoušky atd. Dnes zápas slavie asi dvě skupinky fanoušku Slavie, kteří opět uráželi okolní fanoušky atd. Chápu, že není jednoduché uhlídat každého fanouška. ale v tomto případě se jednalo o fanoušky,kteří byli vybaveni šálou a bylo tedy velmi lehké rozpoznat, že nejsou fanoušky Jihlavy. Nešlo by na tyto rizikové zápasy posílit pořadatelskou službu o lidi, kteří minimálně vypadají jako někdo kdo je hrozbou. Protože plně chápu dvacetileté klučíky, kteří nyní funugují jako dozor atp. na tribuně B, že těmto lidem nic neřeknou. Není to příjemné být na domácí tribuně spíše za hosta a především mám strach, aby to jednou nedošlo dále než k urážkám.
Předem děkuji za odpověd
Jinak díky za dnešní tři body, vyřidte to klukum do kabiny :D

Odpověď:
Dobrý den, na Vaší otázku není lehká odpověď. Dle našeho návštěvního řádu nemohou mít fanoušci hostí, pokud chtějí do sektorů domácích, na sobě symboly hostujícího klubu. Takto to obecně platí. Je to stejné pravidlo, jako v řadě států na světě a i u řady klubů v ČR. Já bych byl rád, abychom toto pravidlo mohli zrušit, bohužel zatím řada fanoušků u nás nedokáže své emoce ovládat natolik, aby nedocházelo na tribunách ke konfliktům mezi fanoušky různých táborů. U obou skupin fanoušků jde tedy primárně o preventivní opatření chránící jejich bezpečí. Jelikož jsme věděli, že na utkání se Slávií bude přítomna řada fanoušků Slávie nejen z Prahy, ale i od nás z regionu, měla být pořadatelská služba benevolentnější k rodinám. Tedy na stadion je pustit, ale vyzvat je, aby raději šály a dresy schovaly. U fanoušků ostatních mělo platit, že se symboly SKS na stadion nesmí. Kontroly probíhaly důsledně, nicméně zvlášť v zimním období se šála lehce na vstupu schová. Samozřejmě nelze fanoušky nechat svlékat apod. Pokud je tedy šála pronesena, primárně pořadatelská služba nezasahuje, zvlášť proti více osobám, aby nebyl zbytečně vyvolán konflikt, ke kterému nemusí dojít. Nicméně, pokud by mělo dojít k jakékoliv konfrontaci, je připravena pořádková jednotka pořadatelů, aby mohla rychle zakročit. Mrzí mě, pokud jste se stal svědkem či terčem nějakých urážek. Snažíme se na maximum těmto věcem zabránit, ale určitě není možné je zcela vyloučit. Nutno říct, že sobotní utkání a i utkání s Baníkem proběhlo oproti dřívějším letům poměrně klidně. Vzhledem k tomu, že utkání se Slávií bylo bráno jako rizikové, byl na něm přítomen trojnásobek pořadatelů proti obvyklému stavu. Nelze pak zapomenout na cca 200 policistů a pak ještě městskou policii. Pořadatelská služba tedy byla posílena výrazně. Jen chci připomenout, že díky tomu v zásadě na tomto utkání nevyděláme, ale naopak skončíme v mínusu, což je smutným paradoxem. Za podporu moc děkuji, vážíme si ji a klukům samozřejmě Vaší gratulaci vyřídíme. FCV do toho!!
Libor
14.2.2018, 08:56
 
Dobrý den. Pane řediteli chtěl bych se zeptat na Mikušku. Nikde jsem jej v sestavách nenašel. A co je s Turynou. V sobotu vyhrajeme.

Odpověď:
Dobrý den Libore, Pavel Mikuška se skvěle uvedl v přípravě a potvrdil, že s ním v budoucnu můžeme počítat. Nyní se připravuje se svým týmem do 19 let na jarní část dorostenecké ligy. Všechno má svůj čas. Dan Turyna léčí zranění a měl by se snad již brzy zapojit do tréninku. FCV do toho! Držme si palce a fanděme, ať to v sobotu vyjde!
Krejčí
30.1.2018, 20:22
 
Dobrý den,

budete něják reagovat na odchod Krejčího (myšleno nějákým příchodem). Bohužel ze strany Slovácka to byl mistrovský tah, takhle nás rozložit uprostřed zimní přípravy a připravit o klíčového stopera a v podstatě vše za přijatelné peníze, když to bude znamenat jejich záchranu v lize (účast ve druhé lize bude finančně a po všech stránkách mnohem větší ztráta než lukrativní smlouva pro jednoho fotbalistu a nějáké peníze za jeho přestup). Naše situace začíná být už hodně komplikovaná.

Odpověď:
Dobrý den, uvidíme jaké budou možnosti. Je to vše hodně čerstvé. Do konce přestupního termínu zbývají 3 týdny. Naše situace je hodně komplikovaná už od začátku sezóny. Odchod Krejčího jí nijak nemění. Na druhou stranu byl u všech bojů o záchranu a měl být jeden z leaderů. Jak tuto úlohu plnil a jak se to projeví na týmu, to uvidíme. Může se stát, že i pozitivně. Teď budou mít i jiní hráči možnost ukázat, že jsou schopní tým vést. Všichni v klubu dělají maximum pro to, aby jarní část sezóny byla úspěšná. FCV!
dotaz
30.1.2018, 19:19
 
s Krejčím to jste podělali, přijde náhrada?, pokud ne, tak to zabalte a přenechte místo schopnějším!

Odpověď:
Dobrý den, jestli nám odchod Krejčího ublíží se teprve uvidí. Já jsem přesvědčen, že jsme udělali to nejlepší pro klub, co udělat šlo. Potřebujeme hráče, kteří budou bojovat za FCV, nebo budou mít obrovskou motivaci se prosadit. Krejčí nesplňoval ani jedno. Přestupní termín končí za tři týdny. Uvidíme, zda se podaří někoho přivést.

Další stránky
12345>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Cenná výhra se silnými Vítkovicemi

Ve velmi dramatickém utkání se hrál pohledný fotbal s šancemi na obou stranách. Jihlavští se brzy dostali do vedení, to jim však nevydrželo dlouho. V průběhu utkání postupně domácí odskočili na rozdíl dvou branek, snížení a závěrečný tlak hostí na jejich vítězství však už nic nezměnil. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.