Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2011-3-25" |  vypnout filtr

Jindřich. | FC VYSOČINA Jihlava, a.s.
25.03.2011, 21:43

Dnes nejlepší hráč na hřišti Standa Tecl a jeho nejlepší výkon po návratu z hostování ze Slávie. Jen tak dále Smajlík Smajlík Smajlík

25.03.2011, 21:40

Gratulace k dnešnímu vítězství Smajlík a ted už hurá na večerní zápas repre Smajlík to jsem vážně zvědavej na výsledek

marky.mark | FCV
25.03.2011, 21:22

Jo ještě bych se chtěl vyjádřit k minutě ticha za zesnulého obránce L. Nováka - to co předváděli fanoušci S.Ústí byla ukázka jejich "inteligence". Vaši rodiče Vám při výchově zapoměli vysvětli význam spojení "minuta ticha"

25.03.2011, 21:18

Dnes večer budou všichni Češi fandit naši reprezentaci ve Španělsku, no nevím nevím, když se podívám na sestavu Španělů, kde je lepší část Barcelony /bez Messiho/ a Realu Madrid, tak nás asi čeká brutální vítr v naší obraně... To byly časy, kdy v záloze hráli Nedvěd, Poborský, Berger, to jsme se s nima mohli rovnat, ale dnes bohužel jediný záložník světového formátu - Tomáš Rosický. Petr Čech je dobrej, ale za nynější obranou, to by musel být čaroděj :(

25.03.2011, 21:13

Myslím, že s dnešním fotbalem můžeme být spokojeni, výkon samozřejmě měl nějaké chyby, ale kluci bojovali..
Výkon se mi zdál lepší než s Duklou, ale samozřejmě Dukla je herně někde jinde než Sez. Ústí, takže nám toho asi víc nedovolila.

25.03.2011, 20:58

TO: BioQ

Fotbal se hraje hold na body... ne na krásu. Hlavně že jsme dnes vyhráli Smajlík Jinak souhlasím, herně nic moc... ale Sezimák nehrál špatně.

BioQ | Jihlava
25.03.2011, 20:55

Tak herně si myslím, že jsme vůbec nepřesvědčili. Můžem být rádi, za proměněné šance. No, ale hlavně, že se vyhrává Smajlík A škoda gólu na 2:1 :(

25.03.2011, 20:51

Domácí výhru Jihlavy 2 : 1 zařídil Tecl.

Dvěma góly se blýskl v utkání proti Sezimovo Ústí jihlavský útočník Stanislav Tecl. Ten otevřel skóre ve 38. minutě , další gól přidal po poločase v 67. minutě. V závěru už jen hosté korigovali, když se v 90. minutě trefil Knakal. Tým z Vysočiny se tak dočasně dostal na druhou příčku před Žižkov a Třinec .
Smajlík Smajlík Smajlík

Mirek Fuks | FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s.
25.03.2011, 20:34

TO: Honza : informaci jsem obdržel zhruba před týdnem, ovšem později se kluby dohodly, že Simr může nastoupit.

Honza | Jihlava
25.03.2011, 20:18

M.Fuks: jak to bylo s tím Simírem. Na stránkách se psalo: "Jihlavskému publiku je nejlépe znám další hrot Pavel Simr, který u „ševců“ hostuje. V nadcházejícím zápase by však po dohodě obou klubů neměl nastoupit."
Byla to tisková chyba nebo se S. Ústí na dohodu vykašlalo?

25.03.2011, 20:13